Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja nowej rangi - Maskotka forum


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka mordki <3 Dzisiaj piszę do was z taką pewną propozycją dodania rangi, jaką jest Maskotka Forum. Dla kogo zapytacie miała by być taka ranga? Chodzi tutaj o osoby, które dużo się udzielają, potrafią z każdym się dogadać oraz są pomocnymi osobami na naszym forum. Generalnie myślę, że taka ranga na pewno dodałaby trochę uroku na forum, a przede wszystkim pokazała nam osoby, które dużo dają od siebie na forum. Propozycja w zasadzie wynikła z rozmowy oraz pytania na dziś, które podsunęła @ Mrs.Fuksiara. Zapraszam wszystkich do wypowiedzi na ten temat ^^.

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jak dla mnie jest to świetne wyróżnienie dla osób, które tak naprawdę niczego nie wymagają. Można w ten sposób komuś pokazać, że jest ważny, bądz wynagrodzić nawet osoby juz z rangą. 

Wymagania też można by było dać np. Konto minimum rok, częste udzielanie sie w postach oraz na chatboxie, wprowadzanie miłej atmosfery, pomaganie innym ;) 
Do tego można dodać jakieś lekkie przywileje ;> 

Mogłoby być to na zasadzie "starania sie o rangę' - podania i spełnianie wymagań. 
Bądź administracja by wybierała takie osoby :)
Ewentualnie użytkownicy dawali by temat o danej osobie i dlaczego akurat ona i inni by się zgadzali badz nie. Sposobów jest wiele ;> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym by miała służyć owa ranga? Bo nie do końca rozumiem. Według mnie to trochę mija się z celem, jak chcemy kogoś wyróżniać za jakieś zasługi na forum to piszemy pochwały, po to one są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony niby coś nowego ale czy coś to wniesie do życia na naszym forum? Nie wydaje mi się. 

Bardziej jestem tego zdania że od pochwał dla ludzi jest od tego dział, gdzie każdy może napisać pochwałę dla kogoś.

Po co specjalnie dla wyróżnienia kogoś na forum robić kolorek?

Moim zdaniem zbędne

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pomysł nie jest w sobie taki zły, jednak  tworzenie kolejnej rangi uważam za bezsensowne.
Przykładowo:
Zasłużony -Ranga za bardzo wysoki wkład za pomoc i rozwój sieci, wiadomo że każdy jej nie dostanie. Jest przeznaczona dla konkretnych osób.
Jednak taka ranga istnieje, jak na forum widać niektóre osoby ją otrzymują. Najczęściej osoby które posiadały jakąś rangę na Forum. 

Dla innych można zrobić tak


Dla takich bardziej udzielających się adminów czy osób mocno udzielających się w pomoc serwerów/Forum itp. można by nadać rangę Przyjaciel.  

 Bardziej widzę  możliwość  dodania tego w ten sposób, niż Ciągłe kolejne tworzenie rang na forum.  Z perspektywy patrzenia z boku wyglądać to będzie na tworzenie rang na siłę.
Najtrudniejszą kwestią do obgadania, jakie osoby decydowały by o tym, komu przyznać te rangę.  
Jeśli by ustalić za co kto i komu, jest to możliwe do wykonania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej już dać tym aktywnym rangę zasłużonego, niż tworzyć kolejną.  Jeszcze trochę i będzie tu więcej rang niż użytkowników. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sobie stworzyć taką range po wpłaceniu 1500 zł :P pomysł co dał @ polkes bardziej już mi się podoba.

 

Co do twojej propozycji to jestem na Nie

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

Ranga zbędna.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie