Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Odrzucone</span> Ajm1 Podanie :)


ajm1

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Imię:[/b] Dawid
[b]Nick na serwerze:[/b]  ajm1
[b]Wiek:[/b] 18
[b]Znajomość AMXX [1-10]:[/b] 7/8-10
[b]Steam z grą CS 1.6:[/b]  http://steamcommunity.com/id/tWISTd5/
[b]Kontakt:[/bhttp://steamcommunity.com/id/tWISTd5/
[b]Coś o sobie:[/b]  Jestem z okolic woj opolskiego , uczę się jeszcze w liceum wieczorowym i mam sporo czasu w  oraz jestem top1 na only dd2 #1 :)
[b]Reklamy:[/b] mogę reklamować serwer na streamie :) ogólnie już miesiąc nie streamuje ale zawsze moge założyc nowy kanał  z nazwa csowicze i stremowac jak gram na waszych serwerach   czyli fajna reklama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konig, na pewno Warna dostaniesz

+ Wiek

+ Steam

+ Reklamy (jeśli coś z tego wyjdzie, ale te 5 reklam już mogłeś zrobić, bo to 2 minuty zajmuje)

+ Aktywność

- Mało estetyczne podanie, nie wysiliłeś się

+/- Składka

Jeśli będzie składka, jestem jak najbardziej ZA :). Skoro składka jest to WIELKIE TAK! :)

@ajm1
Nie zawsze tak jest, warto jednak napisać. Co do podania - można wiele dowiedzieć się o osobie, z którą mamy do czynienia, po podaniu, to tak jak CV do pracy  ^^.  P.S Nie pisz już w swoim podaniu
@Konig
Za spamowanie :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do reklam myślę że stream będzie dużo bardziej lepiej spostrzegany jako reklama niż jeżeli ludzie wysyłają bo muszą reklamę , a tak to zwykła reklama promująca serwer/y z serwerowni csowicze :) nie mam za dużo widzów bo dochodzi do max 30 jak na chwile obecną ale myślę że z czasem będzie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

 

+ Steam

+ Zagląda na TS :P

+ Ogar

+ Wiek

+ Aktywność

+++ TO NIE CZITER, TO SKILL!!!

 

@Konig Co ty sobą reprezentujesz? Jeśli wstawił SS'y to nie cziter. Mówisz cziter, bo co? Bo lepszy od ciebie jest? Ogarnij się dzieciaku i przestań Spamić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie odrzucone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie