Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga ChiefKief


aKALASZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi:

1. Twój nick: aKALASZKA

2. Nick oskarżonego: ChiefKief

3. Kto zawinił? [admin/gracz]: Gracz

4. Steam_ID oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199137972185/

5. Data i godzina zdarzenia: 12.03.2021 godzina około 18:00

6. Mapa: Nuke

7. Opis sytuacji: Dzień dobry chciałem zgłosić ChiefKief za używanie perfidnego wh. Otóż użytkownik  ChiefKief  od dłuższego czasu korzysta z wh, i próbuje się z tym kryć ostatnio zauważyłem ze zaczął dobrze grać więc postanowiłem pobrać demko i dokładnie sprawdzić demo okazało się ze, ChiefKief perfidnie celuje przez ściany skanuje, i strzela w osoby których nawet nie widzi. Na dole prześlę demko i punkty na których widać perfidne wh

 

03:10 - Pierwsza podejrzana akcja jest perfidnie wcelowany w gościa skaczącego na przybo, następnie skanuje i celuje idealnie we wroga w kurniku.

04:20 - Kolejny przykład perfidnego wh skanował idealnie przez ścianę w model. 

06:34 do 6:50 - Kolejny przykład patrzenia przez ściane i wychyleniem  perfidnie na gościa.

09:28 - Kolejny przykład pięknego wh i strzelaniem z prefirem 

13:35 - Kolejny przykład wh 

14:35 - Kolejny skan na wh przez ścianę 

18:40 - to jest najlepszy punkt z całego demka zaczął strzelać w gościa którego jeszcze nie widział ta akcja pokazuje pięknie jego wh 

 

Napisał bym więcej punktów ale te punkty powinny w zupełności  wystarczyć. Na demku  praktycznie co rundę widać jak celuje przez ściany, skanuję, itp.

Gadał też ze, dał podanie na admina i ciagle o tym wspomniał gdy ktoś go podejrzewał. Mam nadzieję ze szybko otrzyma bana na servie.

Dziękuję i życzę miłego dnia wieczoru.

 

8. Dowody: http://w20.gotv.pro/srv69308/auto0-20210312-174604-557213202-de_nuke-________PL______CSowicze.pl______5_MAPS__SKINY_KOSY__THE_BEST_OF_POLAND__________TR128___1s1k.pl.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie