Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


palcio

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dokładnie około godziny 13 administrator "WYINDUALIZOWANY" dał mi bana na ct powód nie ogarniasz w całej sytuacji chodziło o to że na mapie był 'bunt' podczas buntu został zabity free day który był w dzwiach gr w którym znajdował się buntownik zabiłem free daya po czym buntownik zabił mnie a wyindualizowany wlepił mi perma na ct przyznam że troche przesadziłem i go obrazilem ale nie chce mi sie po raz 3 od 2 mięsięcy prosić o ub do ct pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś tylko za to bana, dostałeś za całokształt,  masz mikrofon jakby w mikrofali Cię trzymali,  jesteś jedyną osobą z którą nikt nie chce chodzić do ct  bo nie ogarniasz,  cały czas giniesz jako pierwszy,  co chwilę popełniasz błędy prowadząc. Po dostaniu twojego bana każdy się cieszył że nie będziesz na siłę chodził do CT

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do @ palcio chvialbchciałbym powiedzieć że skargi piszemy ze wzorem  Chłopak uczy się prowadzic nie jest lubiany bo popelnia błędy ale kazdy je robi. Nawet Polkes czy Kaczorek czy ja ty i cala reszta.  Dajmy mu się uczyć na swoich błędach. Wiem jak prowadzi Palcio i stara się jak na swoje możliwości 

 

@ El Jokeros Nie ładnie tak mówić jesli jest sie pozwanym o skargę. Nikt nie chce chodzić do CT chłopak ma chęci to wchodzi nie karajmy go za chęci jego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji, a tak wogóle to ja byłem tym freedayem. Nie czuje się urażony bo wiem że każdemu zdarza się popełniać błędy. Co do mikrofonu to faktycznie mógłbyś w jakiś sposób go poprawić. Dajmy palciowi jeszcze szansę się wykazać. Pozdrawiam :)

Edytowane przez PedroCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem sie wtrącać ale jednak musze. Palcio będe szczery, uczysz sie grać w ct już około 2 miesiące a dalej popełniasz mase głupich błędów, trzeba ci powtarzać coś 10 razy zanim zrozumiesz, a o mikrofonie już nawet nie wspomne... Jak dla mnie ban słuszny, często widywałem go w ct i praktycznie nigdy nie ogarniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jak najbardziej słuszny, gracz kompletnie nie ogarnia, zacina się przez co jest masa buntów. Niech posiedzi gdy będzie mniej graczy bądź poogląda jak inni prowadzą i może próbować ich naśladować. Brak kreatywnego prowadzenia, ciągła monotonia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiądz nie grasz teraz w ogólnie to nie znasz sytuacji., więc się nie odzywaj.  Poza tym Palcio to jest taki zawodnik na tym serwerze jakiego jeszcze nie było. Same błędy, a bana nie dadzą.
+1 dla windy 
-1 dla polkesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie