Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wywiad z Lishu!


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara


WYWIAD.png
Hej HO Csowicze! 
W dzisiejszym wywiadzie poznamy bliżej starego sadpepe! 
Myślę, że zaciekawi was jego boska osoba :> 
Miłej lektury misiaki! :pepelove:


Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
Przyszły wyższy rangą: @ Lishu:pepesaluit:


"Wiem, że mnie zabijesz za to, ale love you my best friend ;]"
Zdjęcie z dedykacją od @ P00F

152519986_901337284012670_6364942879820847353_n.jpg
:pepesex:

Witam, miło mi, że zgłosiłeś się do wywiadu.
Co takiego przekonało Cię, do tego, aby dać nam siebie bliżej poznać? 


Witam, myślę że najbardziej przekonało mnie do zgłoszenia się do wywiadu przedstawienia mojej osoby oraz pokazanie osobą na sieci, że świat jest jednak mały i można spotkać osoby o podobnych cechach jak i zainteresowaniach. 

Bardzo fajne podejście.
Na początek nam się przedstaw jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz?


Nazywam się Marek, mam 17 lat (już niedługo 18), pochodzę z Gliwic, ani to małe ani to duże miasto, takie średnie bym powiedział.

Czy w Gliwicach  jest coś wartego do zwiedzania? Chciałbyś nam coś pokazać? 

Według mnie jest parę ciekawych miejsc do zwiedzenia w Gliwicach, oto parę z nich.
Park Chrobrego, idealne miejsce na spacer, kawę czy spotkanie z znajomymi. https://imgur.com/a/nKIhb2s
Obok tego parku znajduję się Hala widowiskowa na której za normalnych czasów ( bez covida) odbywało się bardzo dużo eventów jak i imprez od PLE, kabarety, eurowizja junior, itd https://imgur.com/a/KvCOxTu
Kolejnym miejscem godnym polecenia będzie Park Chopina, na którym od czasu do czasu odbywają się imprezy jak i spotkania integracyjne https://imgur.com/a/G3LjB4l , w tym parku znajduję się jedna z głównych atrakcji Gliwic czyli palmiarnia https://imgur.com/a/ugfOnjk . Ostatnim miejscem godnym polecenia będzie rynek, centrum barów restauracji jak i lokalnych imprez. Myślę, że dla osób chętnych zwiedzania oraz poznawania nowych miejsc będzie to idealne miasto. 

 

Myślę, że idealnie nadawał byś się na przewodnika. 

Dobrze, czym się zajmujesz na co dzień. Pracujesz, uczysz się? 


Na co dzień chodzę do 3 klasy technikum na profilu elektrycznym oraz raz na jakiś czas chodzę do pracy, pomagam przy remontach, oraz w wolnym czasie zajmowałem się montażem filmów jak i przygotowaniem animacji np. pod avatar, mam nadzieje, że uda mi się do tego wrócić po kupnie nowego komputera, lecz wiadomo jaka jest sytuacja na aktualnym rynku, przez kryptowaluty oraz sytuacje na świecie ceny komponentów znacząco poszły w górę.

O kurczaczki. :pepetwerk:
Czy chciałbyś nam pokazać jakieś swoje dzieło? 


Większość moich dzieł jest bardziej amatorskie na dość małym poziomie lecz gdzieś się zapodziałby bądź zostały usunięte.

Spoiler

 

Była to próba zrobienie aminowanego intra dla JagodowegoTV,  lecz projekt został porzucony z braku chęci współpracy yt'bera

Ostatnim moim projektem będzie piosenka do szkoły robiona dla śmiechu oraz na poprawę humoru, nie ma ona składu ani ładu ale z moim brakiem umiejętności jakoś się starałem, wokal nagrywała anonimowo  trzecia osoba. Od razu ostrzegam, uwaga na uszy oraz ból zewnętrzy od cringu :pepelove: 
 

Spoiler

 


Jak na amatorkę to bardzo dobrze Ci idzie! Trzymam kciuki, żeby wyszło wszystko jak najlepiej! 
Uszy żyją, nie jest tak źle :D 
Jakie masz plany na przyszłość? Studia?


Na dzień dzisiejszy jedynym planem jest skończenie szkoły z miarę dobrym wynikiem, oraz zdanie egzaminów zawodowych. Od jakiegoś czasu przestałem myśleć nad przyszłością, ponieważ całe życie się zmienia z dnia na dzień. Według nie ma sensu napalać się na studnia czy nad wymarzoną pracą bo wszystko tak naprawdę może się zmienić w ułamek sekundy.

Dobre podejście masz do życia.
Jakie masz zainteresowania? 


Hmm, bardzo dobre pytanie. Tak naprawdę interesuje się wszystkim po trochę motoryzacja, elektryka jak i montaż filmów, itp... Wszystkim co w jakiś sposób pozwoli mi się rozwijać dalej i może się przydać w przyszłości. Bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo co może się przydać w przyszłości :D 

O montażu dowiedzieliśmy się trochę wcześniej. 
Może opowiesz nam coś więcej na temat zainteresowania motoryzacją? Masz swój wymarzony samochód? Pokaż go nam.


Moim pierwszym wymarzonym samochodem za smarkacza był koenigsegg agera rs. 
xcZayoo_d.webp?maxwidth=760&fidelity=gra
Faza na ten samochód trwała dość długo do momentu poznania świata tunerów i pojawiła się zajawka na JDM do aut takich jak mazda rx7, nissan r34/35.
UiBzyHx_d.webp?maxwidth=760&fidelity=gra 
 I tak dalej przy mnie jest ten świat JDM jak i tunerów :pepelove: 

Fajne autka, wręcz idealne dla mnie hahah :D  :x 
Przybliż nam swoją osobę, opisz nam jaki jesteś w kilku zdaniach, zalety, wady? :)


Myślę, że przede wszystkim jestem osobą pracowitą i zaangażowaną w to co robię. Stawiam swój cel na pierwszym miejscu i dążę do wykonania go w 100%, najlepiej jak potrafię. Jestem dość pedantyczny i stawiam na estetycznie wykonaną pracę jak i funkcjonalność. Przy tym wszystkim pomagam się podnieść osobą, które gorzej się czują i nie potrafią się odnaleźć w tym co robią, otacza ich pustka. Moją dość dużą wadą jest trudność pracy w grupie z leniwymi osobami przez co później wychodzi to, że dość często załatwiam wszystko samemu bez wiedzy innych ze względu na to, że tak jest prościej. Dość krótko o mojej osobie ze względu na to, że człowiek nigdy nie ma pojęcia jaki jest w 100%. Więcej o Nas powie osoba nam najbliższa, która nas widzi z innej strony niż my sami.

Widzę, że mamy coś ze sobą wspólnego. Estetyka przede wszystkim :) Dobrze wiedzieć, kim się jest i jakim się jest!  
Nikt nie zna siebie w 100%, bo w pewnych sytuacjach nawet nie jesteśmy świadomi, że postąpilibyśmy inaczej niż uważamy :)
Czy masz swoją drugą połówkę? Jak tak to opowiedz nam trochę o niej. Jeżeli oczywiście chcesz.


Mam drugą połówkę, lecz na dalsze pytanie nie mogę odpowiedzieć, małe obietnice ;/ 

Dobrze więc nie naciskam, ale zapytam o to jaki powinien być Twój partner życiowy? Z charakteru oraz wyglądu?

Przede wszystkim szczerość, zrozumienie, chęć wspólnego działania, nie obrażanie się o wszystkie pierdoły dookoła,  chęć własnego rozwoju, spontaniczny, inteligentny. A jeśli chodzi o wygląd nie gra dla mnie kluczowej roli, ponieważ wolę prawdziwą szczerą osobę niż sztuczną lalkę czy modelkę. 


Masz motto życiowe, którym się kierujesz? Bądź cytat?

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...
 

Otóż to, Mały książę! 

Czy posiadasz zwierzątko? Jak tak to pokaż je nam.


Dokładnie tak! Niestety od jakiegoś czasu nie posiadam zwierzątek, ze względu na bardzo małą ilość czasu wolnego. :pepeplacz: 

Przykro mi :c Mam nadzieję, że w przyszłości będziesz miał swojego pupila! 
Jakiej muzyki słuchasz? Możesz nam pokazać swoją ulubioną nutke :) 


Hmm, może inaczej nie ma muzyki jakiej nie słucham wszystko tak naprawdę zależy od humoru czy nastroju jaki obecnie panuje. A jeśli chodzi o ulubioną nutkę to opisze wam prawdopodobnie wszystkie moje ulubione piosenki od małego :D
Od małego słuchałem bardzo dużo dubstepu, zaczęło się od
https://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI&ab_channel=LindseyStirlinghttps://www.youtube.com/watch?v=k3ecg2mahps&ab_channel=DNMCS

moja faza, czy ciekawość w tym gatunku trwała bardzo długo chyba do początku gimnazjum jeśli dobrze pamiętam, następnym typem muzyki były tak zwane NCS, które w większości nadal pamiętam doskonale jak np. https://www.youtube.com/watch?v=EP625xQIGzs&ab_channel=NoCopyrightSounds 
 
https://www.youtube.com/watch?v=n4tK7LYFxI0&ab_channel=NoCopyrightSounds  
pamiętam do dziś godziny grania w the binding of isaac rebirth. Pod koniec gimnazjum pojawił się dość duży mętlik w tym co słuchałem ponieważ chodziło to od skrajności do skrajności od  
https://www.youtube.com/watch?v=DAbgXOXjvLI&ab_channel=MarceloManga

  https://www.youtube.com/watch?v=dLbcipFIQAU&ab_channel=PowerwolfOfficial
https://www.youtube.com/watch?v=D7hm1gI17e0&ab_channel=JennyMusic

 aż do  https://www.youtube.com/watch?v=1-xGerv5FOk&ab_channel=AlanWalker
Tak wiem bardzo dużo linków lecz tak najlepiej przekazać czego słuchałem ponieważ nie każdy zrozumie wszystkie terminy itp. Tak, nie pojawił się tutaj polski rap (skoro słucham wszystkiego) ponieważ, jest to jedyny gatunek muzyczny, który kompletnie nie przemawia o mnie. Jest tutaj dość duża luka w tym co słucham ponieważ o tym nie da się powiedzieć w paru zdaniach, muzyka jest ze mną od zawsze i jest bardzo dużą częścią mnie, mógłbym o tym opowiadać godzinami, lecz prawdopodobnie mało kto będzie tym zainteresowany. Jeśli chodzi o moją aktualną ulubioną nutkę jest to  https://www.youtube.com/watch?v=xGA8sQ-rI1E&ab_channel=GalaxyMusic


Kurcze ale nam się tutaj rozpisałeś :o Widać, że uwielbiasz nutki z przesłaniem. 
Czy wierzysz w przeznaczenie? Jakie masz zdanie na ten temat?


Nie, nie wierzę.

Jakie kraje/miejsca udało Ci się zwiedzić? Gdzie najbardziej Ci się podobało?

Niestety przez sytuację pieniężną w domu nigdy mi się nie udało zwiedzić innych krajów. Jedynymi miejscami jakie udało mi się zwiedzić było cześć Warszawy, Kato, Opole. W przyszłości planuje zwiedzać bardzo dużo lecz to jest dość odległy plan. Najpierw trzeba przeżyć do jutra a nie planować co będzie za parę lat.

Co prawda, to prawda :) 
Czym kierujesz się w życiu? Rozumem czy sercem? Co przeważa?


Tak naprawdę  w życiu kieruje się rozumiem i przemyśleniami na to co będzie najlepsze dla każdej ze stron. Lecz serce czasami wypiera to wszystko, ale takich sytuacji jest dość mało.

Przejdźmy teraz do Twojej przeszłości. Kim chciałeś zostać jako dziecko?

Nie byłem typowym dzieckiem, od małego chodziłem z Ojcem pomagać przy remontach i jakoś zostało to przy mnie, od młodego kręciła mnie elektryka i tak przy niej zostałem i jest cały czas ze mną.

Ciekawa historia. W sumie tata CIę na to nakierował :) O czym najbardziej marzyłeś jako maluch? 

Tak naprawdę nigdy nie miałem swoich marzeń, może z czasem mi się to zmieni.

Miejmy nadzieję. Zatem opowiedz nam trochę o Twojej przygodzie w Internecie.
Skąd wziął się Twój nick, jak na niego wpadłeś? 


Wiele osób kojarzy mnie z nicku SadPepe, ten nick wziął się z połączenia mojego samopoczucia i polubienia tej fajnej żabki, po około roku stwierdziłem, że czas na zmiany i przy pomocy P00fa:pepelove: wymyśliłem nick Lishu, pierwszy zamysł był Ishu lecz coś mi w nim nie pasowało i powstał Lishu. Nick nie ma głębszej tajemnicy, po prostu szukałem nicku który jest orginalny, gdzie nikt takiego pseudonimu nie używa.

SZOK. To TY! Ja nie miałam pojęcia haha :D Zaskoczenie! 
Jak znalazłeś się na sieci?


Tak naprawdę na sieci znalazłem się tutaj przez dwóch wspaniałych ludzi @ Pan Truskawa oraz @ P00F, których poznałem na poprzedniej sieci i po ponad roku przerwy stwierdziłem, że wracam ponownie na jakąś sieć i się na niej rozwiajm oraz poznaje nowych ludzi ;p

Cieszę się, że z nami jesteś!  
Jak współpracuję Ci się z resztą administracji na serwerze?


Bardzo dobrze mi się współpracuje z osobami z wyższą rangą tak jak i z @ sgg lolek CS 1.6, nie ma żadnych, pozytywne osoby, każdy z nich bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.

O to chodzi!!
Z kim z sieci masz najlepszy kontakt?


Tak naprawdę z każdym staram się mieć dobre relacje i nie wpadać w nie potrzebę konflikty, a jeśli chodzi o najlepszy kontakt to posiadam go z @ P00F

Dobrze, 
Czy obecna ranga jest dla Ciebie wystarczająca, czy jednak chciałbyś posiadać jeszcze jakąś?


Tak naprawdę czas wszystko pokaże, chciałbym posiadać jeszcze jakieś rangi lecz to nie jest tak naprawdę zależne ode mnie.

 

Życzę Ci powodzenia i obyś dążył do celu!

Ostatnie pytanka i Cię nie męczę!

Masz rodzeństwo?
Mam 2 braci jeden rok starczy drugi o 4 lata.

Ulubiony kolor?
Limonkowy/czerwony/czarny.

Trzy strony internetowe, które najczęściej przeglądasz?
YouTube, Facebook, CSowicze

Wymarzone miejsce do zamieszkania?
Na dzień dzisiejszy nie posiadam wymarzonego miejsca zamieszkania.

Znak zodiaku?

Moim znakiem zodiaku są ryby.

Dziękuję za odpowiedzi. 
Kończymy już wywiadzik, chciałbyś kogoś pozdrowić? Coś dodać od siebie?

Również dziękuję za ten cudowny wywiad. Chciałbym pozdrowić @ P00F @ Pan Truskawa @ El Jokeros @ sgg lolek CS 1.6 @ Lolcia :3 @ KlusiaMiss @ Quardass21 @ polkes oraz całą społeczność csowiczy. Jedyne co chciałbym dodać to miłego czytania wywiadu :D oraz to aby nigdy się nie poddawać życiu i walczyć o to co jest najlepsze. 


Mamy nadzieję, że wywiad wam się spodobał! 
Pepuś to naprawdę fajna osóbka! 
Miejcie na niego oko, bo może nam się przydać w przyszłości! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość P00F

Bo kto jak nie my Marku?

Dziękuję za te słowa i nie będziesz zły o to zdjęcie. 🤭🤭🙈

Zawsze razem, wspólnie i mam nadzieję, że do końca.

Aniu jak zwykle wyczerpujący wywiad i bardzo interesujący. Nie powiem, że nie znam Marka, bo musiałbym skłamać ale jest inaczej on i Dominik pomogli mi w wielu sprawach i decyzji życiowych wcześniej niż ktokolwiek mógł o tym wiedzieć ale ten rok rozpoczyna się doskonale i chce by każdy miał takich przyjaciół jak ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad pełna profeska! :charmi: Dzięki za pozdrowionka, Mareczku! :pepelove:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie