Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Server MIX Turniejowy


Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: KsiadzTenSam oraz Lolcia :3
Imię: Maciej  , Martyna
Wiek: 23 .27
Znajomość AMX (1-10): 6-
Mod serwera:: Server Turniejowy cs 1.6 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.19:27820/
Czy jest wykupiona reklama?: nie bedzię potrzebna gdyz server bedzie oblegany 
Hosting: 1Shot1Kill 
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: nie ma takiego moda na sieci

 

Ten server bylby dobra reklama sieci gdyz mam dobry i fajny plan by ten server byl bardzo oblegany przez innych graczy 

Mam plan prowadzic ten server dobrze i sumiennie gdyz od czegos trzeba zaczac a chcialbym z czasem zrobic turniej pomiedzy sieciowy na tym serverze mam ambitne plany tylko tak jak mowilem musiałbym od czegos zacząć 

 

server bedzie posiadał swoj regulamin w którym będą zawarte zasady grania Turnieju 5 vs 5 

 

na serverze beda konkursy typu Top15 wylonimy najlepszego strzelca także czas gry na serverze.

 

dostep do servera beda miały osoby które beda spełniać wymagania które beda przedstawione w regulaminie 

 

kazdy mecz za zgodą graczy turnieju na serverze bedzie nagrywany oraz dodawany na YouTube 

 

do dostępu na server bedzie trzeba pisać osobne podanie i dostep na server. 

 

Jesli server sie rozwinie bedzie organizowany konkurs miedzy sieciowy np wyłonimy z meczów 5 lub 10 najlepszy h graczy servera i będą reprezentować nasza siec w walce z inna siecia. 


Udostępniasz serwer pod konkursy?:Tak 


Kontakt: FORUM 24/7 Steam Ts3 

 

@edit/1

 

rozumiem jaka opinnia jest na moj temat lecz pod okiem doświadczonej@ Lolcia :3 mam szanse duzo sie nauczyc i postaram sie byc sumienny w tym co robie . 

Pozdrawiam wszystkich.

 

@edit/2

 

Permy nie będą dawane przezemnie bede sie kontaktowal z doświadczonymi osobami w takich kwestiach. Moge przysiądź ze nie nadam nikomu perma bez powodu i bez konsultacji z zespołem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Nie, jesteś osobą o złej opini wśród użytkowników jak i administracji,  mimo tego że lolcia ma właściciela to nic nie zmieni. Ty jesteś jak taka przysłowiowa baba, nawet jak niemasz racji to ją masz. Mimo że przydałby się serwer miksowy, to i tak jestem na Nie przez twoje zachowanie. 

 

Kolejna rzecz twoje dawanie banow za sgs/gs które uważasz za wspomagacze tym bardziej Cię skreśla. Tak jak mechu napisał coś ci się odj... i dasz komuś perma i nie pogra sobie nikt już na serwerach sieci.

Edytowane przez El Jokeros

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że ksiądz nie jest lubiany (Widać na górze) to ma ode mnie tak. Co z tego, że ksiądz nie jest zbyt lubiany na forum. Właściciel serwera nie jest od lubienia a od zarządzania serwerem. A tak z innej beczki to mix to serwer, który musi być na każdej sieci. Ważne jest, że się mu chce płacić za serwer i, że ma dystans do siebie, ale jak mówiłem, wlaściciel nie jest od lubienia czy gorszy czy lepszy tylko od pilnowania serwera, zarządzania nim. A przy Lolci może się nawet czegoś nauczyć. 

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer się przyda. Może i Ksiądz nie ma u wszystkich najlepszej reputacji, może i popełnił kilka istotnych błędów. Ale komu się nie zdarza? Sam przyznał, że jest chętny do nauki i pracą nad sobą. Nie skreślałabym go i dała szansę. Skoro ma admina na jakimś serwerze na tej sieci to tylko oznacza, że jest godny zaufania. Poza tym chyba nikt nie straci jak serwer pojawi się chociażby na okres próbny, hm?

Pozwólmy innym się rozwijać! :pepezauroczony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za z chęciom pogram :D

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej Za . Dlaczego ano otoz serwer jesli trafi na siec bedzie bardziej widoczny dla uzytkownikow forum , bedzie mozna rowniez prowadzic jakis zapis ekip w odpowiednim dziale co zwiekszy grywalnosc na serwerze . Aktualnie nie posiadacie mixowego na forum wiec zapewne znajda sie ludzie na forum ktorzy od czasu do czasu z ekipa zechca zagrac kontra jakiejs innej ekipie for fun . Ksiadz jest mila i sympatyczna osoba ktora to ogarnie a wejscie z serwerem na forum da mu dodatkowe mozliwosci 

Edytowane przez Redcross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z dobrym podejściem, chęciami oraz czasem poświęconym serwerowi przez Księdza oraz inne osoby, które zamierzają mieć swój wkład w rozwój serwera, to ten ma potencjał by był ogrywany oraz na którym będzie dobra zabawa. Przyda się taki serwer na tej sieci do spróbowania swoich umiejętności, pogrania luźnych czy też poważniejszych meczy ze swoimi znajomymi, kumplami czy świeżo poznanymi osobami. Tego typu serwery mają bardzo szerokie możliwości rozwoju czy znajdowania graczy. Od naszego teamspeaka, forum, reklamy, konkursy. Myślę, że jeśli serwer by wystartował(na co bardzo liczę), od razu znalazły by się osoby, które by chciały pograć w 1.6 trochę z innego kąta niż klasyczne dd2 jailbreaki czy cody. Pozdrawiam oraz życzę powodzenia <3 

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer_przyjety.png

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie