Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga necromary


mambaKRUL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Mamba

 

Nick gracza oskarżonego: Necromary

 

Powód skargi: Drugi tydzień Poniedziałek, zostaję ja i prudi i necro mówi chodzcie zamną ( wpadłem w dziurę przypadkowo) i mówi, że przechodzicie surfa gdy kolega prudi prawie go już przeszedł ( widać na demku) a ja dopiero zaczynałem to nagle necromary mówi, że pierwsza osoba ma życzenie. Od kiedy to w środku zadania ktoś mówi, że pierwsza osoba ma życzenie? Oczywiście pisałem mu, że tak się nie robi, że to faworka itp ale jak widać na demku wszystko słychać co necro mówi na ten temat, że tak można.

 

Tak w wielkim skrócie chodzi o to, że prudi zaczął przechodzić surfa 15-20 sekund wcześniej ( za 1 razem mu się nie udało) czyli faworyzację, miałem nie pisać ale ostatnio ktoś prowadził i zrobił coś podobnego za co został wyrzucony/zbanowany na CT, więc admin też powinien zostać ukarany.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2102142228-jb_flyhigh_v3-1613338080-1613340540.zip

 

Czas zdarzenia: 23.10    14.02.2021

 

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w kwestii regulaminu na tym serwerze jest bardzo dużo do przegadania. Mnie również irytuje to, że niektórzy z administracji układają swój regulamin.  Moim zdaniem skarga słuszna, a takie rzeczy jak ustalenie na jakiej zasadzie osoba ma dostać życzenie powinno mówić się na starcie, przed daną zabawą/konkurencją. 

Edytowane przez Benio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?????????

W regulaminie jest napisane że polecenia wykonujemy jak najkrótszą i jak najszybszą drogą więc powinieneś iść równo ze mną a nie gdzieś łazić po mapie i wpadać w przypadkowe dziury XD.

Według mnie skarga niesłuszna :))

 

Demko potrafie odpalić ale zwyczajnie mi się nie chce bo ja jestem tym drugim graczem i wiem jak to wyglądało.

A tak pozatym to używaj opcji edytuj ;d

Edytowane przez Candymen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@candymen nie pogrążaj się bo według twojego toku rozumawania ( a raczej jego brak) prowadzący może zrobić jakiś tor i nagle jak ktoś z tego toru wychodzi to powiedzieć " 1 osoba ma życzenie"


Obejrzyj demko a potem się wypowiadaj, tylko pewnie demka nie potrafisz odpalić xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a więc @ NecroMary popełnił błąd ponieważ jak napisał @ mambaKRULto była faworyzacja każdy gracz powinien mieć równe szanse.

@ Candymentak polecenia jak najszybszą drogą to @ NecroMarymógł zabić a nie dawać zabawy w której są nie równe szansę.

@ NecroMaryza brak wypowiedzi w skardze dostaje +1 na konto, a za faworyzację zostanie ukarany.

 

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie