Skocz do zawartości

Zablokowane [ON] Szybka rekrutacja na admina


`mokasyneq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: keezubtw

 

Imię: Jakub

 

Wiek: 17

 

Znajomość [0/10]: 8

 

Sprawny i działający mikrofon: TAK

 

Link do swojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/-%3D%3D--------------------------/91.224.117.20:27260/

 

Steam_ID: STEAM_1:0:542452968

 

Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Chciałbym zostać adminem ponieważ często zdarza się, że nie ma żadnego admina na serwerze a grają spinboty,
chciałbym również utrzymywać porządek typu nadużywanie mikro itp.

 

Kilka słów o sobie: Jestem doświadczonym graczem csgo i na swoim koncie posiadam globala.

Podanie składam na mojego smurfa iż gram tam częściej rankedy i mam lepszą topke na serwerze.

Jestem chyba dość popularny na serwerze.

 

W jakich godzinach grasz oraz ile możesz poświęcić na serwer?: Zależy w tyg grałbym w godzinach 8-16 a w weekend zależy. Na serwer mógłbym poświecić 5-6 gdz dziennie.

 

Czy przeszedłeś mutację?: TAK

 

Składka [tak/nie]: Obojętne

Edytowane przez keezubtw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:keezubtw

2. Imię:Jakub

3. Wiek:17

4. Znajomość SM [0/10]:9/10

5. Sprawny i działający mikrofon [tak/nie]:Tak

6. Link do swojego GameTracker:https://www.gametracker.com/player/-%3D%3D--------------------------/91.224.117.20:27260/

7. Steam_ID:STEAM_1:0:542452968

8 .Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:Chciałbym zostać adminem by pomóc z oczyszczaniem serwera przed cheaterami jestem doświadczonym graczem csgo a na swoim koncie mam globala więc jestem wstanie odróżnić cheatera od dobrego gracza. Chciałbym dodać, że dnia 14.04.2021 pisałem do większości adminów a żaden nie przyszedł i jeden cheater sobie latał na spinbocie prawie 3h.

9. Kilka słów o sobie:Lubie grać w gry komputerowe typu csgo, valorant lub warzone. Lubie też troche montować filmy.

10. W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?:w dni robocze gram 8-16 potem 19-22 a w weekendy róznie, ale dziennie jestem wstanie poświęcić 5-6 godzin na serwer.

11. Czy przeszedłeś mutację?:Tak

12. Składka [tak/nie]:Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: INFЕKT

2. Imię: Olek

3. Wiek: 24

4. Znajomość SM [0/10]: 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon [tak/nie]: Tak

6. Link do swojego GameTracker:https://www.gametracker.com/player/INFЕKT/91.224.117.20:27260/

7. Steam_ID: 76561197979124657

8 .Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:Chciałbym zostać adminem dla tego że na serwerze gra dużo osób z różnymi softami i przeszkadzają w normalnym graniu

9. Kilka słów o sobie:Gram w cs ponad 6 lat więc dam radę rozróżnić chakera od dobrego gracza, byłem adminem na wielu serwerach cs:go oraz cs:s

10. W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?gram w godzinach 13-16 ;19-24 onlajn zalezy od dnia , ale napewno 1,5-2 godziny
11. Czy przeszedłeś mutację?: Tak
12. Składka [tak/nie]: narazie nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: ☛✟ BĀⓇƬΣK ✟☚

2. Imię: Bartek

3. Wiek: 16 

4. Znajomość SM [0/10]: 6

5. Sprawny i działający mikrofon [tak/nie]: TAK

6. Link do swojego GameTracker: przepraszam ale nie czaje tej storny

7. Steam_ID:  STEAM_0:1:599776386

8 .Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:  Chiałbym zostać adminem żeby banować osoby używające cheatów  którzy niszczą mi rozgrywkę oraz innym osobom będącym na serwerze oraz osoby które wyzywają osoby jak i ich rodzine

9. Kilka słów o sobie: Bartek lat 16 na codzień gram w gry oraz trenuje Taekwondo.  Codziennie gram na serwerze 5 maps na którym część może mnie kojarzyć i lubić.

10. W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?: Zazwyczaj zaczynam grę od godziny 10-11  oraz spędzam od 3 do 5 godzin dziennie na serwerze 

11. Czy przeszedłeś mutację?: Tak 

12. Składka [tak/nie]: Obojętne 

 

Niestety nie posiadam 2 postów które są wymagane 

 

Edytowane przez BartekJDJD_k
przemyślenie teksu i poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: señorita

2. Imię: Dawid

3. Wiek:14

4. Znajomość SM [0/10]: 9/10

5. Sprawny i działający mikrofon [tak/nie]: tak

6. Link do swojego GameTracker:https://www.gametracker.com/account/manage/

7. Steam_ID: STEAM_1:1:591649140

8 .Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:  chciałbym zostać administratorem ponieważ:

-chce pomagać graczom

-banować cheaterów

 

9. Kilka słów o sobie: lubię grać  w gry typu fantasy , gry typu akcja ....

10. W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?: gram prawie cały dzień z przerwami

11. Czy przeszedłeś mutację?: niestety nie

12. Składka [tak/nie]:  tak

Edytowane przez dawidd341
złę steam id
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ✪ keezubtw™

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 17

4. Znajomość SM [0/10]: 8

5. Sprawny i działający mikrofon [tak/nie]: Tak

6. Link do swojego GameTracker: https://www.gametracker.com/player/-%3D%3D--------------------------/91.224.117.20:27260/

7. Steam_ID: STEAM_1:0:542452968

8 .Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Chciałbym zostać adminem, iż codziennie jest tyle cheaterów że szok. Chce utrzymywać porządek na serwerze.

9. Kilka słów o sobie: Jestem Jakub jestem doświadczonym graczem csgo na swoim koncie posiadam globala więc wiem jak odróżnić chłopa potrafiącego grać od cheatera.

10. W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?: 8-16 w tygodniu w weekend 8-20. Na serwer mogę poświęcić 5-6 gdz.

11. Czy przeszedłeś mutację?: Tak

12. Składka [tak/nie]: Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:✪ p3ganibtw™

2. Imię:Jakub

3. Wiek:14

4. Znajomość SM [0/10]:6,5

5. Sprawny i działający mikrofon [tak/nie]:tak

6. Link do swojego GameTracker:https://www.gametracker.com/player/%E2%9C%AA%20p3ganibtw%E2%84%A2/91.224.117.20:27260/

7. Steam_ID:STEAM_1:0:131736044

8 .Dlaczego chciałbyś zostać adminem?:ponieważ gram dużo na tym serwerze i chciałbym pomóc administracji

9. Kilka słów o sobie:gram dużo w cs. lubie informatyke

10. W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?:często od 10-18 | srednio 7h dziennie

11. Czy przeszedłeś mutację?:tak

12. Składka [tak/nie]:nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nick: Hushy

2.Imię: Szymon
3.Wiek: 15 (prawie 16)

4.Znajomość SM: [0/10]: 5,5/10
5.Działający Mikrofon: Tak

6.Link do swojego GameTrackerhttps://www.gametracker.com/player/Hushy/91.224.117.20:27260/

7.Steam_ID: 76561199104998631 (nie jest to moje główne konto bo straciłem do niego dostęp) 

8.Dlaczego chciałbyś zostać adminem?: Pilnować graczy żeby nie wyzywali się na wzajem oraz nie oszukiwali.

9.Kilka słów o sobie: Chodzę do szkoły zawodowej na kierunek Mechanik monter maszyn i urządzeń, moje hobby to głównie granie w gry i optymalizacje gier.
10.W jakich godzinach grasz oraz ile możesz czasu poświęcić na serwer?: Mam czas w godzinach od 12 do 20 czas mam praktycznie codziennie ale zdarzają się wyjątki.

11.Czy przeszedłeś mutację?: tak

Składki: nie 

Edytowane przez Hushy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Cry odpiął ten temat
  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie