Skocz do zawartości

Zablokowane Powiadomienia w własnym dziale serwera


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim! Piszę dzisiaj z taką pewną propozycją odnośnie działu serwera na forum. A mianowicie chodzi mi tutaj o dodanie jakiegokolwiek powiadomienia lubi informacji, gdy ktoś doda jakiś post lub skomentuje. Ułatwiłoby to nie raz sprawę, ponieważ nie zawsze każdy sprawdza całe forum lub po prostu nie zauważy, że coś zostało dodane. Nie raz miałem sytuację, że w dziale mojego serwera wisiał jakiś post i niestety nie wiedziałem o tym, bo nie otrzymałem żadnego powiadomienia. Myślę, że znacznie usprawniłoby to proces weryfikacji jakichkolwiek podań na admina czy też rozpatrzenie jakiegokolwiek podania odnośnie zmian. Co o tym sądzicie? Być może jest tutaj już powiadomienia ale ja po prostu nie mam tego włączone. Zapraszam do wypowiadania się :)

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poprawi jeśli źle myślę, ale nie służy do tego ten magiczny przycisk "Obserwuj"? Jak to zaznaczysz to w tedy powinieneś dostawać powiadomienia o nowej zawartości w danym miejscu:

hmm

 

Tak mi się przynajmniej wydaję :P 

 

 

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

Wszystko ładnie @ KarQSupport napisał. Wystarczy zaznaczyć "Obserwuj" w swoim dziale i wszystkie informacje co się w nim dzieje ( podania itp ), będą przychodziły do Ciebie ;)  

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie