Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Porzucone samochody w Dubaju - z czego to wynika?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy wiemy Dubaj jest bardzo bogatym krajem w którym panuje wszechobecny dobrobyt, który każdy z nas chciałby mieć w naszym kraju. Z czego to wynika? Chodzi tutaj o złoża ropy naftowej, które są w ogromnej ilości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - dzięki temu ludzie mieszkający tam mogą liczyć na ogromny dobrobyt i wszelakie luksusy jakimi są najdroższe samochody czy wielkie apartamenty. Ale co jeśli kiedyś przyjdzie taki czas, że nie będzie nas stać na utrzymanie naszych samochodów?

dubai-marina.jpg

 

Tutaj pojawiają się niestety wtedy wszelkie problemy związane z naszym zadłużeniem. Jak każdy z nas zapewne wie prawo w Emiratach w stosunku do dłużników jest bardzo surowe. Gdy taki szejk popadnie w długi wówczas ląduje w więzieniu - na bardzo długi okres. Co wtedy zrobić, aby uniknąć takiego wyroku? Jest tylko jeden sposób - ucieczka! Tak, dobrze czytacie - Większość właścicieli wspaniałych samochodów, które zakupiła podczas, gdy byli milionerami po prostu jest zostawia na parkingach i ucieka z kraju, aby uniknąć jakże surowej kary.  Warto tutaj zauważyć, że tylko w taki sposób mogą oni się pozbyć luksusowej limuzyny - w przeciwnym wypadku mogliby zostać złapani na gorącym uczynku uciekając swoim luksusowym samochodem.

Porzucone samochody w Dubaju - Jeja.pl

 

 W Dubaju łatwiej zatankować do pełna samochód niż napić się wody (zarówno woda, jak i benzyna kosztuje około 1,50 PLN). Tubylcy chętnie bratają się z przybyszami z Zachodu, mimo to często da się odczuć, iż to „tamtejsi” są bardziej uprzywilejowani. Wystarczy zwykła stłuczka z Lamborghini szejka, z którym nie pójdzie nam „dogadanie się”. Za dług wobec niego możemy trafić do więzienia, mimo że to niekoniecznie my narozrabialiśmy. Siedząc w więzieniu, dług ciężko spłacić, a tym bardziej na niego zarobić. I koło szybko się zamyka…

 

Mam nadzieję, że ten krótki ale dość obfity w informację z mojej strony artykuł wam się spodoba. Natchnęło mnie do napisania parę słów od siebie :) Pozdrawiam wam serdecznie i życzę miłego czytania <3

 

 

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, drenn napisał:

Podobno mandaty przypisywane są do samochodu,  a nie właściciela i dlatego też są porzucane samochody, chociaż mogę się mylić. 

 

 

Powiem tak - Wiele teorii istnieje na ten temat tak naprawdę, jedni uważają tak inni tak. Generalnie chodzi tutaj o sam fakt, że jest problem z zadłużeniem wielu mieszkanców Emiratów, gdyż za bardzo chcą od razu mieć nie wiadomo jak duże luksusy co w późniejszym czasie bardzo się mści.

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś o tym w galileo i powiem ci fajnie się oglądało ale lepiej czytało brawo @ jokerek23 super praca

adaa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie