Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Games Support] KarQ


KarQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

Minimum 15 lat. Add, green, plus

Wysoka kultura osobista. Add, green, plus

Brak warnów na koncie. Add, green, plus

Znajomość regulaminu forum. Add, green, plus

Zainteresowanie grami i prowadzeniem w działach porządku. Add, green, plus

Minimum 20 postów na forum. Add, green, plus

Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie. Add, green, plus

 

 

 

 

Nick: KarQ
Imię: Jakub/Kuba
Wiek: Jeszcze 23 :P 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Jako doświadczony pracownik korpo wiem, że na problematyczne pytania odpowiada się "to zależy" :D A tak na poważnie to od poniedziałku do piątku pracuje, a co drugi weekend mam zjazd na uczelni, więc oczywistym jest, że nie siedzę po 6h, bo jest to nierealne. Będę starał się siedzieć tyle ile będę mógł z większym naciskiem na weekend - nie będę ukrywał, że to jednak w weekendy jestem bardziej aktywny.
Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Szerze mówiąc to nie. Pierwszy raz spotykam się z taką rangą na forum, ale to raczej na plus, bo moim zdaniem to super sprawa szczególnie jeśli ktoś się rzeczywiście interesuję grami oraz generalnie tą tematyką.
Opisz siebie:  Nie lubię o sobie pisać no, ale jeśli trzeba to co zrobić. Witajcie, jestem Kuba, mam 23 wiosny na KarQu na co dzień pracuje w pewnej korporacji w dziale IT i tak jak już pisałem wyżej studiuje sobie również zaocznie na kierunku Informatyka i Ekonometria. Generalnie interesuje się motoryzacją z naciskiem na moto oraz spacerowaniem po górach. Jestem raczej osobą opanowaną, spokojną oraz odnajdującą się w pracy zespołowej. Lubię poznawać nowe osoby i zawierać nowe kontakty. Tak jak pisałam na początku, nie lubię za bardzo pisać o sobie, ale jeśli ktoś by chciał trochę więcej informacji na mój temat to zapraszam na PW :> 
Dlaczego akurat Ty?: Nie będę tutaj pisał farmazonów w stylu: "myślę, że pomogę" , "jest potrzebna pomoc", "nie radzą sobie", "mam nadzieje, że.." - jestem zdania, iż jeżeli ktoś jest dobry w jakimś zakresie lub się czymś interesuje czy też zna się na tym to składa podanie, a jeśli ktoś tylko "myśli" i "ma nadzieję" to oznacza, że nie jest pewny samego siebie. W podpunkcie wyżej opisywałem mniej więcej swoje cechy, które przemawiają na moją korzyść, dodatkowo interesuję się grami oraz wszelkiego rodzaju nowinkami z tym związane. Dodatkowo na innych forach posiadałem również rangę Moderatora przez co nauczyłem się (a przynajmniej się starałem :) )  pisać w naszym języku w miarę poprawnie, bo zdarzają się błędy - jak każdemu. Zwracam również uwagę na ortografię oraz poprawną interpunkcję w miarę możliwości.
Kontakt: Najłatwiej jest mnie złapać na forum poprzez prywatną wiadomość oraz na Steam podanym w profilu.                Dobra, kończę ten wywód, bo za bardzo się rozpisałem. Pozdrawiam Was cieplutko :D 

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie tego czytac bo za duzo na moj piatkowy umysl

Ale jestem na TAK

 

+wiek

+podnaie piekne, widac ze ci zalzy

+/- doświadczenie 

 

dałbym na okres probny zeby zobaczyc

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku jestem w stu procentach na TAK!

Udziela się w działach gier, jest aktywny, super rozwinięte i napisanie podanie. Pod jednym twoim tematem co dodałeś w dziale gier napisałem Ci że chętnie widziałbym Cię na tej randze i podtrzymuję zdanie! Taki ktoś jest nam potrzebny który jest zainteresowany tym co robi i dodaje tematy z zajawki a nie dlatego że ma rangę. Myślę że wiele osób myśli tak jak ja.

Powodzenia! :D 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko brać ;)

Ładnie skonstruowane podanie, nie na siłę napisane. Robisz to z pasji, a nie ze względu na kolorek. 

Są chęci, miejsce wolne jest zatem jak najbardziej jestem na Tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Zdecydowanie na TAK :)
+ Zaangażowany jesteś bardzo jak widać
+ Podanie jest świetne 
+ Zainteresowanie grami/informatyką 

+/- Doświadczenie, ale to można nabyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Podanie przyjęte na okres próbny zgłoś się do kogoś z @ Administrator lub @ Junior Admin w celu dogadania szczegółów współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie