Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Grafik] Wiro


Wiro

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Wiro
Imię:Emil
Wiek:19
Jakich programów używasz do grafiki?:Adobe głównie photoshop ale i również after efects i niekiedy ilustratora ale akurat ten program znam najmniej 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:kilka godzinek napewno 
Opisz siebie: Siemka mam na imię Emil zajmuje sie grafika lubie w wolnej chwili pograc sobie w jakies gierki głównie Cs'ka dodatkowym moim hobby jezeli mozna to tak nazwac jest betowanie i wlasciwie w skrocie to tyle (:
Dlaczego akurat Ty?:Chciał bym pomóc troszkę innym grafika odciążyć ich w jakimś stopniu i również widze, że jest jeszcze jedno miejsce. 
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?:nie mi to oceniać ja osobiście uważam że posiadam wystarczającą wiedze programów graficznych by pelnić te funkcje (;
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3):


Kontakt:Forum

Wiro-designer.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moje tak!

+ ładne prace

+ wiek

+ jest miejsce na to stanowisko więc można dać szansę

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś się namówić i myślę, że fajnie dopełnisz zespół grafików. Masz moje błogosławieństwo, dlatego że:
+
posiadasz wystarczające umiejętności w zakresie tworzenia grafiki amatorskiej,
+wykazujesz się kreatywnością i pomysłowością w swoich pracach,
+opinie nt. swoich prac przekształcasz w progres, tj. starasz się pracować nad tym,  czego czepia się odbiorca i robisz postępy,
+jesteś aktywny w dziale grafiki zarówno w zleceniach jak i swojej galerii, którą systematycznie odświeżasz,
+wydajesz się być gościem miłym i rozsądnym, który nie będzie szukał dymu, a współpracy.
Podsumowując: TAK

 

1STER.png.775143bdd281a343cf12295b4325328d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, gdyż nikt Ciebie nie zna zbyt dobrze. Prace są całkiem przyzwoite i sądzę, że przydałaby się pomoc i trochę swiezosci obecnym grafikom. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące prace widać, że znasz się na rzeczy. Przyda się osoba, która wie co jest pięć. Ja również jak Sysia jestem za okresem próbnym ze względu na dość krótki staż na Sieci, jednak wszystko jest do nadrobienia z tym.

GL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem na tak :) 
+ Pracę, zajebiste!

+ Widać zaangażowanie i doświadczenie
- Nikt Cię nie zna (weź daj sie poznac noo xD) 
+ Więcej rąk do pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zgłoś się do mnie w celu dogrania paru szczegółów. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie