Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie


q8&5r56789wą

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:20
IP / Steam ID*:STEAM_1:0:532841506
Admin banujący:Oktawian
Data i godzina otrzymania bana*:03-17-21 21:39
Runda:
Link do demka
Serwer*:❱❱ [PL] ★ CSowicze.pl ★ [MIRAGE] ❱❱ ...
Powód:*:Obraza admina
Wycinek z konsoli*:
Krótki opis sytuacji*:gram sobie na spokojnie az tu Pan Oktawian i jego banda xD wyzywaja mnie to jak ja to ch****o gram przypominam bylem 1 w tabeli ale mniejsza no napisalem do nich co o nich sadze i cyk nagle banik :) pisze o unbana bo mam spedzone tam 200godzin  i chce sobie dalej w spokoju grac elo miłego dnia Oktawian

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zapomniałeś, że jestem adminem i robie sobie dowody za każdym razem :d

PS. Nikt Cie nie wyzywał xD,  pograsz sobie w spokoju  ale za tydzień :D

Bez tytułu.png

edit: Jakoś nie widzę na tym screenie żeby rajsu mówił, że jesteś cytuje ,,chujowy"

Napisał zwykłą prawde. Jesteś top 3 graczem który posiada kdr 0.76, nie wiem gdzie widzisz tutaj coś obraźliwego.

edit2: Pogrążasz się tylko xD, siedź grzecznie tydzień przemyśl swoje zachowanie w tym czasie, a jeżeli to nie poskutuje, to znowu Cie zbanuje jak tylko napiszesz coś obraźliwego w moją stronę, choćby najmniejsze słowo obraźliwe będzie skutkowało tygodniowym banem ode mnie dla Ciebie. Ps Gdzie ten mój degrad którego tak bardzo mi obiecałeś?

Edit3:

To po jaki ch.. coś tu jeszcze piszesz, siedź grzecznie a nie szczekasz 

I nie nie przycinam screenów tak jak mi jest to wygodne, przycinam screeny udowadniając Twoja winę i tyle. 

Edit4:

Z kdr 0.76 jedyne co mogłeś rozjechać to wejście do jungli albo do drabinkowego xD

Dzięki za poprawę humoru mordo, widzimy się za tydzień 

@ Junior Admin

@ Moderator

@ Administrator

Możecie coś z nim zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Oktaawian napisał:

Chyba zapomniałeś, że jestem adminem i robie sobie dowody za każdym razem :d

PS. Nikt Cie nie wyzywał xD,  pograsz sobie w spokoju  ale za tydzień :D

Bez tytułu.png

ale przyjrzyj się tej konwersacji czy kiedy ja bym zaczął  wszystko napisał bym *** się? wydaje mi sie ze tylko sprowokowany bym tak napisael ale zrobiles tez dowod ze rajsukczu mowi ze jestem ****** :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lolpoka9 napisał:

ale przyjrzyj się tej konwersacji czy kiedy ja bym zaczął  wszystko napisał bym *** się? wydaje mi sie ze tylko sprowokowany bym tak napisael ale zrobiles tez dowod ze rajsukczu mowi ze jestem ****** :)

 

owszem może i nie napisał ze jestem słaby lecz po co to napisał? Żeby mnie sprowokować a 0.76 jak mam robić lepsze bez vipa oraz poświęcając tyle czasu na  to wszyscy z kd  4 3 2 1 mają vipa lub mało grają , ale nie wydaje mi się że pisał to bo tak dla prawdy  nie sądzisz i ja widze tutaj jak najbardziej coś obraźliwego i również szkoda że nie masz dowodu jak to nie jaki "dwd" napisał w prost : " 20 masz tu spędzone 200 godzin i jesteś taki ch****y powiedz jak ty to robisz wtedy jak najbardziej zareagowałem spokojnie lecz wysłuchiwanie tego od Ciebie i innych męczy nie sądzisz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oktaawian napisał:

Chyba zapomniałeś, że jestem adminem i robie sobie dowody za każdym razem :d

PS. Nikt Cie nie wyzywał xD,  pograsz sobie w spokoju  ale za tydzień :D

Bez tytułu.png

edit: Jakoś nie widzę na tym screenie żeby rajsu mówił, że jesteś cytuje ,,ch****y"

Napisał zwykłą prawde. Jesteś top 3 graczem który posiada kdr 0.76, nie wiem gdzie widzisz tutaj coś obraźliwego.

edit2: Pogrążasz się tylko xD, siedź grzecznie tydzień przemyśl swoje zachowanie w tym czasie, a jeżeli to nie poskutuje, to znowu Cie zbanuje jak tylko napiszesz coś obraźliwego w moją stronę, choćby najmniejsze słowo obraźliwe będzie skutkowało tygodniowym banem ode mnie dla Ciebie. Ps Gdzie ten mój degrad którego tak bardzo mi obiecałeś?

Z tego co widze to zachowujecie się jak dzieci wyzywanie obrażanie się na siebie i banowanie pogrążam się? Ciekawe widze że nikt tu nieczego nie rozumiemie już się pogodziłem z tym że sobie poczekam i szczerze wole to niż pisanie rozmawianie i cokolwiek innego z wami wszystkimi X kur*a D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lolpoka9 napisał:

Z tego co widze to zachowujecie się jak dzieci wyzywanie obrażanie się na siebie i banowanie pogrążam się? Ciekawe widze że nikt tu nieczego nie rozumiemie już się pogodziłem z tym że sobie poczekam i szczerze wole to niż pisanie rozmawianie i cokolwiek innego z wami wszystkimi X kur*a D

 

I nie nie jestem hipokrytą poprostu adminki sobie mogą wyzywać co nie xD a jak ja się wkurwie na kogoś to już banik ŚMIESZNI JESTEŚCIE i znajdź lepiej screeny co ty piszesz bo widzę że wycinasz sobie to na czym korzystasz szkoda że ja nie zrobiłem screenów i PROSZĘ WAS kur*a OGRANIJCIE SIĘ BO NIE SPOTKAŁEM JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ FAJNIE ŻE SOBIE STAŁEGO MIŁEGO GRACZA BANUJECIE BO SIE RAZ WKURWI BEKE Z WAS CISNE ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lolpoka9 napisał:

poprostu adminki sobie mogą wyzywać co nie xD

Wypowiem się bo wspomniałes o adminach tak, hmm twoja gadka jest pusta, daj ziomek dowody, gdzie JAKIKOLWIEK administrator obrażał graczy/admina, admina może dla zabawy, gdzi edrugi admin tez sie smial, wtedy jest to smieszne fajne

Do tego Oktawian ewidentnie dał ci zdjęcie gdzie go obrażasz więc ban sluszny w 100% 

Nie spam tymi postami

3 minuty temu, lolpoka9 napisał:

PROSZĘ WAS kur*a OGRANIJCIE SIĘ BO NIE SPOTKAŁEM JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ FAJNIE ŻE SOBIE STAŁEGO MIŁEGO GRACZA BANUJECIE BO SIE RAZ WKURWI BEKE Z WAS CISNE ELO

I co że jesteś stałym graczem? to znaczy że jesteś lepszy? nie kumam, "beke z was cisne" beka w ch*j co nie? aż sram ze śmiechu że mi gó**o do miśka do Ostrołęki poleciało co nie?

Godzinę temu, lolpoka9 napisał:

owszem może i nie napisał ze jestem słaby lecz po co to napisał? Żeby mnie sprowokować a 0.76 jak mam robić lepsze bez vipa oraz poświęcając tyle czasu na  to wszyscy z kd  4 3 2 1 mają vipa lub mało grają

Napisanie "masz kdr 0,76" to prowokacja? widac twój poziom pisania jak i wypowiadania się, ciągłe twoje ku**y na czacie już są uporczywe, poczekasz se i wracasz do gry

 

Musze sie wypowiedziec, bo nie chce patrzec jak chlop wyzywa nas (adminów Mirage)

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, takko napisał:

 

I co że jesteś stałym graczem? 

No jak to @ takkobanować stałych graczy nawet jak zawinią? Nieee po co, przecież to moja wina :lul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, takko napisał:

Wypowiem się bo wspomniałes o adminach tak, hmm twoja gadka jest pusta, daj ziomek dowody, gdzie JAKIKOLWIEK administrator obrażał graczy/admina, admina może dla zabawy, gdzi edrugi admin tez sie smial, wtedy jest to smieszne fajne

Do tego Oktawian ewidentnie dał ci zdjęcie gdzie go obrażasz więc ban sluszny w 100% 

Nie spam tymi postami

I co że jesteś stałym graczem? to znaczy że jesteś lepszy? nie kumam, "beke z was cisne" beka w ch*j co nie? aż sram ze śmiechu że mi gó**o do miśka do Ostrołęki poleciało co nie?

Napisanie "masz kdr 0,76" to prowokacja? widac twój poziom pisania jak i wypowiadania się, ciągłe twoje ku**y na czacie już są uporczywe, poczekasz se i wracasz do gry

 

Musze sie wypowiedziec, bo nie chce patrzec jak chlop wyzywa nas (adminów Mirage)

1Nie mówię, że stały lepszy wmówiłes mi to

2 na screenie NIC nie było napisane że to do oktawiana

3 wyzywam adminów bo dostałem 2 permy przez pomyłkę i 1 za głupote admina

4 OGARNIJ SIĘ LEPIEJ

5 owszem nie mam dowodów lecz napewno może to kotś potwierdzić 

6 MOAJ GADKA JEST NIBY PUSTA A TWOJA ŻAŁOSNA 

7chuj was obchodiz moje kd i to że se staty resetuje mało was razy rozjechałem jak dzieci 

8 nie wypowiadaj sie tylko daltego że mówię o adminach nie znasz sprawy utkaj pizde 

9 mam jesczze więcej wam kur*a napisać czy zrozumiscie wreszcie czyja jest wina a jak jesteście ułomni to ch*j już sobie poczekam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lolpoka9 napisał:

TAK JEST TO kur*a TWOJA WINA

Odpiszesz wreszcie czy będziesz tak reagował boisz się czegoś czy co i tak ch**a a nie uwieerzą bo w końcu to admin to nie on nic nie mógł zrobić zajebiście odbaujcie mnie kur*a wreszcie bo nie mam czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lolpoka9 napisał:

Odpiszesz wreszcie czy będziesz tak reagował boisz się czegoś czy co i tak ch**a a nie uwieerzą bo w końcu to admin to nie on nic nie mógł zrobić zajebiście odbaujcie mnie kur*a wreszcie bo nie mam czasu. 

NIE MA Z WAMI ROZMOWY, WYJAŚNIENIA SYTUACJI COŚ MI MÓWISZ TAKKO PRZECZYTAJ kur*a SWOJWGO POSTA PRZECZYTAJ GO kur*a I POWIEDZ MI DLACZEGO JEST ON PRAWIE CAŁY PRZEKŁAMANY PIERDOLE TAKĄ ROZMOWE GDZIE EWIDENTNIE MI WMAWIASZ RZECZY KTÓRYCH NIE JESTEM WINIEN NIE DA SIĘ Z WAMI NICZEGO WYJAŚNIĆ I DZIWISZ SIE DLACZEGO MAM Z WAS BEKE ILE kur*a RAZY MAM JESZCZE DO WAS NAPISAC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, takko napisał:

Wypowiem się bo wspomniałes o adminach tak, hmm twoja gadka jest pusta, daj ziomek dowody, gdzie JAKIKOLWIEK administrator obrażał graczy/admina, admina może dla zabawy, gdzi edrugi admin tez sie smial, wtedy jest to smieszne fajne

Do tego Oktawian ewidentnie dał ci zdjęcie gdzie go obrażasz więc ban sluszny w 100% 

Nie spam tymi postami

I co że jesteś stałym graczem? to znaczy że jesteś lepszy? nie kumam, "beke z was cisne" beka w ch*j co nie? aż sram ze śmiechu że mi gó**o do miśka do Ostrołęki poleciało co nie?

Napisanie "masz kdr 0,76" to prowokacja? widac twój poziom pisania jak i wypowiadania się, ciągłe twoje ku**y na czacie już są uporczywe, poczekasz se i wracasz do gry

 

Musze sie wypowiedziec, bo nie chce patrzec jak chlop wyzywa nas (adminów Mirage)

PRZECZYTAŁEM TO JESZCZE RAZ I MAM DO CIEBIE PYTANIE CO TY kur*a pi*******z ZA GŁUPOTY NIE SPAMIE ŻADNYMI ku****i A TY JESTEŚ NA POZIOMIE PONIŻEJ ZERA SERIO GOŚCIU 

NIE DOŚĆ ŻE KŁAMIESZ TO JESZCZE GADASZ TAKIE je***e GŁUPOTY ŻE NIE MAM OCHOTY JUŻ kur*a NAWET ŻYĆ WIEDZĄC ŻE NA TYM ŚWIECIE SĄ TACY LUDZIE JAK TY I CO MOŻE TO TEŻ JEAT WYZYWANIE CO WEŹ SIĘ JESZCZE RAZ ZASTANÓW CO  I OSTATNIA SPRAWA BO NIE ROZUMIECIE I MUSZE WYTŁUMACZYĆ 15 RAZ SLUCHAJCIE BO JUŻ TEGO NIE NAPISZE WIĘCEJ  ODPOWIEDZ MI CHĘTNIE POCZYTAM ALE MNIEJSZA O TO 

MÓWIĘ OSTATNI RAZ BYŁEM SPOKOJNY NA POCZĄTKU ALE TERAZ JUŻ kur*a NIE MOGĘ I TAK JUŻ MAM W CHUJU TEN SERWER je*** TO 200 GODZIN ZMARNOWANE NA je***e GRANIE TAM 

WYZYWALI MNIW ZA TO ŻE PISZĘ SOBIE je***e !RS I UWAŻASZ ŻE. TO MOJA BYŁA WINA TAK NA POCZĄTKU OWSZEM TRAKTOWAŁEM TO JAKO ŻART ALE PÓŹNIEJ OKATWIAN JESZCZE pi*******ł ŻE TO FART OBUDŹCIE MNIE Z TEGO MATRIXA NIE ROZUMIEM WAS WMAWIASZ MI ŻE POWIEDZIAŁEM ŻE STAŁY GRACZ OZNACZA LEPSZY GDZIE NIE NAPISAŁEM NIC TAKIEGO TO W DODATKU CO TO ZA SPRAWIEDLIWOŚĆ 

GDZIE ZA. NIBY WYZYWANIE ADMINISTARTORA GDZIE PISAŁEM TO DO TEGO ZJEBA DWD I JEGO 2 ZJEBA KOLEGI EWIDENTIE NIE SŁUSZNY BAN WMAWIACI MI COŚ I JA MUSZE NA TYM TRACIĆ OKTAWAINKU WYSLIJ SKREENA GDZIE JEST TO EWIDENTNIE KIEROWANE DO CIEBIE A NIE NIE WYŚLESZ BO NIE BYŁO TO DO CIEBIE DOSTAŁEM NIBY 2 OSTRZEŻENIA A ILE DOSTAŁY TE ZJEBY ANI JEDNEGO PRUJECIE SIĘ O RESETOWANIE je*****h STATYSTYK OGARNIJCIE SIE kur*a BO NIW MOGE JUŻ Z WAMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Oktaawian napisał:

Chyba zapomniałeś, że jestem adminem i robie sobie dowody za każdym razem :d

PS. Nikt Cie nie wyzywał xD,  pograsz sobie w spokoju  ale za tydzień :D

Bez tytułu.png

edit: Jakoś nie widzę na tym screenie żeby rajsu mówił, że jesteś cytuje ,,ch****y"

Napisał zwykłą prawde. Jesteś top 3 graczem który posiada kdr 0.76, nie wiem gdzie widzisz tutaj coś obraźliwego.

edit2: Pogrążasz się tylko xD, siedź grzecznie tydzień przemyśl swoje zachowanie w tym czasie, a jeżeli to nie poskutuje, to znowu Cie zbanuje jak tylko napiszesz coś obraźliwego w moją stronę, choćby najmniejsze słowo obraźliwe będzie skutkowało tygodniowym banem ode mnie dla Ciebie. Ps Gdzie ten mój degrad którego tak bardzo mi obiecałeś?

Edit3:

To po jaki ch.. coś tu jeszcze piszesz, siedź grzecznie a nie szczekasz 

I nie nie przycinam screenów tak jak mi jest to wygodne, przycinam screeny udowadniając Twoja winę i tyle. 

Edit4:

Z kdr 0.76 jedyne co mogłeś rozjechać to wejście do jungli albo do drabinkowego xD

Dzięki za poprawę humoru mordo, widzimy się za tydzień 

@ Junior Admin

@ Moderator

@ Administrator

Możecie coś z nim zrobić? 

pi*******z coś że kdr 076 kozak w necie pi**a w świecie STANOSKI! Nie moge już czytać waszych je*****h głupot

Mimo to że rozpierdlałem cie tyle razy to dalej coś pi*******z że słabe kd ale  ta cała kłótnia zaczęła się bo sie PRZYPRUŁEŚ O RESET STATÓW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci psycha siadła :lul:aż się to przyjemnie czyta

Jak Ci się coś nie podoba to elo xD

Myślisz, że będę się przejmował jakimś niestabilnym emocjonalnie dzieciakiem? W błędzie jesteś xD tyle ode mnie elo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Oktaawian napisał:

Ale Ci psycha siadła :lul:aż się to przyjemnie czyta

Jak Ci się coś nie podoba to elo xD

Myślisz, że będę się przejmował jakimś niestabilnym emocjonalnie dzieciakiem? W błędzie jesteś xD tyle ode mnie elo :D

NIE MOGE JUŻ PIERDOLE TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat

brak_ub.png

 

 

Decyzja o statusie blokady oraz wystawienia dowodów zostanie podana w dniu dzisiejszym.

Zamykam temat dla bezpieczeństwa i zbędnego spamu.

 

 

Zatem pora na update.

 

@ lolpoka9Dostawałeś ode mnie wiele ostrzeżeń, gagów gdzie skończyło się na perm gagu z mojej strony jednak dałem Ci tą ostatnią szansę.

Nie mniej jednak widzę, że robisz to samo i nie nauczyłeś się kultury.

Ap ropo 

18 godzin temu, lolpoka9 napisał:

ale przyjrzyj się tej konwersacji czy kiedy ja bym zaczął  wszystko napisał bym *** się? wydaje mi sie ze tylko sprowokowany bym tak napisael ale zrobiles tez dowod ze rajsukczu mowi ze jestem ****** :)

 

Dowód może zobaczyć każdy pobierając demo i przeczytaniu chatu tekstowego, a nawet usłyszeć w chacie głosowym.

Święty nie byłeś, nie jesteś i nigdy nie będziesz.

17 godzin temu, lolpoka9 napisał:

I nie nie jestem hipokrytą poprostu adminki sobie mogą wyzywać co nie xD a jak ja się wkurwie na kogoś to już banik ŚMIESZNI JESTEŚCIE i znajdź lepiej screeny co ty piszesz bo widzę że wycinasz sobie to na czym korzystasz szkoda że ja nie zrobiłem screenów i PROSZĘ WAS kur*a OGRANIJCIE SIĘ BO NIE SPOTKAŁEM JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ FAJNIE ŻE SOBIE STAŁEGO MIŁEGO GRACZA BANUJECIE BO SIE RAZ WKURWI BEKE Z WAS CISNE ELO

Poproszę o rzekomy dowód w wiadomości PW, ze tak jest wtedy wyciągnę z @ Właściciel CS:GO [MIRAGE #1]konsekwencje.

17 godzin temu, lolpoka9 napisał:

I nie nie jestem hipokrytą poprostu adminki sobie mogą wyzywać co nie xD a jak ja się wkurwie na kogoś to już banik ŚMIESZNI JESTEŚCIE i znajdź lepiej screeny co ty piszesz bo widzę że wycinasz sobie to na czym korzystasz szkoda że ja nie zrobiłem screenów i PROSZĘ WAS kur*a OGRANIJCIE SIĘ BO NIE SPOTKAŁEM JESZCZE TAKIEGO CZEGOŚ FAJNIE ŻE SOBIE STAŁEGO MIŁEGO GRACZA BANUJECIE BO SIE RAZ WKURWI BEKE Z WAS CISNE ELO

Nie masz prawa wywyższać się i sugerować się stażem na serwerze. 

17 godzin temu, takko napisał:

Wypowiem się bo wspomniałes o adminach tak, hmm twoja gadka jest pusta, daj ziomek dowody, gdzie JAKIKOLWIEK administrator obrażał graczy/admina, admina może dla zabawy, gdzi edrugi admin tez sie smial, wtedy jest to smieszne fajne

Do tego Oktawian ewidentnie dał ci zdjęcie gdzie go obrażasz więc ban sluszny w 100% 

Nie spam tymi postami

I co że jesteś stałym graczem? to znaczy że jesteś lepszy? nie kumam, "beke z was cisne" beka w ch*j co nie? aż sram ze śmiechu że mi gó**o do miśka do Ostrołęki poleciało co nie?

Napisanie "masz kdr 0,76" to prowokacja? widac twój poziom pisania jak i wypowiadania się, ciągłe twoje ku**y na czacie już są uporczywe, poczekasz se i wracasz do gry

 

Musze sie wypowiedziec, bo nie chce patrzec jak chlop wyzywa nas (adminów Mirage)

@ takko przyznaję Ci rację, jednak bez dowodów ten post jak napisałem w notatce był niepotrzebny ale dziękuję.

16 godzin temu, Oktaawian napisał:

No jak to @ takkobanować stałych graczy nawet jak zawinią? Nieee po co, przecież to moja wina :lul:

Jesteś dobry adminem, trzymasz się zasad, tylko tak jak napisałem na grupie "chill".

16 godzin temu, lolpoka9 napisał:

1Nie mówię, że stały lepszy wmówiłes mi to

2 na screenie NIC nie było napisane że to do oktawiana

3 wyzywam adminów bo dostałem 2 permy przez pomyłkę i 1 za głupote admina

4 OGARNIJ SIĘ LEPIEJ

5 owszem nie mam dowodów lecz napewno może to kotś potwierdzić 

6 MOAJ GADKA JEST NIBY PUSTA A TWOJA ŻAŁOSNA 

7chuj was obchodiz moje kd i to że se staty resetuje mało was razy rozjechałem jak dzieci 

8 nie wypowiadaj sie tylko daltego że mówię o adminach nie znasz sprawy utkaj pizde 

9 mam jesczze więcej wam kur*a napisać czy zrozumiscie wreszcie czyja jest wina a jak jesteście ułomni to ch*j już sobie poczekam 

Na słowo czy przez kolegów, bo im tak napiszesz Ci nie uznam dowodu. Dowód ma zostać przedstawiony w taki sposób, który ma wyjaśnić sprawę.

Też mogę napisać, a napiszę do Patryka i powiem mu, żeby zamknął to odwołanie, bo mi się tak podoba.

16 godzin temu, lolpoka9 napisał:

TAK JEST TO kur*a TWOJA WINA

Masz świetnie wyszkoloną Polszczyznę młodzieżową, sorki dla mnie to brak szacunku czego nie trawię.

16 godzin temu, lolpoka9 napisał:

Odpiszesz wreszcie czy będziesz tak reagował boisz się czegoś czy co i tak ch**a a nie uwieerzą bo w końcu to admin to nie on nic nie mógł zrobić zajebiście odbaujcie mnie kur*a wreszcie bo nie mam czasu. 

Nie odpisze Ci, bo zna regulamin i wie, żeby napisać nie spamić jak Ty to robisz.

 

16 godzin temu, lolpoka9 napisał:

PRZECZYTAŁEM TO JESZCZE RAZ I MAM DO CIEBIE PYTANIE CO TY kur*a pi*******z ZA GŁUPOTY NIE SPAMIE ŻADNYMI ku****i A TY JESTEŚ NA POZIOMIE PONIŻEJ ZERA SERIO GOŚCIU 

NIE DOŚĆ ŻE KŁAMIESZ TO JESZCZE GADASZ TAKIE je***e GŁUPOTY ŻE NIE MAM OCHOTY JUŻ kur*a NAWET ŻYĆ WIEDZĄC ŻE NA TYM ŚWIECIE SĄ TACY LUDZIE JAK TY I CO MOŻE TO TEŻ JEAT WYZYWANIE CO WEŹ SIĘ JESZCZE RAZ ZASTANÓW CO  I OSTATNIA SPRAWA BO NIE ROZUMIECIE I MUSZE WYTŁUMACZYĆ 15 RAZ SLUCHAJCIE BO JUŻ TEGO NIE NAPISZE WIĘCEJ  ODPOWIEDZ MI CHĘTNIE POCZYTAM ALE MNIEJSZA O TO 

MÓWIĘ OSTATNI RAZ BYŁEM SPOKOJNY NA POCZĄTKU ALE TERAZ JUŻ kur*a NIE MOGĘ I TAK JUŻ MAM W CHUJU TEN SERWER je*** TO 200 GODZIN ZMARNOWANE NA je***e GRANIE TAM 

WYZYWALI MNIW ZA TO ŻE PISZĘ SOBIE je***e !RS I UWAŻASZ ŻE. TO MOJA BYŁA WINA TAK NA POCZĄTKU OWSZEM TRAKTOWAŁEM TO JAKO ŻART ALE PÓŹNIEJ OKATWIAN JESZCZE pi*******ł ŻE TO FART OBUDŹCIE MNIE Z TEGO MATRIXA NIE ROZUMIEM WAS WMAWIASZ MI ŻE POWIEDZIAŁEM ŻE STAŁY GRACZ OZNACZA LEPSZY GDZIE NIE NAPISAŁEM NIC TAKIEGO TO W DODATKU CO TO ZA SPRAWIEDLIWOŚĆ 

GDZIE ZA. NIBY WYZYWANIE ADMINISTARTORA GDZIE PISAŁEM TO DO TEGO ZJEBA DWD I JEGO 2 ZJEBA KOLEGI EWIDENTIE NIE SŁUSZNY BAN WMAWIACI MI COŚ I JA MUSZE NA TYM TRACIĆ OKTAWAINKU WYSLIJ SKREENA GDZIE JEST TO EWIDENTNIE KIEROWANE DO CIEBIE A NIE NIE WYŚLESZ BO NIE BYŁO TO DO CIEBIE DOSTAŁEM NIBY 2 OSTRZEŻENIA A ILE DOSTAŁY TE ZJEBY ANI JEDNEGO PRUJECIE SIĘ O RESETOWANIE je*****h STATYSTYK OGARNIJCIE SIE kur*a BO NIW MOGE JUŻ Z WAMI

Gdy ja byłem na serwerze robiłeś to samo, non stop obrażałeś, wyzywałeś wszystkich + nie dostosowywałeś się do moich poleceń.

15 godzin temu, Oktaawian napisał:

Ale Ci psycha siadła :lul:aż się to przyjemnie czyta

Jak Ci się coś nie podoba to elo xD

Myślisz, że będę się przejmował jakimś niestabilnym emocjonalnie dzieciakiem? W błędzie jesteś xD tyle ode mnie elo :D

Z tym trzeba było sobie Oktawian darować i Ci wytłumaczyłem dlaczego. :) 

15 godzin temu, lolpoka9 napisał:

NIE MOGE JUŻ PIERDOLE TO

Świetnie to teraz moja końcowac odpowiedź.

 

Dokładam Ci +2 tygodnie bana i perm gag na chat zostanie ponownie dodany przeze mnie.

Dziękuję za uwagę.

@ Właściciel CS:GO [MIRAGE #1]@ Właściciel

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie