Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane kacor na skryptach


kacorvixon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: kacorvixon
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:511228027
Admin banujący: ksiadz w swoim rodzaju 
Data i godzina otrzymania bana*http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=1898
Runda: nie licze rund
Serwer*: dd2#
Powód: cheater
Link do demka*http://e91.hltv.org.pl/srv66292/HLTV-2102261416-de_dust2.dem.zip
Wycinek z konsoli*: no ban po prostu ban [AMXBANS] Reason: 'Cheater'
Krótki opis sytuacji*: gralem sobie admin dostal onetapa i dal mi bana

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko  rozpisane to są momenty w których . Wgl na jakich skryprach .. Gdybym Cię nie zbanował bym zebrał więcej dowodów ale  szkoda graczy na serverze dlatego zareagowałem odrazu. Ty piszesz ze na skryptach . Gdzie w swoim regulaminie masz zakaz grania na skryptach a u kogos innego bedziesz grał i psuł reputacje servera ?? 

Dostałes Bana na serverze. potem wszedłeś do Snuff na rekrutacje z innego konta ?  ze czitujesz na innych kontach ?  " Pod innym Nick na forum " zalosne 

 

@ kacorvixon Ja rozumiem że chcesz miec wiecej na Forum postów ale Prosze Cię to nie pierwszy raz gdzie nabijasz sobie posty .. Edytuj Post.. 

 

 

3:04 Kacorvixon wchodzi na server. 

4:00 Kacorvixon jest w TT. 

5:13 Kacorvixon strzela CT na Spawn lekki aim po zabiciu 2 CT Wpisuje Kill i pisze na say  "?????????????????????" 

6:15 Nietypowa Pestka od Kacorvixon Gdzie patrzy jak by w scianę a nie słychac było ze szedłem od B do resp TT 

6:30 Kacorvixon celuje tylko na glowe a gdy strzela celownik trzęsie się na głowie CT.

7.05 Kacorvixon Celownik jego tylko zostaje na glowie przeciwnika nigdzie wiecej. 

7:50 Kacorvixon jest na Long patrzy na bs B po chwili jest AimLock przez sciane na Glowe CT na Bs B czas tej akcji toczy sie do 8:05 do czasu dostania Bana

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KsiadzTenSam napisał:

Demko  rozpisane to są momenty w których 

 

3:04 Kacorvixon wchodzi na server. 

4:00 Kacorvixon jest w TT. 

5:13 Kacorvixon strzela CT na Spawn lekki aim po zabiciu 2 CT Wpisuje Kill i pisze na say  "?????????????????????" 

6:15 Nietypowa Pestka od Kacorvixon Gdzie patrzy jak by w scianę a nie słychac było ze szedłem od B do resp TT 

6:30 Kacorvixon celuje tylko na glowe a gdy strzela celownik trzęsie się na głowie CT.

7.05 Kacorvixon Celownik jego tylko zostaje na glowie przeciwnika nigdzie wiecej. 

7:50 Kacorvixon jest na Long patrzy na bs B po chwili jest AimLock przez sciane na Glowe CT na Bs B czas tej akcji toczy sie do 8:05 do czasu dostania Bana

 

 

xd?
"7.05 Kacorvixon Celownik jego tylko zostaje na glowie przeciwnika nigdzie wiecej" ??

-b 6:18 czysty skill nie wiem czy tak potrafisz
-/+b 6:28 latajacy celownik przez cl_lw (mozliwe ze przez lagi myszki, bo mialem 600+ fps i myszka lagowala)
-b 7:34 normalna akcja
-b 7:50 znow przez cl lw ( ja tam zadnego aimlocka nie widze )

nastepnym razem dawaj ss'y



@ kacorvixon Ja rozumiem że chcesz miec wiecej na Forum postów ale Prosze Cię to nie pierwszy raz gdzie nabijasz sobie posty .. Edytuj Post.. 


nie wiem nie potrzebne mi te posty jak chcecie mozecie mi wyzerowac zeby nie plakal o to :D


czekaj co kur*a xDDD
"Dostałes Bana na serverze. potem wszedłeś do Snuff na rekrutacje z innego konta ?  ze czitujesz na innych kontach ?  " Pod innym Nick na forum " zalosne "

Edytowane przez kacorvixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wypowiem lecz muszę jak widzę to

3:04 , 4:00 nie wiem co to ma wspólnego z rozpiską?

5:13 (B-) zwykłe wychylenie i strzelanie, a propo aima - aimbot jest to cheat dzięki któremu strzelamy same głowy więc nie wiem gdzie tu masz "lekkiego aima"

6:15 (B-) Usłyszał he cofnął się na respa i sprzedał pestkę jak dla mnie nic dziwnego

6:30  (B+/B-) albo na farcie wyszedł ci flickshot, albo przeskoczył ci celownik dla mnie bardziej B+

7:05 (B-) nie wiem czy pomyliłeś czasy lecz w tej minucie podejrzany nie zrobił ani jednego fraga

7:50 (B-)  Gdzie u ciebie patrzy przez ściany jest cały czas wcelowany w brame.

 

 

Jak dla mnie za mało dowodów.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sker zablokował ten temat

gracz_zbanowany.png

@ SkeR

5:13 b+/- tutaj trochę dziwnie to wygląda, taki niby lag demka, a niby przeskok, zobacze co powiecie
5:34 b+? Poprawienie myszki to nie było
5:39 b+ znowu
5:45 b+ znowu - wcześniej wpisany kill + stanie na respie chwilę po tym, w jakim celu?
6:03 b+ znowu

6:09 b+ 1/4

6:17 celownik na klacie, strzał leci ponad głowa, a mimo pestka.. B+

6:31 b++ to nie cl lw jak on to powiedział

7:09 b+ 1/4

7:56 grzechotka b+
 

 

W razie czego ktoś jeszcze oceni.

Edytowane przez SkeR

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie