Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Jacob


aKALASZKA

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

1. Twój nick: aKALASZKA

2. Nick oskarżonego: jacob 

3. Kto zawinił? [admin/gracz]: Jest graczem ale podobno ma dostać admina.

4. Steam_ID oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198262263433/ to jest jego profil na steam nwm czy to o to chodzi ja się na tym nie znam :(

6. Mapa: Inferno 

7. Opis sytuacji: Dzień dobry wyglądało to tak ze około tydzień temu pokłóciłem się z jacobem troche poleciało nie ładnych słów za co przepraszam ale ja już o tym zapomniałem i dzisiaj około 21:20 wbił na server Jacob i zaczął mnie obrażać, prowokować, i straszyć ze jak dostanie admina to odrazu dostane bana za to ze cytuje jego słowa z demka ''bo jesteś ku***ą'' dlatego ja odrazu po tym zdarzeniu odrazu wyszedłem z servera zeby napisać skargę i o to jestem tutaj. Dokładne minuty demka to od 21:20 do 24:00 około Dziękuje i liczę na szybką decyzję w całym zdarzeniu.

8. Dowody: http://w20.gotv.pro/srv69308/auto0-20210310-211354-788767739-de_inferno-________PL______CSowicze.pl______5_MAPS__SKINY_KOSY__THE_BEST_OF_POLAND__________TR128___1s1k.pl.dem.zip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz o nicku aKALASZKA obraza mój majestat oraz kieruje w moja strona groźby. Gracz aKALASZKA szydzi z mojego majestatu, ze nie jestem administratorem, więc nic mogę dać mu blokady na dostęp do serwera csowicze 5maps, pomimo, że powinienem posiadać rang na serwerze społecznościowym od paru dni. Przyczyną takiego zachowania gracza aKALASZKA było zapytanie przez mą osobę o przyczynę posiadania przez niego zerowego lvl w grze counter-strike: global offensive.  Powodem postawienia takiego pytania było posiadanie przez gracza aKALASZKA ponad przeciętnych jak na zerowy lvl w grze (nowego gracza) umiejętności. Z mojego rocznego doświadczenia oraz przegrania 300 meczy na graczy używających wspomagaczy (cheatów), automatycznie podejrzewam o nieuczciwą grę osoby z niskim/zerowym lvl w grze counter-strike: global offensive, jednak jestem osobą inteligętnoą i nie wyciągam pochopnych wniosków postawiłem pytanie w celu rozwiania moich wątpliwości dotyczących gracza o nicku aKALASZKA. Odnosząc się do użytego przez mnie słowa "groźby" chciałbym powiedzieć, że dotyczyły one grożenia bratem (XD) oraz wydalenia mnie z administracji. Podczas całej dyskusji padło w moją stronę wiele epitetów, które obrażały mój majestat. 

Moim dowodem jest administrator xDawidek. 

Dziękuję Za Uwagę! 

Chyba administrator Jacoв. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o demko z całego zdarzenia o tym co piszesz .

Po pierwsze nie groziłem ci .

Po drugie nie szydziłem z twojego majestatu .

Po trzecie to ty zacząłeś wyzywać vipy ze są za mocne na servie następnie przyczepiłeś się do mnie ze jestem odpalony i zacząłeś mnie prowokować.

Po czwarte nie jesteś jeszcze adminem a te zdarzenie miało miejsce z tydzień temu około nie jestem pewny .

Po piąte prosze dać demko na którym rozpiszesz punkty  z meczu na którym jestem odpalony, niech administracja je sprawdzi i sama stwierdzi czy jestem odpalony.

Jeżeli chodzi o brata to  jest jakiś zart to nie byłą groźba tylko powiedziałem cytuje, ze mój brat gra na innym koncie na którym kiedyś graliśmy razem dlatego mam inne konto a ty zacząłeś się z tego smiać  tyle.

nwm skąd wziąłeś to ze ci groziłem xddd

I dlaczego nie ma demka z twojej strony ja swoje demko dałem i tam wszystko jest jak mnie wyzywasz z całego zdarzenia kłamiesz ?

ja juz nie chciałem robić spin ale to ty zacząłeś i ciągle to ciągniesz niech to wszystko wyjaśni właściciel servera 5amps

bo ja już mam dosyć tego ciągłego wyzywania i kłamania dziękuję

Ja po prostu gram na servie zeby sie bawić .

  • Mge pogadać na ts3 lub dc pobiorę ale bez wyzywania proszę i razem z właścicielem bo nie chce tracić czasu.
  • Proszę mnie nie wyzywać dziękuję  
  • Proszę o sprawdzenie demka które wysłałem wcześniej dokładne minuty to 21:20-24:00
Edytowane przez aKALASZKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie