Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Serwer MC


Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: AkumaTV
Imię: Krystian
Wiek: 23
Znajomość Java 20% "do pełnego programisty trochę  brakuję "
Mod serwera:: Survival+Gildie "W późniejszym etapie dojdzie też questy"
Link do GameTracker'a: https://listaserwerowmc.pl/server.php?id=4874
Czy jest wykupiona reklama?: reklama na płatnych stronach aktualnie nie 
Hosting: enderhest
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Serwer używam do tworzenia pewnego trybu i budowania map a stoi sam nikogo tam niema poza mną to udostępnić chcę go publicznie żeby ktoś sobie pograł jeśli będzie trzeba zajmę się też trybem ogólnym jak ktoś będzie miał propozycje jakąś lub znajdzie jakiś błąd naprawie :D a na sieci nie widzę mc  więc może się przydać , pracuję przy serwerach dość długo i wiem jak co działa współpracowałem z dużymi sieciami pod kątem tworzenia serwerów jak i ich poprawiania zajmowałem się serwerami Cs 1.6 ,CS:GO , Sanp, MC , Hobbistycznie bawiłem się też plikami metin 2 i wow więc mogę się przydać na sieci :D  trochę się rozpisałem ;) 
Udostępniasz serwer pod konkursy?: czemu by nie 
Kontakt: pw 

 

  • Nadanie uprawnień dla Technika bądź Właściciela sieci (subkonto na hostingu).

PS  mogę udostępnić dostęp jedynie administracji do uruchamiania serwera  nie lubię jak ktoś bawi się moimi plikami  mam nadzieje że to zrozumiecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukałem serwerka MC pod sieć, a tu sam się zgłosił :D Generalnie serwer wymaga jeszcze trochę pracy - poprawki estetycznej, dodania paru pluginów, żeby to miało ręce i nogi etc.

Myślę, że serwer pod sieć zrobić to całkiem spoko, mam nadzieję, że ludzie będą wchodzić i będzie razem pykane :) Ostatecznie jestem na tak, tylko jak mówię - trochę poprawki jeszcze ^^

 

+wiek

+gierka

+udostępnianie 

+mod

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na zakończenie prac i jakikolwiek efekt Twojej pracy. Jeżeli skończysz skontaktuj się zemną i otworzę temat :) 

 

Na czas teraźniejszy, wstrzymuje podanie ;)

 

/cl 

 

Podanie wznawiam do oceny!

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieje pustkami aż halny kładzie zombie. Od momentu napisania nie zrobiłeś nic co by pokazało że ci zależy na rozkręceniu serwera. Jak ma być pusty to nie potrzeba tutaj takich. Ruszysz temat to wtedy składaj ponownie. 

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na Nie:

 

  • - od momentu napisania podania nie zrobiłeś nic w celu ruszenia z serwerem (ciągłe pustki, niewiele zmian)
  • - niska znajomość javy, a w MC to podstawa
  • + wiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer_odrzucony.png

Na prośbę autora!

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie