Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [OPINIA] SKER


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

OPINIOLANDIA.png
 

Dzisiaj dowiemy się, co sądzą użytkownicy forum o naszym poszukiwaczu przygód: @ SkeR
Serdecznie dziękuję osobom, które odpowiedziały na pytania!  
Odpowiedzi podane są losowo i oczywiście są anonimowe. 


 

Jaką relacje masz z nim? Dobrze go znasz? 
- Relacje mamy dobre. Czy dobrze znam to nie nazwę tego tak ale poznajemy się ;p
- Ja i sker mamy dobre relacje, uważam że jesteśmy znajomymi z czatu. 
- Kontakt mamy tutaj na forum. Znam go tylko z kilku wymian zdań. 
- Prywatnie się nie znamy.  Znam go jedynie z sieci, nie utrzymuje z nim większych kontaktów.
-  Nie miałem z nim okazji rozmawiać / poznać więc relacja jest neutralna. A czy go znam, to już odpowiedziałem wcześniej :)
- Poznaliśmy się ponad rok temu, kiedy to zostałem adminem na serwerze, którym się opiekował. Od tamtej pory dzięki temu, że angażowałem się w życie serwera, złapaliśmy ze sobą stały kontakt, a z czasem przerodziło się to w super znajomość.
Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy dobrymi, internetowymi kumplami, którzy nierzadko wnoszą do życia więcej niż większość tych poznanych irl. Znam go i jego mentalność na tyle, żeby móc mu zaufać w niektórych sprawach.

-  Ciężko opisać, gdyż jest na forum od niedawna i nie zdążyłam go jeszcze na tyle poznać. Niezbyt dobrze go znam.

Co ogólnie o nim sądzisz/myślisz? 

- Uważam, że jest osobą zdyscyplinowana oraz spokojna. Potrafi dobrze wykonywać swoje obowiązki. 
- Pomocny, ogarnięty chłopak. Szybko awansuje, więc myślę, że również godny zaufania. Dobrze wykonuje powierzone mu obowiązki, stara się. Rzekłbym, że młody talent.
- Myślę że jest dobrą, bezkonfliktową osobą i bardzo pomocną  
-  Sądzę że jest dojrzały jak na swój wiek, ma wiele kreatywnych pomysłów.
- Sądzę, że to dość młody lecz ambitny chłopaczyna
- Jest to pracowity i cichy chłopak. 
-  Sądzę, że psychicznie i mentalnie wyprzeda swoich rówieśników o lata. Pomimo młodego wieku, chłopak ma poukładane w głowie na tyle, że najpierw pomyśli lub zapyta o radę, nim zrobi coś głupiego. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania, zresztą nie słyszałem nigdy, by komukolwiek zaszedł za skórę. Uważam, że to porządny młodzian, pełen ambicji i chęci rozwoju. To co też w nim lubię, to takie samoopanowanie. Podczas gdy inni biorą udział w wyścigu szczurów, on spokojnie, gdzieś w kącie, robi to, co ma do zrobienia i nie wtrąca w nosa tam gdzie nie powinien, lub nie musi. Po prostu robi co do niego należy.


Do jakiego zwierzęcia byś go porównał i dlaczego?

- Sowa 🦉 
- Do kocura, bo mają wspólne cechy.
-  Nie mam pojęcia szczerze powiedziawszy. Nigdy nikogo nie porównywałem do zwierzęcia. Pierwsze skojarzenie to mały niedźwiedź xDDD
- Nie wiem, nie porównuje ludzi do zwierząt ^^
- Porównał bym go do sowy bo wygląda na myśliciela hah. 
- Sowa zdecydowanie mądrala z niego mały.
- Lampart - szybki i nieokiełznany xD 


Gdybyś miał dać mu radę, jaka by ona była?

- Pracuj na swoje, ponieważ w przyszłości to Ci szybko zaowocuje. 
- Patrz do przodu i nigdy nie obracaj się za siebie.
- Radę? Chyba aktualnie żadnej. 
- Zawsze dąż do postawionego celu i nigdy się nie poddawaj. 
- Skup się na tym co robisz i wykaż się w 100% a będzie Ci dane! 
- Chłoń życie, ucz się, baw się, rozwijaj, kochaj i pomagaj innym. Nigdy nie stój w miejscu, rób codziennie chociażby mały krok do przodu. Porażki przekuwaj w naukę, budując sukces.
- Żeby nie przejmował się co myślą o nim inni.


Czy uważasz, że na obecnych rangach sprawuje się dobrze? (Poszukiwacz, UBT)

-  Uważam, że idealnie pasuje do tych rang i wykonuje swoje obowiązki w stopniu bardzo dobrym :)
- Tak uważam, że ubt jest super, a poszukiwaczem będzie jeszcze lepszym.
- Jasne, że tak! Tym bardziej, że poszukiwacz powstał podczas rozmów z nim, dzięki jego osobie znalazł się taki pomysł w ekipie :D
- Oczywiście. Nie mam nic przeciwko do jego pracy a nawet jestem zadowolony  :D
-  Uważam, że jako UBTEAM radzi sobie bardzo dobrze, natomiast jeśli chodzi o Poszukiwacza to dopiero co otrzymał rangę, więc dajmy mu się wykazać 😃
- W UBT sprawuje się dobrze. Na poszukiwacza dopiero awansował, więc czas pokaże.
-  Co do UBT, to jestem pewny, że daje dobre werdykty i żaden spalony przez niego gość nie powinien czuć się niewinny. Poszukiwaczem jest krótko, ale uważam, że Jumper nie popełnił błędu darząc go zaufaniem i czyniąc go swoją prawą ręką. Wiem że SkeR będzie się starał by wypaść jak najlepiej.

 

Podsumowanie Waszych wypowiedzi: 
@ SkeR  to chłopak, który jest mało widoczny, ale to nie oznacza, że go nie ma. Prywatnie prawie nikt go nie zna, lecz na sieci jest dobrze wszystkim znany, częste udzielanie się na czacie daje nam możliwość, aby lepiej go poznać. Można mu zaufać. 
Ankietowani uważają, że jak na młodego człowieka to jest dojrzały oraz pracowity. Nie brak mu chęci do pracy, wręcz przeciwnie jest bardzo ambitny. Pomaga innym na tyle na ile może. 
Porównywany jest do sowy pewnie dlatego, iż jest bardzo mądry i inteligentny. 
Na obecnych rangach sprawuje się wyśmienicie. Nikt nie ma problemu co do jego pracy. 
Oby tak dalej! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat

Dziękuję bardzo za miłe słowa :pepeszczescie: Postaram się zmienić owe rzeczy, poznać się z innymi użytkownikami. Natomiast myślę, że to trochę potrwa  - nie ingerowałem nigdy w życie forum, w poznawanie nowych osób, po prostu wolałem robić swoją robotę :pepeidk:

 

Tak czy siak, biorę wszystko na klatę. Pozdro i dzięki jeszcze raz! :puchar:

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Sysia ;* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie