Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Ford Focus MK2 FL


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim! :D Pochwale się dzisiaj swoim kochanym samochodem jakim jest Ford Focus MK2 FL z 2009 roku. Silnik jaki w nim posiadam to 1.8 TDCI 115 km diesel :p. Użytkuje już rok ten samochód i na tę chwile jestem bardzo bardzo zadowolony. Przebieg jaki w nim mam to aktualnie 250 tyś. Z wyposażenia posiada tempomat, automatyczną klimatyzacje dwustrefową, elektryczne szyby, komputer pokładowy, a także ABS, ESP - to z takich najważniejszych bajerów. Aktualnie mam w nim stalowe felgi z kołpakami ale na lato mam piękne oryginalne Forda alufelgi. Plany - zakupić moduł bluetooth, dodać moduł podświetlania zakrętów i Coming/Leaving Home. No to tyle z wprowadzenia. Poniżej fotki mojej kochanej Foczki<3

 

M6gFXwz.jpg

 

lLt2YBO.jpg

 

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jokerek23 zmienił tytuł na Ford Focus MK2 FL
  • 2 tygodnie później...

Siemka ! Wpada mały update w zasadzie planowany od dłuższego czasu ale dopiero teraz nadała się okazja. Udało mi się zakupić idealny podłokietnik do Foczki, który wygląda w zasadzie jak fabryczny. Właśnie tego mi w nim brakowało . Jeszcze dodać parę pierdół i będę się już mógł nim fajnie cieszyć ^frcPza7.jpg

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie