Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Admina


Tornado19082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Mateusz
  • Wiek: 18
  • Nick z gry: Tornado KeyDrop.com
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Tornado KeyDrop.com/mirage.csowicze.pl:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198241650980/
  • Steam ID: 
    STEAM_0:0:11101
  • Czy posiadasz status PRIME?: Tak Posiadam
  • Dlaczego Ty?: Uważam ze mam bardzo duże Doświadczenie w  byciu adminem nie mam z tym żadnych problemów znam wszystkie komendy jeśli  chodzi o admina i  bym bardzo chciał wrócić na stanowisko admina i przepraszam całe forum za moje zachowanie wtedy jaki byłem dziękuję pozdrawiam Tornado
  • Ile grasz dziennie?: 1h nie raz i po 3h
  • Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): (TAK)
  • Znajomość sourcemoda (0/5): (5/5):
  • Kontakt: Forum lub Steam Discord Tornado#8934 
  • Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): (TAK)
Edytowane przez Tornado19082
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować na okres próbny :) :
+składka

+wiek

+sm

 

-gt (ledwo co ponad wymagane [16.5godz])

-degradacja

 

                                                                       Hv2aScD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+składka 

+GT (ma wymagane 15 godzin na serwerze)

+wiek

+prime

+znajomość sm

 

Widać, że zależy mu na powrocie chociaż ta pierwsza próba w jego wykonaniu troszkę nie wyszła zbyt dobrze.  Odnośnie sytuacji za którą dostał degrada, to wytłumaczyłbym to w ten sposób, że nie wszedł jeszcze w tym momencie w tryb admin-gracz, tylko dalej był tym drugim, prawdopodobnie spowodowane dłuższą przerwą od adminowania. Moje zdanie jest takie, że powinien zostać ostrzeżony wtedy doraźnie i przy kolejnej sytuacji wyciąganie konsekwencji. Czasami lepiej jest przetłumaczyć u wielu ludzi rozmowa z nimi zmienia ich podejście  diametralnie do tego co robią. Przedstawiam tylko i wyłącznie swoją opinię, nie neguję decyzji poprzedniej za którą dostał degrada, bo jakby nie patrzeć decyzja ta była słuszna choć może przedwczesna. Yes or NO czyli najłatwiejsze :D należy do Was @ Ricoo i @ Rutkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie