Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Problem z forum


KsiadzTenSam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem z forum to nie piwrwszy raz. Myslalem ze to jest problem z polaczeniem z internetem ale jednak sie mylilem

 

Siedze na forum poczym nie moge w nic wejsc I po jakimś czasie wywala mi cala strone forum tez tak macie ??

Screenshot_20210224-204644_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20210224-204651_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem i z tego co zdążyłem się już dowiedzieć jest to wina nowego hostu - prawdopodobnie trwają jakieś dłuższe prace przez co host jest dość niestabilny i dlatego niektórzy z nas mają takowe przypadki jak wyżej. Myślę, że po prostu musimy być w tej chwili cierpliwi i czekać aż wszystko się na spokojnie ustabilizuje :)

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

problem prawdopodobnie był spowodowany ochroną "captcha" od litespeed'a. 
Wyłączyłem ją aktualnie gdyż nie widzę złego ruchu który dociera na csowicze.

Jeżeli problem będzie z chatboxem dalej występować, proszę o poinformowanie mnie w tym temacie.

Aktualnie nasza firma pracuje nad urozmaiceniem naszego firewalla by nowe typy ataków były jak najszybciej blokowane.
Niestety nie ma ochrony idealnej i cały czas trzeba pracować nad ulepszaniem naszych rozwiązań.

To co załatamy teraz, ktoś znajdzie nowy typ ataku za kilka miesięcy który ominie naszą ochronę.
Mam nadzieję że to rozumiecie.

Pozdrawiam

5dc6f9b08569d475115a53d2350b75c62966e471_hq.gifc3a102c7820664e4c4c32dc38cf0f419.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie