Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


Starywyg34

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick: I'm not a bad slime

2. Nick oskarżonego: Admin, nie przedstawił się.

3. Kto zawinił? [admin/gracz]: Admin

4. Steam_ID oskarżonego:

5. Data i godzina zdarzenia:03-16-21 13:02

6. Mapa:de_dust2

7. Opis sytuacji: Gram 5 minut jako nowy gracz na dust2, ktoś narzekał na głosowym na to że ma lagi, przeplatając tematem i rzucając mięskiem o patusach i fajfusach itp. Moja odpowiedz : nie mylić lagów mózgu z pingiem serwera i bum poleciał od admina ban bo poczuł się urażony. Rozumiem że nie dotykają go słowa od jego ziomków że jest patusem i fajfusem ale już od nowego gracza od jednego zdania zostały wyciągnięte pochopne wnioski to tak. Bardzo nieobiektywne ;) Składam skargę na nadużycie konsoli admina, chciałem poznać serwerownie a jedyne czego się dowiedziałem że nie warto.

8. Dowody: http://w20.gotv.pro/srv69308/auto0-20210316-125813-686192786-de_dust2-________PL______CSowicze.pl______5_MAPS__SKINY_KOSY__THE_BEST_OF_POLAND__________TR128___1s1k.pl.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ja ci nadalem bana podajrzewam ze na  60 minut, za obraze administracji. Wracajac Napisales skierowanie do mnie ,,trzeba odrozniac lagi internetu od lagow  mozgu''  nadalem ci za obraze, a wracaj do tego  ,,od ziomkow wyzwiska'' ja nic sie slyszalem zeby ktos mnie wyzywal jedynie co ,,ogarnij  lagi internetu''

 

@edit

WIec tak, mi przerywalo jak rozmawialem bo mialem przez chwile 200 pingu. Dlatego zrozumialem ze to bylo skierowane do mnie

Edytowane przez 997.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem skierowanie do gościa który mówił ze ma lagi, i napisałem cytuję ''Nie myl lagów mózgu z pingiem na serwerze'' nie wyolbrzymiaj i nie przekładaj składni napisanych słów, nie słyszałeś czyli jesteś osobą niedosłyszącą ? obejrzyj sobie demko w takim razie i podkręć głośność - nie zamierzam się z Tobą wdawać w jakie kolwiek dłuższe dyskusje bowiem pokazałeś swoją osobą jaki poziom administracji jest utrzymywany na 5maps przez co przyczyniłeś się do tego ze wyrobiłeś negatywny wizerunek z mojej perspektywy na temat serwera.

Edytowane przez Starywyg34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie