Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Bukmacherka


MixMen

Bukmacherka  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chciałbym zrobić taki kącik bukmacherki polegało by to na to że grupa ludzi zajmowała by się porządkiem i podawało by jakieś typy plus mecze które by były w najblższym czasie, inni użytkownicy mogli by też wstawiać swoje propozycje pikowania lub kupony z danych stron bukmachera. Co wy na to?



Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zrobić taki kącik bukmacherki polegało by to na to że grupa ludzi zajmowała by się porządkiem i podawało by jakieś typy plus mecze które by były w najblższym czasie, inni użytkownicy mogli by też wstawiać swoje propozycje pikowania lub kupony z danych stron bukmachera. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć niedawno był taki pomysł, powstało coś takiego. Szczerze mówiąc nie wiem co się z tym stało, chyba po prostu nie było dość zainteresowania. Jeżeli masz zapał i chciałbyś się tym zająć to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2021 o 11:46, misiek223 napisał:

Dosyć niedawno był taki pomysł, powstało coś takiego. Szczerze mówiąc nie wiem co się z tym stało, chyba po prostu nie było dość zainteresowania. Jeżeli masz zapał i chciałbyś się tym zająć to czemu nie.

To pewnie był Typer tylko jak  na innych forach dawno temu co tylko podsuwali typy i nic więcej. Mam dość ciekawe pomysły dotyczące tej propozycji tylko trzeba kilku chętnych by zapoczątkować i jazda ;p

 

 

@ Sysia ;* Wizja już jest nawet, tylko potrzeba zgody i chętnych by zapoczątkować ;p

Edytowane przez MixMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej propozycji, nie wiem czy przejdzie to jak był problem z samym typerem. Na początku natłok na tą rangę, tyle pomysłów, chęci... A końcowo co? 2-3 typy i cisza... Zobaczymy co na to reszta użytkowników. 

 

@ Mrs.Fuksiara Został on ukryty ze względu na zerową aktywność oraz zainteresowanie tą sferą. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Myślę, że bukmacherkę można podpiąć pod typera i tam zrobić poddział do tego :)
@ ferstel coo myślisz a jakby w ten sposób?
I mógłbyś przerobić rangę typera i sam dział typera na jakąś inną nazwę z tym związaną

WGL NIE WIDZE TYPERA :o 

@ ferstel to może warto sprobowac czegos nowego i kolesiowi dac szanse? :D Zobaczyc czy to wypali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w sobie pomysł jest dobry, kwestia jego wykonania. Jeśli masz zamiar naprawdę aktywnie prowadzić ten kącik , a administracja zdobędzie do Ciebie w tym kierunku zaufanie to czemu by nie, chętnie bym brał w tym udział.

WYKONANE]Sygnatura Daro78 - Zlecenia zrealizowane - Forum.Cs-Classic.PL |  Klasyczna sieć serwerów CS:GO i CS 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł oczywiście jak najbardziej ZA. Myślę że powinieneś skontaktować się z @ Plejsu, gdyż ma on pomysł na rozwój tego działu. Razem moglibyście go ożywić :D

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od dłuższego czasu pracuję nad takim projektem i ostatnio nabrało to rozpędu, więc niedługo powinno pojawić się info. 

1STER.png.775143bdd281a343cf12295b4325328d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

Od kwietnia rusza nowa, odświeżona wersja typera. Jeżeli chcesz pomóc / coś wprowadzić nowego, czego jeszcze nie było to zgłoś się do @ Plejsuw celu dogadania szczegółów ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie