Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z jokerek23


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

Siema! Przedstawiam Wam wywiad z osobą, która jest z nami już od jakiegoś czasu, lecz nie do końca jest Wam znana.

Poznajcie Kubę - właściciela serwera CS:GO 5 vs 5 oraz admina naszego TeamSpeaka.

Życzę miłej lektury!

 

 

@ Sysia ;* - REDAKTOR

 

@ jokerek23 - RESPONDENT

 

 

Cześć @ jokerek23! Super, że zgłosiłeś się do wywiadu! Najwyższa pora, by użytkownicy bliżej Cię poznali. Na początek przedstaw się, napisz ile masz lat oraz skąd pochodzisz.

 

No cześć wszystkim ! :) Mam na imię Jakub, ale mówią do mnie Kuba i jakoś tak się przyjęło :D Parę dni temu stuknęło mi już 24 lata więc jak to się mówi - stara dupa ze mnie haha :D. Pochodzę z Wałcza, ale ciekawostką jest tutaj fakt, że urodziłem się w Łodzi  :) 

 

Czy ja wiem, czy taki stary... :D Też mam 24 lata! Nie liczy się wiek, lecz to, na ile się czujesz :D Rodowity łodzianin hmmm... Czemu więc nie mieszkasz w Łodzi?  :D 

 

Wiesz co, tutaj się śmieszna historia. Moja mama pochodzi z lubelskiego a dokładnie z Dęblina. Ojciec urodził się w Szczecinie. Z racji, że jest żołnierzem już ponad 35 lat to służba przyprowadziła go do Wałcza i tutaj się osiedlili. A ja się urodziłem prawie w samochodzie, bo w drodze do cioci ha :D która mieszka w Stalowej Woli. Taka śmieszna historia wyszła hah

 

Ciekawa historia!! Twoi rodzice musieli mieć dużo szczęścia, że się poznali skoro dzieliło ich tyle kilometrów! Twój tata jest żołnierzem - wow... Pewnie niezbyt często się widujecie? Taka praca wymaga poświęcenia całego życia i wielu wyrzeczeń.

 

Wiesz co, mamy o tyle szczęście, że pracuje w jednostce logistycznej jaką jest 1 Regionalna Baza Logistyczna - co za tym idzie, jesteśmy wszyscy na miejscu. Zdarzają się wyjazdy na podróże służbowe, aczkolwiek nie jest to straszne. Zajmuje się głównie zabezpieczeniem logistycznym. Ciekawostką tutaj jest fakt, że ja idę powoli w jego ślady i pracuję także w tej samej jednostce natomiast ja zajmuje się sprawami personalnymi i wszelkiego rodzaju dokumentami żołnierzy. Jak to się mówi - idę w ślady za ojcem :P

 

Ach... właśnie miałam o to pytać! Zazwyczaj dzieci idą w ślady rodziców i kontynuują ich karierę. Fajnie, że się tym interesujesz. Czy taka praca jest trudna? Każdy może ją wykonywać, czy potrzebne są jakieś specjalne uprawnienia?

 

Generalnie nie jest to bardzo skomplikowana praca ale niestety trzeba posiadać wszelkiego rodzaju przeszkolenia z informacji niejawnych oraz dopuszczenie do przetwarzania danych osobowych. Bez takowych szkoleń nic się tutaj nie zrobi. Poza tym trzeba mieć cierpliwości oraz chęci do pracy :)

 

No tak, w Twoich rękach przewija się masa poufnych dokumentów. Odpowiedzialna praca. Czy na co dzień zajmujesz się czymś jeszcze?

 

Poza moją pracą studiuję dodatkowo zarządzanie, a dokładnie zarządzanie przedsiębiorstwem, bo takową specjalność sobie wybrałem. Jakoś mnie przyciągnął ten kierunek, bo wydaje się naprawdę ciekawy i przydatny w życiu. Poza studiami lubię sobie hobbistycznie pograć w siatkówkę czy pojeździć na rowerze. A no i czasami jeszcze majsterkuje sobie przy samochodzie ale to chyba nie można nazwać pracą haha

 

Musisz być bardzo dobrze zorganizowany, skoro znajdujesz czas na te wszystkie zajęcia. Wiążesz jakąś przyszłość w związku ze studiowanym kierunkiem? Może własny biznes?

 

Powiem ci szczerze, że jeszcze tak dokładnie się nad tym nie zastanawiałem. Ale z racji tego, że interesuję się motoryzacją a najbardziej wagą ciężką, czyli ciężarówkami myślałem kiedyś o założeniu swojego salonu sprzedaży pojazdów ciężarowych lub komisu oraz serwisu. Poza wojskiem mam zapał do aut, aczkolwiek nad biznesem pomyślę jak mi nie wyjdzie moja kariera w wojsku haha :D

 

Ooo, to już pomysł na biznes powoli się kreuje :D Mam nadzieję, że odniesiesz sukces. Choć prowadzenie firmy nie jest prostą sprawą, należy mieć do tego smykałkę oraz kilka niezbędnych cech, które pozwalają dobrze zarządzać. Można powiedzieć, że Ty już po części szlifujesz te umiejętności, gdyż jak wiadomo prowadzisz swój własny serwer CS:GO 5 vs 5. Jak to się stało, że postanowiłeś go otworzyć?

 

Zgadza się, trzeba mieć do tego głowę, dlatego mam nadzieję, że na studiach przekażą mi jakieś ciekawe informacje i rzeczy do prowadzenia biznesu ha :D Wiesz co z serwerem wygląda to tak, że ja zacząłem na nim grać kiedy jeszcze @ Saiken i @ RumcajsJumper byli właścicielem i opiekunem. Spodobało mi się bardzo więc postanowiłem złożyć podanie na admina - udało mi się dostać. Potem kariera potoczyła się tak, że wpadło mi do głowy parę pomysłów, które zacząłem przekazywać Rumcajsowi i które udało mi się wprowadzić. I tak dzięki zaangażowaniu i pomysłom udało mi się awansować na właściciela serwera. Nadal mam pełną głowę pomysłów, ale niestety gracze nie bardzo chcą współpracować z pewnymi pomysłami haha :D. Tutaj też warto dodać, że jednak mój kierunek bardzo przydaje się do zarządzania serwerem i ludźmi :) 

 

Czyli zostałeś doceniony przez Rumcajsa, brawo. Jednym słowem łączysz przyjemne z pożytecznym :D Życzę powodzenia w prowadzeniu serwera, oby prosperował jak najlepiej! Skoro już jesteśmy przy temacie Counter Strike - jak zaczęła się Twoja przygoda z tą gierką? 

 

Dziękuje CI bardzo :P Miło, że mi zaufał i go nie zawiodłem. Odnośnie mojej przygody - zaczęło się to już za dzieciaka, ponieważ nie posiadając jeszcze steama w wieku 10 lat zacząłem już sobie pykać w 1.6 i tak jakoś zamiłowanie do CS pozostało do dzisiaj hah. Powiem tylko, że dużo godzin przegrałem... Potem przyszło GO i jakoś się tak przywiązałem do niego, ale wracam czasami jeszcze do 1.6 :). Wojsko mnie interesuje to i strzelanka typu CS jest idealna do tego :D 

 

Wiadomka, ja jestem wierną fanką CS 1.6 i tak już chyba pozostanie ^^ Jak to się stało, że trafiłeś akurat na naszą sieć?

 

A stało się to w zasadzie dość przypadkowo, ponieważ pewnego dnia grając w GO miałem już dość grania z ruskimi i szukałem serwera społeczności podobnego do rankingowej gry. Przeszukałem listę serwerów i trafiłem na serwer sieciowy CSowicze. Organizacja i działanie serwera było wyśmienite. Dlatego stwierdziłem, że chcę tutaj zostać na dłużej i tak oto jestem ja - jokerek Kubuś na CSowiczach ha :D 

 

Planujesz objąć jakieś inne stanowisko prócz Właściciela Serwera? Z tego co widziałam, to niedawno startowałeś w rekrutacji na Moderatora - jednak Twoje podanie zostało odrzucone.

 

Wiesz co, jestem typem człowieka, który bardzo lubi pomagać i angażować się w różne sprawy - czasem wychodzi mi to na dobre czasem na złe. Ale faktycznie chciałem zostać moderatorem, aby pomagać na forum i odciążyć trochę administrację, lecz niestety nie spełniałem wymagań. Na tę chwilę jestem też adminem naszego sieciowego TeamSpeaka więc staram się pomagać jak tylko mogę. A co będzie dalej? Tego sam nie wiem ale na pewno jeżeli będzie możliwość pomocy przy czymś z chęcią się do tego zaangażuje :) 

 

Niedawno Twoja aktywność jednak spadła troszeczkę, ale widzę że znów wracasz w pełni sił ;) Nie poddawaj się i dąż do postawionych sobie celi! Z kim z sieci utrzymujesz najlepszy kontakt?

 

Dokładnie tak, wpadłem niestety w pewien dołek i potrzebowałem odpoczynku, ale wracam tak jak mówisz. Wiesz co, dużo by wymieniać, ale tak najlepszy kontakt to na pewno @ Pan Truskawa, @ P00F, @ RumcajsJumper no wydaje mi się, że też @ Lolcia :3 i ty :P Na pewno znajdzie się jeszcze parę osób :P Każdego z osobna serdecznie pozdrawiam i dziękuje z tej pozycji, że mogę być tu gdzie jestem i robić to, co robię :P 

 

Z tego co kojarzę, to również świetnie dogadywałeś się z @ KlusiaViceMiss. Nie kusiło Cię, by przejść na jej nowe forum?

 

Tak to fakt, nadal wydaje mi się, że mam z nią świetny kontakt. Nie ukrywam, że miałem propozycję przejścia na forum ale uznałem, że byłoby to nie fair w stosunku do @ RumcajsJumper i całej sieci. Skoro przywiązałem się tutaj do was już to nie chciałbym tego psuć i was opuszczać :P. Jest mi tutaj bardzo dobrze i nie mam zamiaru w najbliższym czasie stąd odchodzić z racji tego, że poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi i nawiązałem nowe znajomości.

 

Zachowałeś się bardzo lojalnie wobec nas, za to wielki plus :D A @ KlusiaViceMiss oczywiście pozdrawiamy i życzymy jej powodzenia w rozwoju własnego projektu! Miałeś możliwość poznania kogoś z sieci/forum w realnym życiu? 

 

A dziękuje Ci bardzo :P. Wiesz co, na tę chwilę jeszcze nie, ale kto wie czas pokaże. Aktualnie wiemy jaka jest sytuacja i ciężko ze spotykaniem się. Liczę, że w najbliższym czasie uda się z kimś spotkać i zapoznać w cztery oczy ha :D 

 

No, miejmy nadzieję, że sytuacja w kraju już niedługo się uspokoi. Jak sobie radzisz z tym wszystkim? Nie ma dokąd wyjść, rozerwać się...

 

Jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze czy jakoś tak haha :D Z racji tego ,że pracuje od 7:00 do 15:30 to w zasadzie aż tak tego nie odczuwam. Ale nie ukrywajmy, brakuje mi takiego rozerwania się czy nawet głupiego wyjścia na piwo :C. Niestety też mieszkam w takiej miejscowości, że tutaj żadnego klubu nie ma, aby się rozerwać. Miejmy nadzieję, że to się w końcu szybko skończy i każdy z nas będzie mógł spokojny wyjść na imprezę i przysłowiowe piwo. Siedząc w domu dostaje się jednak trochę na głowę.

 

A masz jakiś sposób na relaks w domu?

 

Od niedawna wziąłem się z powrotem za ćwiczenia - brzuszek trochę urósł więc trzeba do lata zgubić parę kilogramów haha :D Staram się aktywnie spędzać czas w domu poprzez ćwiczenia, aczkolwiek w większości to relaksem jest CS lub jakiś dobry film  :) 

 

Hehe, czyli taki standardzik. Najgorzej to chyba zmotywować się do ćwiczeń  Ale, jak to mówią - dla chcącego nic trudnego! Jakiego rodzaju filmy oglądasz? Polecisz coś wartego zobaczenia?

 

Wiesz co ja jestem typowym facetem czyli oglądam głównie filmy wojenne lub o tematyce motoryzacyjnej. Jestem ogromnym fanem sagi Star Wars oraz Szybcy i Wściekli więc polecam obie te serie. A z filmów to hmm - może klasyk typu Szeregowiec Ryan? :P Z filmami jest ciężko ponieważ wiadomo, że każdy ma inny gust i czasami nie jest człowiek w stanie coś polecić :P Ale z dobrych filmów to jest też Marsjanin - bardzo polecam  :P 

 

Widać, że jesteś bardzo zafascynowany wojskiem :D Jeśli chodzi o serię Szybkich i Wściekłych to również lubię, choć preferuję coś z gatunku komedia/horror  :P A jakiej muzyki słuchasz? :D Zapodasz swoją ulubioną piosenkę? 

 

Muzyki w zasadzie słucham różnej bo nie mam wybranego gatunku muzycznego. Nie jestem jedynie fanem polskiego rapu bo jakoś do mnie zbytnio nie przemawia. Uwielbiam klasykę z lat 80 bo te piosenki mają w sobie to coś :P. Moja ulubiona piosenka to hmmm ostatnio Robin Schulz - All We Got :D Ale co do ulubionych piosenek, mam ich naprawdę dużo więc lista byłaby bardzo długa ale ta co Ci podałem ostatnio zapadała mi najbardziej :P

 

Hmm, lata 80.? Brzmi nieźle :P Myślisz, że to, jakiej kto słucha muzyki trochę odzwierciedla jego charakter? Widziałam Twoje zdjęcie w konkursie Mistera - wyglądasz tam dość poważnie na pierwszy rzut oka :D A Ty jakbyś opisał samego siebie?  

 

Na pewno w jakimś stopniu muzyka odzwierciedla charakter i to jakim się jest. Przykład rapu jest tutaj idealny, bo większość słuchających rapu ma specyficzny styl ubierania się. Opisał siebie hmm.. Uczynny pełny wigoru chłopak, przejmujący się często byle pierdołą. Na pewno pomocny, co niestety często jest obracane przeciwko mnie, bo zbyt dużo ludzi to wykorzystuje, na pewno uśmiechnięty i spokojny :P 

 

Uśmiechnięty? Na zdjęciu tego nie widać! :P Skoro przejmujesz się drobnostkami, to znaczy, że jesteś bardzo wrażliwy i mocno się starasz, żeby wszystko było jak najlepiej wykonane. Wiem coś o tym ;p A co z Twoim życiem miłosnym? Jest ktoś, komu otwarłeś drzwi do swojego serducha?  

 

Wiesz co, było parę dziewczyn w moim życiu, ale niestety kończyło się to zazwyczaj po trzech miesiącach. Aktualnie jestem singlem i jakoś sobie muszę z tym na razie radzić. Co prawda mam pewną dziewczynę na oku i na razie nie zapeszam haha. Ale singlem jestem już ponad 4 lata :P. Zobaczymy jaki dalej życie napisze mi scenariusz ^ ^

 

Trzymam kciuki w takim razie, żeby wszystko się udało! <3 Jesteś typem romantyka? Jak zaplanowałbyś randkę? 

 

Bardzo fajne pytanie. Idealna randka jaką chciałbym, aby wyszła to kolacja przy świecach z wcześniejszym spacerem nad jeziorem o pięknym zachodzie słońca. Myślę, że jest to coś, co rozpala emocje. Kolacja przy świecach z dobrą muzyką do klimatu :)

 

Brzmi wspaniale! Oczywiście sam byś wszystko ugotował? ^^

 

Jasne, myślę, że coś by mi się udało dobrego ugotować ale jeśli nie to zawsze na ten pierwszy raz można coś zamówić ;D

 

A potrafisz gotować?

 

Tak, potrafię, Co prawda nie są to jakieś nie wiadomo jakie super potrawy ale podstawowe dania obiadowe myślę, że sobie poradzę ha :D

 

Super! :D Masz jakieś popisowe danie? 

 

Z tego co wiem, to bardzo fajnie wychodzą mi naleśniki oraz pizza domowej roboty ha :D

 

Mmmm, sama bym z chęcią wszamała taką pizzę :P Odbiegając troszkę od tematu - lubisz podróżować? 

 

 I tutaj trafiasz idealnie w moje upodobania. Uwielbiam wszelkiego rodzaju podróże i zwiedzanie. Najbardziej to uwielbiam zasiąść za kółko samochodu i jechać gdzieś daleko. Niestety nie bardzo aktualnie mam z kim podróżować, aczkolwiek od tego roku mam zamiar to zmienić i zwiedzić trochę świata :D

 

A podróżujesz bardziej po Polsce czy za granicą? Jakie miejsca preferujesz? Miasto czy może bardziej natura i przyroda?

 

Wiesz co jedynie podróżowałem na razie po Polsce, za granicą byłem tylko w Niemczech i Dani, ale to jeszcze za dzieciaka. A, no i Holandia jak byłem w pracy. Generalnie bardziej preferuję miasto, ponieważ jest łatwiejszy dostęp do sklepów i jednak jest większe życie niż na takiej wsi. A ja jestem bardzo towarzyską osobą i lubię, gdy coś się dzieje i mogę z kimś pogadać :P 

 

Rozumiem :D Masz już jakieś konkretne plany na wakacje? 

 

Powiem Ci, że jako tako nie, aczkolwiek jeżeli finanse na to pozwolą chciałbym w końcu pojechać gdzieś na jakiś fajny odpoczynek w ciepłe kraje lub do Hiszpanii. Zawsze podobały mi się tamte rejony i mam nadzieję, że w końcu marzenie spełnię :P

 

Również marzę by zwiedzić ten piękny kraj jakim jest Hiszpania :D Więc liczę na jakąś pocztówkę z wakacji! :D Tym tematem kończymy nasz wywiadzik. Czy chcesz kogoś pozdrowić na koniec?  :D 

 

Z tego miejsca najbardziej chciałbym pozdrowić @ RumcajsJumper za obdarzeniem mnie zaufaniem i daniem mi szansy rozwijania się na sieci. Ale również @ P00F mordeczkę, Ciebie Sysia, @ Lolcia :3 i kochanego naszego @ Pan Truskawa :D No i oczywiście całą społeczność CSowicze  ;* 

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy! Dziękuję za poświęcony czas! :D 

 

Dziękuje również :) 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Za co chcę Cię pochwalić. 
Bardzo dobrze dobrane kolory <3 

Wywiad przyjemny dla oka. 
Treściwy. 
Wszystko na swoim miejscu. 


Piękne wypowiedzi @ jokerek23 a Twoje pytanie @ Sysia ;*są trafne *o* 

Cudownie <3<3<3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne pytania, treściwe odpowiedzi.

Wygląd i układ zachowany. Kolorki niech będzie noo dobrze dobrane.

Dziękuję za pozdrowienia i również cię pozdrawiam, a co do wywiadu to Sylwia mega robota. :pepeteedy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęcony czas uważam że został wykorzystany idealnie i opłacało się.

Praca wykonana przejrzyście i estetycznie, oby tak dalej. 

Ciocia Szyszunia jak zwykle na wielki +

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiadzik, miło się czytało <3

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za możliwość uczestniczenia w takim fajnym i profesjonalnym wywiadzie. Pytania były super i fajnie, że mogłem się troszkę otworzyć i sprawić, że poznacie mnie lepiej :P. Dziękuje pięknie za wywiadzik <3

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mega. Mogłoby się wydawać, że długi wywiad, a przeczytałem całość i wydawało mi się że minęła tylko chwila, to świadczy tylko o tym jak super zostały skonstruowane pytania no i również odpowiedzi. Piękna robota, oby więcej takich wywiadów :pepelove:

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie