Skocz do zawartości

Zablokowane Problem z adminami oraz błędy na serwerze !!!


Przednooo

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Pytanie/Problem uzyj wzoru pomożemy 

 

Pytanie/Problem :Apeluje że na serwerze spotkane admina równa się z spotkaniem myszo-jelenia , gracze robią co chcą wyzywają graczy przez mikro bez mutacji , kilka osób od rana siedzi na serwerze z wh co widać gołym okiem i wbijają topkę nie wiem jak to możliwe że jeszcze nie mają bana , często gracze w tt siedzą na respie całą drużyną itp. Jak mają gracze przychodzić na serwer jak dzieją się takie rzeczy ... 

2.topka oraz rangi są zepsute gram na tym samym nick i po jakimś czasie tracę rangę i muszę odnowa grać , wygląda to komicznie jak ten sam gracz na tym samym nicku ma 2 razy topkę ... 

 

Opis dokładny pytania/problemu : Brakuje adminów oraz poprawek na serwerze .

 

ScreenShot : 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Przednooo - nikogo nie zmuszę do napisania podania na admina, a jest otwarta szybka rekrutacja. Napisałem Ci w Twoim podaniu żebyś zakupił grę na Steam. Jednak jeżeli w chwili obecnej nie masz możliwości zakupu, to mogę w drodze wyjątku przyjąć Cię na admina. Jednak jednorazowa składka przy przyjętym podaniu będzie Cię już obowiązywać. Tylko do końca lutego składka nie była obowiązkowa. 

 

Kiedy ostatnio zresetowało Ci ranking? Ostatnio ten problem został rozwiązany, więc nie powinien się już powtarzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie