Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [#4] Podsumowanie ciekawostek o GTA V


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

1. Przechodzący przez przejście dla pieszych NPC zaczynają biec, kiedy światło zmienia się na czerwone.
Znalezione obrazy dla zapytania: pieszy gta 5  pasy
 

2. Im droższy samochód kierowany przez postać, tym dłużej trwa usługa prostytutki.
Znalezione obrazy dla zapytania: o4prosttytutka gta 5
 

3. Żółtych słupków blokujących przejazd nie da się zniszczyć, ale uginają się one pod naciskiem.
gta_5
 

4.  Tak zwane zanieczyszczenie świetlne sprawia, że w mieście trudniej dostrzec gwiazdy niż poza terenem zabudowanym.
Znalezione obrazy dla zapytania: noc gta 5
 

5. Trevor, Michael i Franklin nie lubią, gdy się ich śledzi. Gdy będziemy za nimi podążać, najpierw kilkukrotnie wyrażą niezadowolenie, a potem po prostu znokautują kierowanego przez gracza bohatera.
gta_1
 

6. Z całego trio bohaterów, tylko Michael trzyma Micro SMG (Uzi) w specyficzny sposób, rozkładając kolbę i mierząc celownikiem, a nie strzelając „z biodra” 
 

7. Syrena policyjna brzmi zupełnie inaczej, kiedy jest zniszczona.
Znalezione obrazy dla zapytania: zniszczona policja gta 5
 

8.  Choć Franklin zostaje uhonorowany tytułem pracownika miesiąca w warsztacie samochodowym, z którym współpracuje, po incydencie z wjechaniem do zakładu autem, wyróżnienie zostaje mu odebrane - na plakacie widnieje szef, Simeon
gta_3
 

9. wzrok bohaterów stopniowo przyzwyczaja się do okularów przeciwsłonecznych, co widać w widoku FPP.
gta_2
 

10. Strzał w bak samochodu powoduje stopniowe ulewanie się paliwa.

/Źródło eurogamer


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, grałem sobie fabułe niedawno i nawet nie wiedziałem o takich banalnych i podstawowych rzeczach. Fajnie jednak jest się dowiedzieć czegoś nowego w końcu :P. Bardzo fajne ciekawostki, nie spodziewałem się, że odnajdujesz się nawet w grach ha :D Super oby tak dalej <3

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba lubi oglądać o knightz o :D większość detali znałem bo niedawno wypuścił film o ciekawych smaczkach z tej gry :D ale i tak + leci :D

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie