Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SKARGA Benio


Pedroo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Pedro

Nick gracza oskarżonego: Benio 

Powód skargi: FK. Nakazuje byc w wodzie kiedy jestem juzw wodzie zabija mnie. Bylem tylko chwile na skuterku, ale inne osoby tez wchodzily a ich nie zabijal.

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2102102022-jail_football_hs-1612984920-1612986960.zip 

Czas zdarzenia: Na demku 12:33:00 a w rzeczywistosci okolo 20:30

 

Poslcuhaj Benio tak czy siak bylem w wodzie wiec nie rozumiem w czym problem skuterek tez pewnym sensie sie zalicza. Nie pozdrawiam. Po za tym masz niewyrazny mikrofon i mowiles cos o skuterach wiec ktos mogl sie pomylic. 

Edytowane przez PedroCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Pedro, rozumiem twoje oburzenie sytuacją. Rozumiem, że ta sytuacja tobą wstrząsnęła  postaram się Ci pomóc. Otóż Pedro powiedz mi jakim sposobem pozostałych więźniów miałem zabić? Szukać ich w basenie, który zajmuje 40% mapy (pomijając fakt, że nie znałem nicku) zabiłem tylko te osoby, które zdążyłem. Po zaistniałem sytuacji, kiedy spamowałeś na chacie, że mam fk zapytałem o co chodzi i nie chcąc się kłócić chciałem dać ci FD którego nie chciałeś więc w czym problem kolego?  Pomijam fakt już, że miałeś tyyyle czasu żeby wskoczyć do tej wody, ale Ty wolałeś odpalić sobie skuterek ;P Do zobaczenia na serwerze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie