Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Redaktor Fanpage] Plejsu


Plejsu

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartek
Wiek: 24
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Ciężko stwierdzić, od kilku do kilkunastu godzin.
Czy pracowałeś już na fanpage?: Tak. Niegdyś posiadałem ze znajomymi grupę, zrzeszającą ludzi z naszego miasta i okolic. Grupa w szczycie działalności miała 9000+ członków.
Opisz siebie: Długo by o sobie pisać, w jakimś stopniu już mnie chyba poznaliście, mam nadzieję, że pokazałem się w dobrym świetle. Więcej o mnie znajdziecie w moim profilu, lub po prostu dowiecie się, pytając mnie o cokolwiek. :D 
Dlaczego akurat Ty?: Na Facebooku przebywam praktycznie 24/7, z włączonym trybem czuwania. Chętnie pomogę bujnąć fanpage. Poza tym z łatwością przychodzi mi tworzenie memów na jakiekolwiek okazje, więc będziemy mieli autorskie memy na sieci.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Idealnych nie ma, więc dam 9.
Kontakt: PW, Steam, TS3, Facebook.

1STER.png.775143bdd281a343cf12295b4325328d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nadajesz się na tą rangę bardziej niż ja, nie ma co się oszukiwać, posiadasz doświadczenie, podanie napisane może nie bardzo wymagająco, ale za to krótko i na temat :).

Wiek to zaleta, jesteś dobrym grafikiem, starasz się.

Cóż w tym przypadku nie pozostaje mi nic innego niż być po prostu na TAK.

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem na tak. :D
+  Ogarnięty bardzo chłopak 
+ Doświadczenie na FP jest 
+ Podanie fajnie napisane
+ Masz czas (FB ZYCIEM) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywny, śmieszek na chatboxie :charmi:życiem :DD

Podanko na dobrym poziomie, masz dobre zdanie wśród administracji Sieci i bardzo szybko stałeś się rozpoznawalny.

Nie ma żadnych zastrzeżeń do Twojej osoby, nic tylko brać.

 

Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na TAK! 

 

Odkąd pojawiłeś się na forum, jesteś bardzo aktywny i zaangażowany. Po Twoich wypowiedziach mogę tylko przypuszczać, że jesteś dojrzałą osobą, a więc taką której można powierzyć opiekę nad fanpage'm. 

 

Powodzonka :D

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Proszę o zgłoszenie się na fb do Patryka w celu dogadania szczegółów -> https://www.facebook.com/RumcajsJumper

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie