Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Dodanie poddziału "Spis"/"Spisy" w dziale Uploadnigu


kapsik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jako iż zajmuję się uploadingiem na forum wpadłem na pomysł, aby dodać poddział "Spis" w każdym z działów: Counter-Strike 1.6/ Counter-Strike GO itd (we wszystkich po prostu).

Chodzi mi o to, iż chciałbym posegregować np. mapy, zrobić ich spis, ewentualnie podać linki, aby zwykły użytkownik mógł szybko i bezproblemowo pobrać sobie to co chce.

Poza tym akutalnie moim zdaniem jest wrzucanie po prostu plików, myślę że urozmaiciło by to prace Uploaderów, przyniosło ład i estetykę forum, a dla graczy pomogłoby w łatwym i szybkim szukaniu odpowiednich plików dla siebie :). Oczywiście ten dział musiałby mieć zwykłe działanie tak jak inne działy, a nie tak jak wrzucanie pików, wiedzie o co chodzi, po prostu żebym mógł zrobić zwykły post i tam wszystko spokojnie wpisywać.

Co o tym sądzicie?

 

EDIT: @ ferstel Kurczę chyba źle przekazałem swoją myśl ;/ Mam poddziały tak, tylko że nie mogę tam wrzucić zwykłego postu, np. właśnie ze spisem map. Jedyne co mogę zrobić to wrzucić np. plik ze spisem jpg. czy tam jakiś inny.

 

EDIT@: @ ferstel Na aktualny moment masz oczywiście rację, jednak załóżmy, że kiedyś będzie tych map/pluginów/medeli itp. dużo więcej, dla przykładu może być 200 map i wtedy jest możliwość oczywiście znalezienia tego czego chcemy, jednak mi chodziło również o estetykę i ład we wszystkim, jednak to tylko propozycja może kiedyś coś z tym będzie działane.

Pozdrawiam!


EDIT@@: @ Mrs.FuksiaraTak dokładnie. Jestem jedynym Uploaderem póki co,, wiadomo że trochę potrwa to aż będzie naprawdę dużo tych plików, ale prędzej czy później ktoś dołączy do grona

ludzi zajmujących się tym i będzie to przychodziło szybciej, gdyby nawet było nas 3 to już naprawdę moglibyśmy szybko  i sprawnie działać :)

PS. Chętnie zajmę się jakimś dodatkowym działem :D.

Edytowane przez kapsik

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie:

5516c0525a8905062c4e6353d5dfbea6.png

 

Gdy wejdziesz w mapy to masz podział na: aim_ , de_ itp. 

 

@ kapsik Tylko moim zdaniem bez sensu dodawać inne spisy. Jeżeli interesuje kogoś jakaś mapa, to znajduje ją w odpowiedniej podkategorii i ma :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ ferstel Jemu chodzi o cos takiego jak jest w redakcji. Mapa i link ;x 
Rozumiem jego przekaz i myślę, że jezeli byłoby więcej rzeczy w odpowiednich kategoriach to spisy ładnie by się sprawdziły. 
Jak na ten moment to wydaje mi się, że jest za mało rzeczy :> 


Jest to faktycznie spore ułatwienie. Nie wiem czy sprawdziłoby się w 100% to w UPL, ale zawsze można spróbować ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

propozycja_odrzucona.png

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie