Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane AntyRush


radkovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie, przychodzę z propozycją zniesienia pluginu AntyRush, odpowiadającego za uniemożliwienie raszowania przez graczy CT do 1:30. Robiłem już głosowanie na serwerze na ten temat i większość osób zagłosowała za, tak więc teraz przychodzę z tym pytaniem tutaj. Mnie osobiście bardzo to irytuje.

Co wy o tym sądzicie? Zostawiamy czy likwidujemy? Macie może jakieś inne propozycje?

Edytowane przez radkovsky

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zlikwidują to będzie drama na serwie bo tt z respa nie wyjdzie i będzie płacz zaraz i wyzywanie bo wiem jak było kiedyś i na innych serwerach.

Zamiast zdjąć to całkiem to można ew skrócić czas choć nie wiem czy jest sens. 

Mi jest to obojętne ale spójrzmy z 2 strony czy nie będą uciekać ludzie z serwera i czy nie będzie znowu stał pusty bo trafi się 3-4 ogarniętych, będą jechali wszystkich jak chcieli i powychodzą.

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.pngAnty Rush zostanie skrócony o 10 sekund co oznacza, że 1:40 będziecie mogli raszować, ale jeśli będzie płacz, że raszują to wracamy do tego jak było :pepesaluit:

Edytowane przez Shabaddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie