Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na speedy


Ejvon

Rekomendowane odpowiedzi

WZÓR SKARGI 

 

Nick gracza składającego skargę:Ejvon

 

Nick gracza oskarżonego: speedy

 

Powód skargi:  na wstępie speedy  podanie nie jest pisanie na kolanie, i nie zsyłaj tutaj kolegow . sytuacja miała miejsce na mapie  jail_kakao_beta  . strażnik (gość składający podanie o admina co jest śmieszne) niestosuje się do regulaminu. Ct(Sauronq) jeżdził na zabawie 6 dnia (Sobota) pojazdem co jest niedozowolne i powinno grozić to banem, lub slay. a speedy przyszły administrator napisał na czacie  cytuje "jeżeli to nie przeszkadza to może", napisał że polkes mu to powiedział  niewiem czy prywatnie czy na serwerze lecz w regulaminie tego nie ma a  jesli tak jest to  powinien to zmienić, często mi też się zdarzało jezdzić na zabawie pojazdem nikomu to nie przeszkadzało lecz wiadomo dostawałem bana tak a ten gracz nawet nie dostał upomnienia,bana lub iż slay. dotego gracz (speedy) nadwyższa sie bo ma strażnika (pewnie przyszły admin)  cytuje " a kim ty wogule jesteś że z tobą rozmawiam". często też gracz nadużywa mikrofonu administratora i przeklina. proszę o ukaranie go najlepiej zdegradować

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2103111249-jail_kakao_beta-1615463340-1615465620.zip Proszę obejrzeć całe demko tam jest wszystko ukazane co wymieniłem.

 

Czas zdarzenia:  6 dzień  (sobota)  jail_kakao_beta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szybko wypowiem się na ten temat. Jeśli chodzi o to, że polkes mi powiedział, pomyliłem sie. Był to jeden z administracji (niestety dla ciebie nie pamiętam jego nicku bo kolejna skarga by poszła) i moim zdaniem ma to całkowity sens. Jeśli ct nie przeszkadza więzniom w zabawie ma prawo do używania pojazdów aby urozmaicić se czas. Na demku widać, że nie przeszkadzał tym nikomu. A co do ciebie... Płaczesz o dosłownie wszystko i nie tylko ja jako strażnik to zauważyłem, myślisz że jesteś wszechwiedzący a o twoich lukach w znajomości regulaminu już nawet nie wspomne... Mógłbym wypisywać jeszcze ale akurat administracja zna cie dobrze i wie jakie masz poczucie wyższości, aż strach pomyśleć co będzie jak ktoś taki dostanie strażnika... Co do przeklinania oraz nadużywania admin voice, o dziwo tylko ty narzekasz na moją kulture, pod ostatnim podaniem które pisałem wszyscy pisali że z moją kulturą wszystko ok, na serwerze tak samo nikt mi nie zwrócił uwagi. Apropo admin voice proszę o dowody :) rozumiem, że bolą cie 4 litery za to że napisałem prawde ale to nie oznacza że masz sie mścić :) a co do tego "kim ty jesteś" chodziło mi bardziej o koniec dyskusji bo nie miało to żadnego sensu. Nie da ci sie czegokolwiek wytłumaczyć więc może moja wypowiedź da właścicielom/opiekunowi do myślenia co do twojej kadencji jako strażnik. Myśle, że wszystko tu wyjaśniłem. 

 

 

Brak argumentów i zaczyna sie wymyślanie ich heh ale czego mogłem sie spodziewać po kimś takim... "Pucowanie sie" nazywasz koleżeńskimi stosunkami między graczami? Spoko luz nie mi to oceniać, druga sprawa pokaż dowody na to że śmiałem się przez adminvoica bo ani razu czegoś takiego nie zrobiłem ale mniejsza, to też będzie weryfikowane ale bądź co bądź zbastuj z tymi wypowiedziami bo robisz z siebie kogoś głupszego niż jesteś... Miejmy nadzieje, że tak niekompetentna i prowokująca osoba nie dostanie się do listy strażników. To tyle z mojej strony. Opiekun/właściciel rozstrzygną ten spór :) 

Edytowane przez TenSpeedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli ct nie przeszkadza więzniom w zabawie ma prawo do używania pojazdów aby urozmaicić se czas."Na demku widać, że nie przeszkadzał tym nikomu regulamin mówi ci że nie można :(, mi to przeszkadza twoje "kur*a" , "japierdole" te smiechy na voice administratorów , niewspomniesz o lukach ? prawo do pojazdów podczas zabawy czlowieku w regulaminie jest to niedozowolone piszę ci to wyrażnię , nikt ci nie zwrocił tego uwagi bo im sie pucujesz ciągle i dlatego ci takie rzeczy piszą, a co do twojego podania to tam każdemu się pucowałes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie ma w regulaminie zakazu czyli jest to niedopatrzenie w regulaminie za co nie można ukarać @ TenSpeedy.

Wiec dodaje do regulaminu 1.16 Zakaz używania pojazdów na zabawach.

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie