Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: K4SA

Nazwa propozycji: Wyższa szansa na klucz.

Opis propozycji: Chciałbym aby szansa na zdobycie klucza była wyższa.

Uzasadnienie propozycji: Jako gracz na waszym serwerze areny 1 vs 1 i od niedawna administrator, zauważyłem, że dużo osób pisze "jak zdobyć klucz", po mojej odpowiedzi na to pytanie gracze zazwyczaj odpowiadają, że grają już długo na serwerze i jeszcze ani jednego klucza nie zdobyli, dlatego też się pytali. Też dużo razy już słyszałem jak gracze mówili ile to oni skrzynek mają a ani jednego klucza. Sam się przyznam, że też uważam, że szansa na zdobycie klucza jest zbyt niska i według mnie powinna być chociaż minimalnie wyższa.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem z KASA na serwerze i nie raz ja pytałem się jak zdobyć klucz, ponieważ gram od paru dni na serwerze, mam w przybliżeniu 10 skrzynek lecz klucza ani jednego, szansa na wydropienie widocznie jest za mała.

Widziałem też, że sporo osób pyta jak zdobyć klucz, KASA odpowiada każdy wie wtedy jak ale jak szkrynki lecą tak klucze nie chcą wogóle.

Jak wspomniał tu KASA również uważam, że szansa powinna być chociaż minimalnie podniesiona.

Odnośnik do odpowiedzi

Główny zamysł tak niskiego dropu kluczy, było zachęcenie graczy do kupowania owych kluczy poprzez komendę /sklepsms, aby serwer poza Vipem/Svipem mógł się utrzymywać sam z siebie. Zdarzają się przypadki, gdzie faktycznie owa usługa jest wykupowana, lecz bardzo rzadko ma to miejsce.

image.png.4f404d1eb014fe0b0a17e19b3ceb5ed5.png

Osobiście również jestem za zwiększeniem dropu kluczy z jackpot'a, na koniec serii lub poprzez zabijanie graczy.

Chętnie dałbym również możliwość kupowania kluczy za walutę będącą na serwerze, powiedzmy 75$-100$ za 1 klucz, aby graczowi któremu faktycznie zależy na zdobyciu skinów jakichkolwiek, a co dopiero legendarnych/rzadkich, które dropią tylko ze skrzyń (dowód w next screen'ie), dać możliwość takową poprzez aktywność na serwerze i zapracowanie na nie.

Zdobycie 100$ wymaga +/- 6h gry, w zależności od naszego poziomu gry.

image.png.be4c3f55f4056b38d749d51b1a10a37f.png

Po wpisaniu komendy /pomoc, mamy niewielki panel w którym możemy się dowiedzieć że gracz, który nie jest w stanie wydać pieniędzy na zakup kluczy, ma nikłe szansę na zdobyciu rzadszych skinów ze skrzynek przez wzgląd na niski % zdobycia kluczy.

Osobiście na obecnym silniku mam prawie 200h na serwerze, owych kluczy dostałem raptem około 15, gdzie nie wspomnę, że tylko z 7 dostałem jakiegoś skina ponieważ ze skrzynek również jesteśmy w stanie otrzymać marny bon na jackpot'a, a nawet nic.

Osobiście apeluje również o usunięciu o takiej "nagrody" ze skrzynki, bo jest to nie fer wobec osoby, która kupuje za faktyczne pieniądze(przekreślone na niebiesko).

Mamy również wspomniane tam o zwiększonej szansie na zdobycie skrzynki poprzez klan.

Gdzie możliwość utworzenia klanu NIE ISTNIEJE.

Zdobycie klucza na koniec rundy, w zamian za naszą dobrą grę, nie spotkałem się ani razu, zazwyczaj to nowi gracze, którzy wchodzą na serwer zazwyczaj dostają po 1-2 seriach klucz, niezależnie od ich poziomu gry. Później zdobycie tego klucza jest niemalże równa 0.

Czekam na opinie innych oraz podjęciu decyzji przez @ RumcajsJumper.

Edytowane przez xavjer

xavjer2.png.3446621b487ce10d364dcbff1146ae81.png

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem za tym zdaniem, żeby zwiększyć drop na klucze... A nawet i trzeba bo tak patrząc co raz mniej osób wchodzi na serwer, ciągle widzę te same twarze. (trzeba)! 

Tak przy okazji właśnie wszedłem na serwer se pograć i już drugi raz w tym tygodniu tak z du*y zresetował i się rank a byłem już tak blisko topki chyba około 25 miejsca bylem juz a teraz jestem 742 więc bardzo fajnie by było jak byście też i ten błąd naprawili 

Pozdro dla tych którzy to czytają. 

Edytowane przez xyz.Matthew
*Reset Ranku*
Odnośnik do odpowiedzi

Dodam tylko, że dodanie opcji kupna klucza w zamian za dajmy na to te 70$ (bądź ile kto uważa) jest najlepszym wyjściem, ponieważ za walutę na serwerze tak naprawdę chyba nic oprócz zagrania w jackpocie nic nam ona nie daje. Gdyby dodano taką opcję wydaje mi się, że więcej ludzi by grało bo miało by po co zbierać walutę.

Odnośnik do odpowiedzi

propozycja_przyjeta.png

Drop został znacznie zwiększony, w porównaniu do tego co było wcześniej, algorytm w najbliższym czasie będzie nadzorowany i zmieniany. Przy 15-18 zabójstwach w 1 serii mamy 1/5 szansy za zdobycie klucza, czyli zakładając że robi się przez całą mapę taki wynik, klucz jest zapewniony. Drop ze skrzynek stwierdziłem że pozostaje taki sam.

Edytowane przez xavjer

xavjer2.png.3446621b487ce10d364dcbff1146ae81.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...