Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie do bana


f3LLy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: ♥Lil f3LLy♥
IP / Steam ID*STEAM_1:0:562768806
Admin banujący: Hell-Haven
Data i godzina otrzymania bana*02-10-21 10:55
Runda: 13/14
Serwer*: 5vs5 mirage
Powód: Wallhack
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: Normalna gra, raz siadało raz nie i w rundzie w której dostałem bana strzeliłem dość szybko w wychylającą głowę przeciwnika co wyglądało jak wh, natomiast zanim to się stało to usłyszałem strzały z connectora, a wtedy spojrzałem na killfeeda i zobaczyłem, że enemy zabiło mojego teameta z deagla i wiedziałem, że bedzie sprawdzać jungle dlatego byłem przygotowany, po czym dostałem bana.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, f3LLy napisał:

Nick*: ♥Lil f3LLy♥
IP / Steam ID*STEAM_1:0:562768806
Admin banujący: Hell-Haven
Data i godzina otrzymania bana*02-10-21 10:55
Runda: 13/14
Serwer*: 5vs5 mirage
Powód: Wallhack
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*: Disconnect: Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź CSowicze.pl aby poznać szczegóły.
Krótki opis sytuacji*: Normalna gra, raz siadało raz nie i w rundzie w której dostałem bana strzeliłem dość szybko w wychylającą głowę przeciwnika co wyglądało jak wh, natomiast zanim to się stało to usłyszałem strzały z connectora, a wtedy spojrzałem na killfeeda i zobaczyłem, że enemy zabiło mojego teameta z deagla i wiedziałem, że bedzie sprawdzać jungle dlatego byłem przygotowany, po czym dostałem bana.

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Nie dostałeś bana za dzisiejszą grę  tylko za wczorajszą  o godzinie  23:24  strzelałeś w jednej rundzie 3/4 noscope w skoku z awp  i to było strasznie podejrzanie padało dużo zgłoszeń na ciebie za wh nie wiem może te strzały to były czysty przypadek. Jeżeli to był czysty przypadek to bardzo przepraszam za bana. Napewno zostane ukarany za ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o noscope to były to czyste strzaył z fartem, próbowałem to wytlumaczyć jednemu koledze z mojej drużyny. który nie pozwolił mi dojść do słowa wyzywał mnie i groził właśnie banem (almie), twierdził on, że mam norecoila (XD) co mnie rozśmieszyło bo nie ma cheata, który usuwał by całkowicie odrzut w danej broni, co do wh, to było raczej przewidywanie pozycji przeciwnika oraz nasluchiwanie czasami i też totalnie random peek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie