Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na


Gość adasxd12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adasxd12

Twój nick:  arionex 

Nick oskarżonego:  KsiadzTenSam

IP/SID oskarżonego:  jak mi podasz ip to napisze :>

Godzina i data zdarzenia: ok. 13:00

Mapa: hmm dd2?

Screeny/demo: http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2102231146-de_dust2.dem.zip (chyba to nie chce skłamać)

Opis sytuacji: Ziomek  robi sgs i dostaje perma chociaż w regulaminie nic nie ma. Ja także dowiaduję się, że nie ma mowy o banie za robienie sgsow to czemu nie skorzystać? Oczywiście dodaje tutaj jeszcze faworyzację jak pisałem chłop dostaje perma bez ostrzeżenia a mnie nagle kicak z powodem "Wyłącz to!" XDXDDX. Jedyne co mówi ksiądz to: ,,To są wspomagacze". Jeśli ktoś taki nie potrafi odróżnić zwykłych sgs od skryptów to nie za dobrze. Robienie sgs nie jest wspomaganiem natomiast ksiądz sztywno mówi, że jest chociaż na YT lata pełno poradników jak je robić (Przypomnę nie ma mowy NIC o robieniu sgs w regulaminie który właśnie to on "pisał") I tam jescze jakieś inne słówka typu idź tam płakać na forum w logach wszystko będzie. @ snuff mam nadzieję, że do tej skargi podejdziesz bezstronnie.

 

 

 

 

 

 

image.png.a3d52e2223c697e948743ccd61788f30.png

 

 

 

 

 

Brak opisu.

 

Edytowane przez arione
demko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem Ci tak.. 

 

To co wy robicie na ts oraz na Serverach cs to naprawdę jest śmiech na sali wasze zachowanie jest mniejsze niż 0

 

Gosciu dostal perm gdyz nie wyglądało to jak skrypt lub bind  na demku widać jak zareagowałem uznałem to jako wspomagacz do gry czyli czit.. gdyby był czysty co to za problem napisac odwołanie od bana ?? No chyba ze ty nie potrafisz i jedyne co ci przyjdzie na mysl to pisanie skarg zresztą nie ty jeden z twoich kolegów.. 

 

A to ze dałem Ci Kick to widać było ze to był skrypt i dlatego dałem Ci kick Faworyzacja ?? Śmieszny jestes to ze robisz z siebie deb*** to nie znaczy ze każdy musi nim byc dostałeś Kick i poleciałeś na forum skargę pisać bo nic więcej nie potrafisz normalnie grac .. Nie tylko mi przeszkadza cos takiego duzo osob na ts z którymi rozmawiałem przeszkadzało to i patrzyli również na was ..

 

To ze mam admina na tym serverze to będziecie innym gracza utrudniać rozgrywkę?? Po co się pytam po to żeby pisać skargę nie wiadomo po co ?? Czarodziej także sie mnie pytal na steam czy to usnac jako czit  czy skrypty są takie .. powiedzialem mu ze skrypty są ale również czit jest do tego.

 

@ snuff doskonale widzi co się dzieje na serverze I pracujemy z adminami na tym serverze by byl porządek i lad a to ze wam to nie pasuje to idźcie na jakiś inny swrver psuć rozgrywkę innym 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adasxd12

Ale ty łbie ty potrafisz czytać?

Permujesz chłopa na serwerze za  robienie sgs a jak ja robiłem to  mnie kickasz także co ty teraz za głupoty piszesz. Odwołujesz sie do naszego zachowania na ts3 bądź na serwerze w takim razie daj mi przykład daj mi dokładnie logi  gdzie na serwerze wyzywam ludzi itp na teamspeaku jescze lepsza zabawa, ponieważ ktoś wchodzi powiedzieć ci że popełniłeś błąd to ty wychodzisz bo nie potrafisz sie przyznać do błędu.  Piszesz na serwerze jako administrator żebym szedł płakać na forum bo zbanowałeś mi kumpla czy jakoś tak czy ty uważasz, że takie zachowanie jest odpowiednie? Piszesz, że używam skryptów i dajesz mi kicka zanim coś napiszesz to przeczytaj to w twoim przypadku nawet i 5 razy. Jeśli ty jako administrator tak łatwo się dajesz sprowokować bądź wchodzisz w dyskusję przez co parę osób na sieci ma do ciebie zwady to sie nie dziw, że polecą skargi. Jeśli nie jest tak jak napisałem to dlaczego mnie wyrzuciłeś z serwera kiedy grałem normalnie z powodem wyłącz to?

Nie pozdrawiam

 

 

5.Admin nie może niesłusznie przyznawać banów.

-Banujesz tego chłopa bez żadnego ostrzeżenia czy też podobnych do tego na permie

1.Admin musi być przykładem dla innych Graczy serwera.
-Po twojej wypowiedzi idź płakać na forum jako nowy gracz  gdybym zobaczył taką wypowiedź od administratora nie chciałbym grać na serwerze. W logach będzie  wszystko co pisałeś :)


image.png.0714ef3cae595abd45aed539d4bdae9f.pngRaz za "wspomagacze" permik innym razem banik na godzine a jescze innym kick :D

 

image.png.db2d5221f526e834d921a5cd8fd0b5fc.png

 

Edytowane przez arione
2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie @ arione przekaż, żeby Twój kumpel odwołał się od tego bana wraz z demkiem z HLTV. @ KsiadzTenSam będzie miał 24 godziny na rozpisanie tego, gdzie według niego jest używanie wspomagaczy ułatwiających "movement". Jeżeli tak się nie stanie, to gracz dostanie UB, a @ KsiadzTenSam ostrzeżenie 1/3.

 

Rozumiem też, że chodzi tutaj o faworyzację, dlatego @ KsiadzTenSam, traktuj każdego równo, jednemu dałeś bana, a drugegoczyli @ arione tylko wykopałeś z serwera. Za to przewinienie oczywiście upomnienie słowne. Tak jak wspomniałem wcześniej, jeżeli ban byl bezpodstawny to @ KsiadzTenSam otrzyma ostrzeżenie.

 

Do Ciebie @ KsiadzTenSam i do wszystkich adminów mam gorącą prośbę. Jak nie znacie się do końca na "czitach" i nie macie pewności co do posiadania ich przez kogoś, to pierw lepiej nagrać demko i zgłosić je na forum wraz z rozpiską, że ktoś się nienaturalnie porusza, etc. 

 

Tymczasem zamykam temat, żeby nie było niepotrzebnego spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie