Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane jeden


jeden;^7

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: jeden
IP / Steam ID*: STEAM_0:1:567739313
Admin banujący: brainfluid
Data i godzina otrzymania bana*:  15 mar 2021 - 20:19:45
Runda: Nie wiem.
Serwer*: DD2 Classic [Free VIP] [Assists/Double Score/Ranks] CSowicze.pl ıllıllı (de_dust2)
Powód: Wspomagacze ulatwiajace movement, bany na innych sieciach.

Link do demka*http://e91.hltv.org.pl/srv66292/HLTV-2103151959-de_dust2.dem.zip
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: brainfluid
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'Wspomagacze ulatwiajace movement, bany na innych sieciach.'
[AMXBans] Duration: '1 week'[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:567739313'
[AMXBans] Your IP: '-'
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*: Grałem sobie normalnie kręciłem dobre staty po czym dostałem bana za „Wspomagacze ułatwiające movment” których nie zobaczycie na demku, ponieważ ani raz nie zrobiłem żadnych GS-ów, ani SGS-ów Jedynie co to paliłem rolkę jeżeli ktoś wie o co chodzi, a wydaje mi się, że to żaden wspomagacz. A co do tych banów to ban jest na 1 sieci z powodem „papa” wiec nie rozumień co z niego wywnioskowałeś. Liczę na szybkie wyjaśnienie sytuacji, jak i na szybkie UB.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dotyczy bana z 21.02.2021 roku na jednej z sieci. Co prawda powodem bana jest "papa", jednak nie do końca napisałeś tutaj prawdę, dlatego też jeżeli ban nie jest wiarygodny prześlę do UBTeam dowody z tematu i bana z AMXBansa z innej sieci w celu weryfikacji, gdyż tutaj raczej nie mogę reklamować innych sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat muszę przyznać racje dopiero teraz wpisałem sid i widzę, że dostałem też za GS-y, ale nadal nie rozumiem dlaczego dostaje się bany za bany na innej sieci, a nie za grę na obecnej? . Rozumiem gdyby te bany leciały za „VAC-a”, ale za bany z innej sieci? No troszkę beczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że grając na innych sieciach na wspomagaczach nic się w tej kwestii nie zmienia. Poruszałeś się nienaturalnie co wymagało sprawdzenia Twojego SIDa no i okazało się to co się okazało. Jeżeli byłby to ban z przed roku, to może i można przymknąć oko, a to jest ban nawet nie z przed miesiąca, świeżutki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jeden337 ja Cię doskonale rozumiem, jednak gdybyś tłumaczył się z tego bana, to nie miałbym pretensji, jednak olałeś temat. Śmiem wątpić, że nie wiedziałeś za co może być ban z powodem "papa" tego samego dnia co temat związany z tym co robiłeś. Uważam, że tydzień to i tak za mało, skoro uważasz to za "normalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

Niewystarczające dowody. UB 

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie