Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na admina aKALASZKA


aKALASZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

 

1. Nick: aKALASZKA

2. Imię: Wiktor

3. Wiek: 18

4. Znajomość SM [0/10]:  7/10

 

5. Sprawny i działający mikrofon [tak/nie]: Tak

 

6. Link do swojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/AKalaszka/91.224.117.20:27260/

 

7. Steam_ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199120567523/

8 .Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Ponieważ gram bardzo często na tym serwerze i dobrze się bawię, ale często tą zabawę przerywają Cheaterzy którzy śmieją się tobie w twarz bo nic nie możesz zrobić,  psują całą rozgrywkę. Dlatego postanowiłem złożyć podanie na admina żeby pomóc graczą, serwerowi i budować fajne komuniti na serwerze.

 

9. Kilka słów o sobie: Jestem doświadczonym graczem csgo. Umiem rozróżnić gracza odpalonego od gracza bardzo dobrego. lubię pomagać, gadać o różnych sprawach z ludźmi na serwerze. Chcę zbudować z adminami jak i graczami fajne miłe komuniti. Jestem doświadczony w sprawach dotyczących admina. Umiem rozpisywać demka jak i rozwiązywać spiny. Myślę ze, to by było na tyle. 

 

10. W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?: Na serwerze był bym prawię codziennie zazwyczaj gram po 4,5h dziennie na serwerze, więc dla mnie to nie był by żaden problem, znam też dużo osób na serwie więc jak by ktoś był odpalony to wystarczy ze, by do mnie napisał i odrazu bym zajął się tym odpalonym wandalem :) żaden problem. 

 

11. Czy przeszedłeś mutację?: Oczywiście ze tak.

 

12. Składka [tak/nie]: Obojętnie .

 

Dziękuję i życzę miłego dnia wieczoru.

Edytowane przez aKALASZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak. Na samym poczatku szkoda ze nie napisales podania na admina tutaj, ale mozesz tez tutaj. Moim zdaniem powinnes dostac szanse na ten test probny admina, poniewaz

-ciezko cie sprowokowac

-widze jak rozpisujesz ladnie demka to jest jak najbardziej +

- jestes czlowiekiem opanowanym z chumorem do czasu

 

Pozdrawiam cieplutko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie