Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie Smile ?


Smile

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kamil
Nick na serwerze:Smile
Wiek:16
Znajomość AMXX [1-10]:7
Steam z grą Cs 1.6: Non steam, lecz niedlugo sie to zmieni.
Kontakt:Dam nr telefonu na pw ;)
Dlaczego Ty?:Oczywiscie mam mikro.Jestem ogarnietym graczem, ogarniajacym swoje obowiazki. Lubie wprowadzac mila atmosfere. Powstale konflikty proboje zalagodzic.Np dzisiaj chcialem sie pogodzic z Srrr lecz Nie to nie ..Mam doswiadczenie w byciu adminem znam amx. Jestem w stanie pomoc w poszukiwaniach pluginow, staram sie dzialac na dobro servera.  Lubie spedzac czas na BB poniewaz panuje tam mila atmosfera, lecz czasem, gdy niema adminow dzieje sie tam bardzo wiele . Chcialbym zapewnic graczom mila atmosfere i spokojna gre bez lamania Regulaminu.
Coś o sobie:Mam na imie Kamil, mieszkam w zadupiu . Lubie gry komputerowe oraz sport. Moim hobby sa Motocykle.
Reklamy:

http://holyshit.pl/topic/74717-base-buldier/

http://cs-pogranicze.eu/topics5/server-vt9555.htm#33294

czeka na akceptacje niedlugo bedzie

http://creativ-cs.pl/index.php?/topic/15188-server-bb/

http://cs-wakacje.pl/topic/26630-base-buldier/

 

 

 

Dzieki i pozdrawiam ;) Sprobowac mozna ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jestem na tak, bo nie wywołujesz spin, ale czasem nie umiesz zachować się w danej sytuacji

Mianowicie chodzi o to, że zbanowałem typka za coś tam na bodajże godzine i powiedziałem, że jeszcze jedna rezerwacja klocka przez kogokolwiek z CT jest równa z dłuższym banem, na co zacząłeś żartować ze mnie i mówiłeś, żebym permy wstawiał za obrażanie, że buzują mi hormony i, że jestem dzieciakiem bo nie odzywam się przez mikro którego najzwyczajniej nie mam

 

 

Minusem jest również brak steam, ale jak mówisz - to się zmieni.

 

 

Z tego co wiem to budowe ogarniasz, wiec pewnie z poprawianiem kamp graczom nie bedziesz miec problemow:)

 

Podsumówując, jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jestem na tak, bo nie wywołujesz spin, ale czasem nie umiesz zachować się w danej sytuacji

Mianowicie chodzi o to, że zbanowałem typka za coś tam na bodajże godzine i powiedziałem, że jeszcze jedna rezerwacja klocka przez kogokolwiek z CT jest równa z dłuższym banem, na co zacząłeś żartować ze mnie i mówiłeś, żebym permy wstawiał za obrażanie, że buzują mi hormony i, że jestem dzieciakiem bo nie odzywam się przez mikro którego najzwyczajniej nie mam

 

 

Minusem jest również brak steam, ale jak mówisz - to się zmieni.

 

 

Z tego co wiem to budowe ogarniasz, wiec pewnie z poprawianiem kamp graczom nie bedziesz miec problemow:)

 

Podsumówując, jestem na tak

Sory ze sie wypowiem, ale trejsonq to nie bylo do cb tylko do Srrr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze sie wypowiem, ale trejsonq to nie bylo do cb tylko do Srrr ;)

Jednak dyskusja była prowadzona pomiędzy nami, ponieważ odpisywałem Ci na czacie a słowa były kierowane do mnie

 

Aczkolwiek jeden incydent, który odebrałem najpewniej źle nie jest tak istotny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amx+

wiek+

reklamy+ 

 

Jestem na tak

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6BaseBuilder - 79.133.192.40:27063Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie