Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Multi Admin] sgg lolek


sgg lolek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :sgg lolek
Wiek: 18
Steam ID:STEAM_0:555227023
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Obecnie na 2 CS:GO MOD oraz DM+GUNGAME
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 7/8 amx oraz 5/6 source mod (poduczę się sourcemoda)
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]:TAK
Mikrofon:?TAK
Dlaczego właśnie Ty?: Uważam że swoją pracę na obu serwerach wypełniam dobrze nie było jakiś wielkich skarg na forum na mnie, propo wcześniejszego podania aktywność poprawiłem bardzo oraz też kulturę poprawiłem w jakimś tam stopniu (wiadomo nie w stu procentach ale zacząłem się ograniczać),oraz ogarniam bardzo amx i często jestem online, świadczy o tym moje gt 
Kilka słów o sobie: Jestem Łukasz  mam 18 lat (w tym roku 19) jestem z Bydgoszczy , interesuję się piłką nożną, wędkarstwem oraz grami komputerowymi. Jestem bardzo aktywnym gracze jak i na serwerach csa 1.6 jak i ostatnio często w miarę siedzę na forum. Nie jestem graczem konfliktowym gdyż nie lubię się z kimś przekomarzać, jeśli jest jakiś konflikt nie patrzę na to kogo bardziej lubię tylko jestem sprawiedliwy wobec wszystkich.
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: STEAM/FB/FORUM

Wymagania:

  • -Wchodzenie więcej niż raz dziennie na forum;
  • -Wchodzenie na każdy serwer minimum raz dziennie;
  • -Dostępność min 2/3h dziennie na forum+serwerach
  • -Minimum 18 lat;
  • -Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
  • -Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
  • -Multiadmin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
  • -Minimum 20 godzin przegranych na serwerze;
  • -Posiadanie rangi " Admin Serwera " na minimum 1 serwerze;
  • -Obowiązkowo aktywne konto steam ( bez blokady VAC );
  • -Posiadanie sprawnego mikrofonu;
  • -Możliwy szybki kontakt steam / facebook

@ Sysia ;* Napisałem DM-czyli deatchmeatch +gungame bo tak sie nazwał serwer 

Edytowane przez sgg lolek

adaa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem za daniem Ci szansy na okres próbny.

Jesteś aktywny, osobiście nigdy nie miałem żadnego konfliktu z tobą i wydajesz się ogarnięty i spełniasz wymagania. Masz Admina na dwóch serwerach i tak jak piszesz faktycznie skarg na Ciebie nie ma więc z mojego punktu widzenia wydajesz się być dobrym Adminem.

Powodzenia :D 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem tak....

 

Aktywnością może aż tak nie powalasz, ale widać że dajesz się być rozpoznawalny. Aktywnie działasz dla Sieci co mnie bardzo cieszy.

Grasz aktywnie na serwerze swoim będąc tam adminem, ale także na DD2/DD2+DM/CSGO MOD czy AIM.HS, bo czasami zaglądam więc także jest plus.

Co do bycia osoby bezkonfliktowej jestem w stanie powiedzieć, że rzeczywiście tak jest, zdarzy Ci się raz na ruski rok coś powiedzieć, ale to każdemu czasami się wymsknie.

Skargi na Ciebie żadnej nie było, zatem ode mnie zielonego światełko masz, byś tego nie zepsuł.

HF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ludzie niezbyt chętni są do wypowiedzenia się w tym podaniu, więc zrobię to ja... 

 

A więc tak, widzę dużą poprawę jeśli chodzi o Twoją aktywność na sieci, zakupiłeś nawet steam co jest dużym plusem, bo widać, że się starasz. 

 

Alee... 

To już Twoje drugie podejście na multiadmina, jednak jakoś nie pasujesz mi kompletnie na tą rangę. Jest ona dość odpowiedzialna, a Ty wydajesz się być trochę niedojrzały na tę posadę. Nie wiem też czy zauważyłeś, ale na sieci nie ma już serwera gungame (o czym wspomniałeś w podaniu), lecz serwer dd2 + dm. 

 

Na chwilę obecną jestem na nie, wybacz. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Myślę, że można dać Ci okres 
Chociaż faktycznie troszkę niedojrzały jesteś,.

+ Masz już admina na paru serwerach 
+ Podanie ładne :)
+ Znasz się na amx ;p 
+/ Aktywność na serwerach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Na okres próbny. Zgłoś się do mnie w celu dogadania reszty rzeczy.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie