Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Speddy


KsiadzTenSam

Rekomendowane odpowiedzi

WZÓR SKARGI 

 

Nick gracza składającego skargę: .

 

Nick gracza oskarżonego: Speddy 

 

Powód skargi: Straznik ma wyjeb**** na u@ pisze mu ze Palcio mnie Fk tlumacze mu w jaki sposob a on do mnie mówi tylko tak.

 


speedy :   to chyba oczywiste ze wzgledem glownego wyjscia, jakby bylo inaczej to by powiedzial :)

 

Jest mapa jail_aj_bananamuffin_nd 

 

Strażnik nic nie robi gdy CT nawet prowokuje do klutni na serverze Nie reaguje na to że ktoś kampił na zabawie oraz brak kultury na serverze przez Straznika 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

 

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2103071318-jail_aj_bananamuffin_nd-1615119480-1615120740.zip

Czas zdarzenia:  03/07/2021 - 13:34:33

 

 

Skargi bez podanych dowodów, czasu zdarzenia
mogą zostać automatycznie odrzucone

 

Pozdrawiam

Opiekun Serwera

Pan Truskawa

 

 

@ TenSpeedy xD na ten mapie sa 2 wyjścia z celi zacznijmy od tego 

Twoja kultura na serverze ( nie skomentuje na demku bedzie ) 

Specjalnie kampilem na zabawie zobaczyć twoja reakcje gdzie mowisz ze nikt nie kampi xD 

 

To ze nie mam flag to myslisz ze mnie to boli ?? Wręcz przeciwnie ale denerwuje mnie zachowanie strażników. 

 

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga napisana na kolanie ale ok. Zacznijmy od tego, że gdy otwierasz cele przez menu otwiera ci sie główne wejście. Polecenie było proste, pod tylną ścianą względem wyjścia, otwiera cele głównym wejściem to jak myślisz, które wyjście mu chodzi? Ale oczywiście dalej sie nie zmieniłeś, dalej myślisz że masz całkowitą racje w każdej sprawie i pokazujesz jaki ty mocny a to jest zgubne. Jak dla mnie skarga po prostu śmieszna ale mogłem sie tego spodziewać po kimś takim. 

 

 

Wszyscy zrozumieli jak należy tylko ty zrobiłeś jakiś problem i zacząłeś płakać z resztą tak jak to robisz ciągle odkąd straciłeś flagi. Smutne, że teraz już nie masz czym doszlifować swojego ego :(

Właściciel/opiekun oceni czy skarga jest słuszna a ja kończe duskusje bo z kimś takim nie ma to żadnego sensu. 

Edytowane przez TenSpeedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś adminem, precyzowane było to, dodatkowo jest to zasada ogólnie na jailbreakach przyjęta.
"Wyjściem z celi określamy wyjście, które może otworzyć tylko strażnik" 
Dodatkowo sam przyszedłeś się mnie o to zapytać, gdy byłeś jeszcze adminem.

Dlatego stwierdzam celowe napisanie skargi.  Jeśli będziesz dalej szukał dziury w całym, dalej robił z siebie ofiarę losu,
Zmusisz nas do podjęcia w Twoim kierunku odpowiednich kroków. 

Dla Twojego komfortu dodam sprecyzowanie do regulaminu. 

 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie