Skocz do zawartości

Zablokowane #808 Pytanie na dziś


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

pytanienadzis2.png
Co myślisz o dzisiejszej technologii? Jakie to Twoim zdaniem ma pozytywne, a jakie negatywne skutki? 

Jak będzie wyglądała nasza przyszłość?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony poytywna bo można dzięki niej komunikować, a z drugiej negatywna bo młodzież większość czasu spędza przed kompami/telefonami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez technologię jesteśmy o wiele bardziej leniwi :smutek: (przynajmniej ja*)

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że w tym krótkim życiu nauczyłem się jednego. Im więcej ktoś planuje, tym chętniej los krzyżuje mu szyki. ~ Dio Brando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę tak:

 

Jeszcze nie było tak, żeby ktoś kto wymyślił cokolwiek w dobrej intencji nie zostało przetransferowane na coś złego, bo przecież nitrogliceryna w cale nie była wymyślona i nie miała być zastosowaniem do dynamitu :D

 

Także tutaj też są oczywiście pozytywne i negatywne aspekty. Pozytywne to ciągły rozwój, ułatwianie sobie życia, rozwój komunikacji czy transportu. Negatywne to chociażby utrata kontaktu z bliskimi na rzecz różnego typu komunikatorów, popadanie w otyłość poprzez brak ruchu itp itd.

 

A jeśli chodzi o przyszłość to wydaje mi się że kiedyś do tego dojdzie jak tylko skończą prace nad sztuczną inteligencją i układem nerwowym, że człowiek będzie nieśmiertelny i będzie sobie wymieniał tylko dysk z pamięcią tak jak w PC :P

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo czasu spędzamy nad ekranami komputerów/laptopów. Teraz jeszcze pandemia skumulowała to bardziej.

Co będzie za kilkanaście lat? Może roboty przejmą świat, a ludzie będą tylko siedzieć i patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzisiejszej technologii wszystko jest łatwiejsze, aczkolwiek myślę, że ludzie na tym cierpią. Szczególnie młodzież - jestem tego dobrym przykładem jeszcze rok temu. Obawiam się, że niedługo wszystko będą robić za nas maszyny. Mimo tych negatywów, jest wiele pozytywów - jednym z nich jest właśnie komunikacja.

 

PS. Still czekam na deluxo z GTA w realu xD

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie technologia nowa jest spoko dużo ludzi ma dzięki temu ma pracę ale negatywne też są niektórzy potrafią siedzieć przed kompami/telefonami siedzieć 24/7.

Edytowane przez sgg lolek

adaa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie