Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na speedy fragowanko


Ejvon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:Ejvon

 

Nick gracza oskarżonego:speedy

 

Powód skargi: Fragowanko kultura zabija fd bezensownie i jak wiemy strażnik musi sie wykazać umysłem a on nie umie zamiast odebrać i znów nadać  to on zabija i zabija a jak wiemy  w administracji  no  inteligencja musi byc posiadana speedy a ty chyba takiego czegos nie masz, i 43 kille to dużo i jak wiemy też speedy nie wybijamy połowe celi a ty to uczyniłes :(. prosze o ukaranie tego gracza

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2103111328-jail_2017_mr-1615465680-1615467900.zip

 

Czas zdarzenia:  środa dzien 3 początki rundy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybijamy połowy celi nie licząc osób które się buntują/wykonują próbę buntu. Widać kto tu ma iloraz inteligencji na minusie, ale co mi tam ja mam czas. Jeśli brak faworyzacji nazywasz fragowaniem to nie mi to oceniać ale radziłbym ci nauczyć się pewnych rzeczy, jeśli zabijam kogoś na bezruchu do odwołania, reszte też musze zabić za niewykonywanie poleceń jak należy, to tak na przykład. Szkoda że musze to tłumaczyć jak małpie która podobno "ogarnia" (oczywiście to nie moje zdanie). A tu mamy wycinek z regulaminu, widać te twoje 10/10 :D

Zapomniałem wyjaśnić sytuacje z fd, koleś nie miał modelu fd, respił sie z normalnym skinem to przypadkowo go zabiłem 2 razy i przeprosiłem, jak widać masz większy ból d*py niż fd skoro napisałeś skarge :D

Faworyzowanie innych graczy względem innych (czytaj ustępowanie z kary wynikłej z powodu wszelakiej formy buntu) bądź , wyszczególnionym przez prowadzącego osobom [Albo wszyscy są faworyzowani albo nikt!!] jest zakazane.

 

Edytowane przez TenSpeedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka faworyzacja gdzie tu ci pisze ze jest jakies faworyzowanie ?  napisał co o tym fd myslę  tylko że ktos nie umie chyba czytać ze zrozumieniem. idz lepiej siedz na tych lekcjach a nie graj bo twoja inteligencja nie wchodzi tutaj w gre i nie mamy o czym gadac :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabił 3 razy FD lecz nie jest to wina @ TenSpeedytylko tego że modele dla FD się nie załadowały, 

postaramy się to naprawić.

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie