Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na "moderatora" Kirs.


truska.Jjlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy użytkownicy ; )

Piszę tą skargę,gdyż dostałam niesłusznego warn'a ;o Kirs rozumiem rozpiera Cię energia po pracy,a także wena dawania warn'ów,ale nie przesadzasz czasami?Pomyślałeś,że Ty też kiedyś byłeś zwykłym użytkownikiem? W tym oto temacie

nie jest napisane,że nie można się wypowiadać,a mój post nie był sprzeczny z regulaminem,więc do cholery skąd ten warn,a raczej double warn? ; o Rozumiem,gdybym napisała jakiś bezsensowny post,to mógłbyś dać WARNA(nie dwa),ale mój post był napisany z sensem..Widać,że wiele jeszcze nie wiesz o moderowaniu siecią,a takie podstawowe błędy popełniają moderatorzy,którzy pełnią pierwszy raz swoją pracę ;) Bez problemu mogłabym odpracować warna,ale słusznego ;) Zauważyłam,że bardzo lubisz dawać warny,a szczególnie te,które nie mają żadnego sensu w sobie.Do tego chciałabym jeszcze dodać,że przy każdym zamknięciu tematu nie musisz pisać,że wykonane było to przez Ciebie,bo to się nazywa właśnie spam,który Ty tworzysz,powinieneś sobie dać za to warna <lol2> Proszę wyższą administrację,aby rozważyła tą skargę słusznie i dała odpowiednią karę Kirs'owi.Ma również nadzieję,że z mojego konta zostaną usunięte te zbędne ostrzeżenia ;) Zarazem mogę napisać,że poszkodowanym użytkownikiem w tej sytuacji jest również Rico.

 

Proszę również oto,aby żaden z moderatorów nie zamykał tego,gdyż jest to sprawa dla wyższej administracji.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Przepraszam za wszelkie błędy twórcze jak i interpunkcyjne,lecz pisałam to z pośpiechem ;v

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tego, warna nie dostałem ale te zamykanie tematów, gdzie ktoś nie odpisze 2dni i odrazu close + bezsensowny post.

Są poradniki czy coś w podobie, odrazu zamykane, a teraz jak ktoś ma do niego pytanie, to ma zakładać nowy temat?

A te warny... Bardzo lubisz je dawać tylko nie wiem z jakiego powodu, tutaj się z kimś śmiejesz, ktoś za chwilę trochę przyspamuje, a Ty odrazu zaraz chcesz dawać warny.

Nie wszystko stoi za regulaminem, jakby tak chciał trzymać się w pełni tego regulaminu, to sam byś już pewnie miał nie jednego.

Nie mam nic do Ciebie, ale sieć nie jest aż tak rozwinięta, żeby tracić userów, po za tym jest coś takiego jak ostrzeżenie, post do kosza, następnym razem ktoś pomyśli...

8a2102.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie truska ,a dlaczego?:

 

po 1. ja z truska wyjasnialismy sobie

po 2. nie pisze podania o adma/moda itp

po 3. to nie jest strefa banow

po 4. nigdzie nie pisze

po 5. zaczynasz mnie wkurzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem. Masz coś do Niego i podlizujesz się administracji? Wbij na TSa i mu to powiedz, może się poprawi, a nie konfident leci do H@. Żałosne w ch*j. Tyle z mojej strony.

 

 

konfident? nie jestem , tylko po prostu niema ani w regulaminie ani rumcajs nie mowil , ze nie moge pisac wiecej niz jeden psot w zgloszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie