Skocz do zawartości

Zablokowane [Redaktor] - siemano kolano


WojtasNy47

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wojciech.
Wiek: 2005.10.10 [15 lat]

Kilka słów o sobie: Jestem Wojtek mam 15 lat. Mieszkam w Wielkopolsce. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną. Myślę, że jestem oazą spokoju. Na forum jestem od nie dawna, lecz poznałem już tu parę znajomych już mi osób. Myślę, że jestem aktywną osobą choć wiem, że nie spełniam nie których wymagań chciałbym pomóc pozostałym redaktorom. Jestem kreatywny oraz miły. Dobrze komunikuje się w grupie, oraz nie mam z tym problemów. Szybko poznaję nowe znajomości. Jestem otwartym człowiekiem w stosunku do innych. Również staram się pomagać innym jak tylko mogę, lecz nie zawsze mi się udaje, bo nie wszystko potrafię. Myślę, że swoim zaangażowaniem nadrobię pozostałe wymagania.
Doświadczenie: Redaktorem byłem już trzy, lub cztery razy. Myślę, że sprawowałem się dobrze, choć na jednym forum dostałem degradacje z racji takiej, że miałem zepsuty komputer, a na telefonie nie działało mi forum i nie miałem jak zgłosić swojej nieobecności. Zawsze pracowałem sumiennie i nie było problemów ze mną. Sądzę, że na tym forum jeśli dostanę szansę również nie będzie ze mną problemów, a każdy będzie zadowolony z mojej pracy.

W czym czujesz się najlepiej? [Recenzje, Serie, Wywiady itp.] Myślę, że dawałbym sobie radę na spokojnie z wywiadami, lecz w poszczególnych seriach też się dobrze czuję.
Przykładowe prace: 


Kontakt:  Forum, Steam, Teamspeak, w razie co mogę podać Facebook`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Misiu pysiu. Ja jestem osobą, która mega czepia się wymagań ii chociaż uwielbiam Twoje prace to nie wiem co mam Ci dać...

+ Cudowne prace 
+ Dużo pomysłów i kreatywności 
+ Chęć pomocy 
+ Podanie 
+ Doświadczenie 



Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji -/+
Pisanie sensownych postów +
Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu -
Minimum 40 postów - 

Umiejętność czytania ze zrozumieniem +
Minimum 16 lat Tu można oko przymknąć.
Co najmniej jedna przykładowa praca +


Chciałabym dać na nie, ale za bardzo mnie interesują Twoje dalsze prace. 
Ja jestem za okresem próbnym... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie liczy się bardzo chęć rozwoju i dalszego działania, w sumie z wymagania tak +/-, ale pracę również mi się podobają, redaktorów nigdy za dużo - będziemy mieli co czytać ;)

Również jestem za okresem próbnym, jeśli pokażesz dalej, że Ci zależy i będziesz się starał to jasne, że na tak.

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie