Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Wyindywidualizowany


Szczerbol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: PRAINgdzieMAJUSIA?!?!HAHAAAAAAA

Nick gracza oskarżonego: Wyindywidualizowany

Powód skargi: Ban za wzięcie życzenia po zabiciu CT

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2102212020-jail_minecraft_v3-1613935200-1613937300.zip

Czas zdarzenia: Dziś koło 20:35, na serwerze na zabawie 1shot1kill

 

Dostaję bana za to, że po zabiciu jednego CT (już po tym jak dostałem automatycznie życzenie za zabawę) wybieram jakiś pojedynek. Chciałbym się spytać w jaki sposób to jest bugowanie oraz co w regulaminie to zabrania? Jedyne co znalazłem to ten owy punkt:  3.2 Więzień zbuntowany nie ma prawa do życzenia, może zostać zabity. Nie mam prawa do życzenia, mogę być zabity, gdzie jest napisane, iż zostanę zbanowany? Wystarczy zwykły slay, w taryfikatorze także nic nie ma co do owego wybrania życzenia/zbugowania go?

 

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Wyindywidualizowany
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Bugowanie zyczenia'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minutes'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:10427567'
[AMXBans] Twoje IP: 'Pogczamp moje ip'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna. Ten admin za bardzo się poczuwa na serwerze i banuje za każdą błahostkę. Po otrzymaniu rangi widać, że kij został połknięty. Poza tym, jakie bugowanie? XD

Wystarczyło gracza zgładzić i to wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyindywidualizowany chyba nie wie czym jest bugowanie życznenia. Zabił sobie typa, z którym może nie chciał się strzelać. I kto mu zabroni? Może tak zrobić i nic się nie stanie. Bugowanie życzenia masz jak przez całąrunde przetrzymasz menu życzenia i na następny dzień odpalasz solówe. 

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**** chłop składał podanie na strażnika i ja w tym podaniu napisałem, że chłop 30 minut przed tym podaniem złamał 2-3 razy regulamin będąc w CT i dałem DEMKO DEMKO DEMKO

i wszyscy admini w tym ty reggin ( byłeś wtedy na serwie) dajecie mu na tak, a potem opiekun serwera mu przyjmuje podanie to chyba coś jest nie tak ? z adminami i opiekunami

 

Po drugie chłop się czepia każdego na serwie, szkoda tylko, że jak sam prowadzi i widzi swoją koleżankę w TT to nagle ma wyjebane na wszystko, ja wiem, że może nie macie wyobrazni itp

ale jak chłop prowadzi i co chwile wygrywa pierwszą reakcje jego koleżanka to łatwo się domyślić, że siedzą razem na TSIE :) ale przecież nie każda osoba posiada mózg i wyobraznie.

 

A tak na koniec, skoro daję demko w podaniu o strażnika gdzie chłop łamie regulamin i opiekun przyjmuje podanie to chyba coś jest nie tak? Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga sluszna.

 

Wystarczylo albo dobitnie powiedzieć albo "slay" "kick" upomnienie a nie dorazu banowac.

 

Miałem kilka razy taka sytuacje i te osoby które dostały "Kick" po wejściu przeprosiły i wiedziały zeby tak nie robić.

 

Ja rozumiem ze Winda chce być dobry ale ja dostałem swoja nauczkę oraz zrozumiałem że wiele osób popelnia bledow nawet Ci najbardziej doswiadczeni nie ma osób wybitnych ale obrazu banowac to nie bardzo tym bardziej że nie ma nic takiego w Taryfikatorze banow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce, ale muszę... 

Jakie bugowanie życzenia? Od kiedy pamiętam na jb było tak, że osoba która ma życzenie może sobie zabić dowolnego strażnika np z tego względu, że nie chce się z nim strzelać. Z drugiej strony wiem, że  na dużej części serwerów jb jest tak, że podczas dnia normlanego więzień, który otrzymał życzenie nie mógł zabić strażnika prowadzącego lecz jego "kompanów". Ale ban za zabijanie CT podczas wyboru życzenia i to jeszcze po zabawie?

 

 Zachowanie Wyindywidualizowanego na serwerze czasami odstaje od normy w szczególności administratora, proszę opiekunów o zwrócenie uwagi. 

Edytowane przez Benio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście skarga jak najbardziej słuszna 

 

@ El Jokeros jako że to pierwsze przewinienie, dostajesz upomnienie słowne. 

Dodatkowo  dodano nowy punkt do regulaminu życzeń który będzie precyzował zabijanie Strażników na życzeniu. 


"4.10 Więzień  nie może zabić tylko i wyłącznie strażnika prowadzącego przed wybraniem życzenia. "
 

 

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie