Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga speedy


WeDieTogether

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: WeDieTogether

Nick gracza oskarżonego: speedy

Powód skargi: Niezgodny z regulaminem Ban. Grając w ct nie ma zakazu przejścia do TT (tak wynika z regulaminu) admin postanowił bez wyjaśnienia zrobić samowolkę :) wcześniej była podobna sytuacja odnośnie dużej ilości wiadomości na czacie nie ma nic o tym w regulaminie a dostałem kicka. Proponuje nakazać adminom naukę czytani ze zrozumieniem.  Nie pragnę aby admin został ukarany w żaden sposób lecz po prostu przyznanie mi racji jeśli ową mam. 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

https://iv.pl/image/GtWQLvF

Czas zdarzenia: 11.03.2021 godzina. 12:30

Edytowane przez WeDieTogether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wypowiem się szybko, ucieczka z ct oznacza wyjście z niego. W taryfikatorze pisze, że za ucieczke z ct jest banik do godziny. Moim zdaniem sprawa zamknięta. 

 

Zastanawiam się, jak ty rozumiesz "ucieczke z ct" bo ja to widze tak, że nie ogarnialiście ct, były bunty i po którymś zabiciu z kolei po prostu se wyszedłeś. Jak wchodzi sie do ct to zna się podstawowe zasady.

Boże widzisz i nie grzmisz... 

 

Edytowane przez TenSpeedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie nie widzę takiego punktu. Taryfikatora wcale nie widzę w dziale regulaminów, więc proszę o wycinek regulaminu.

Pozdro!

Edit:

Wykorzystał bym bugowanie mapy gdybym był sam w ct i przechodząc do tt rozpoczęła by się nowa rozgrywka. Więc nie nie wykorzystałem "bugów serwera". Uczymy się całe życie :)

Edytowane przez WeDieTogether
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy serwera - taryfikator banów jailbreak, więc tak może w regulaminie nie ma lecz w taryfikatorze banów jest napisane.

Ucieczka z CT - Ban od 5 min do 1h

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie