Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Redaktor Fanpage] kapsik


kapsik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper


Wiek: 20


Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Jestem w stanie poświęcić naprawdę dużo czasu jeśli będzie trzeba, choćby nawet dlatego, że mam zdalne nauczanie. Myślę, że 2-3h dziennie bez problemu z rana i wiadomo wieczorem czy też w nocy zawsze lubię wejść. 


Czy pracowałeś już na fanpage?: Miałem tylko styczność z tym. Sam nigdy tego nie robiłem.


Opisz siebie: Cóż, mam 20 lat, uczę się w 4kl technikum informatycznego. Myślę, że jestem sumienny i asertywny w tym co robię, poza szkołą interesuję się sportem, głównie piłką nożną i siłownią.

Chciałbym się ciągle rozwijać w różne sposoby, jednym z nich jest właśnie zostanie redaktorem FanPage, lubię być aktywny w życiu, ciągle coś robić i zabijać nudę :)


Dlaczego akurat Ty?: Jestem aktywny, a przynajmniej staram się być, chciałbym pomagać sieci, aktualnie jako uploader trochę zaniedbałem swoje obowiązki, ale miałem ku temu powód, jednak mam kolejne pomysły, a nawet mały projekt i nadrobię to wszystko. Jednak ta jedna ranga nie pozwala mi całkowicie się spełniać na forum, dlatego też piszę to podanie.


Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): Klasa maturalna niby, ale jeśli mam oceniać sam siebie to 7-8, oczywiście ciągle się uczę.


Kontakt: Steam/Forum/FB jeśli będzie trzeba.

 

Pozdrawiam!

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Edytowane przez kapsik

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem jak najbardziej na tak. 
+ Na obecnej randze radzisz sobie doskonale 
+ Chęć pomocy
+ Podanie napisane ładnie 
+ Masz czas :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem na tak.

Po przeczytaniu tego podania myślę że można Ci dać szansę na wykazanie się w okresie próbnym. 

Podanie okejj, może faktycznie twoja mniejsza aktywność na randze Uploader ale mam nadzieję że to poprawisz, szansa się należy.

Powodzenia!

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, podanie napisane ładnie i schludnie, posługujesz się poprawnie polszczyzną, a i Twój wiek działa na plus.  Nie widzę żadnych przeciwwskazań - okres próbny na pewno się należy :)

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Proszę o zgłoszenie się na fb do Patryka w celu dogadania szczegółów -> https://www.facebook.com/RumcajsJumper

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie