Skocz do zawartości

Zablokowane [Games Support] arionex


Gość adasxd12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adasxd12

Nick: arionex
Imię: Damian 
Wiek: skończone 15 <_>
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3-4 Zawsze gdy jestem na komputerze mam odpalone forum w tle.
Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Nie, natomiast wiem czym zajmuję się takowa ranga. Chciałbym spróbować swoich sił w czymś nowym.
Opisz siebie: Nazywam się Damian od dłuższego czasu nic nie robię ze swoim życiem. Nie mam raczej żadnego hobby oraz nie ma dużo rzeczy którymi się interesuję. Jestem na kierunku logistycznym. 
Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą która zawsze daje z siebie 100% oraz staram się dokończyć to co zacząłem robić. Radzę sobie także w trudnych sytuacjach. Chciałbym także pomóc także chłopakom bo wydaję mi się ,że w dwójkę trudno ogarniać wszystko.  Posiadam doświadczenie może nie w byciu game supportem natomiast pełniłem role "helpera" na innym forum gdzie także pilnuję się ładu i porządku. Tak jak już kiedyś pisałem pełnienie roli jakiejkolwiek na forach która wymaga poświęcenia czasu uczą w przyszłości np. do roboty bądź nawet na same praktyki. 
Kontakt: discord, teamspeak, steam, fb, ig, wiadomość prywatna <_>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować dać Ci szansę, w sumie nie sprawiasz problemów i kłopotów.

Nie wczynasz kłótni, potrafisz się zachować kiedy trzeba. Podanko nawet nawet, masz chęci pomocy.

Zatem why not. 

Jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego podania jestem nastawiony tak pół na pół. Dlaczego?

 

37 minut temu, arione napisał:

Chciałbym także pomóc także chłopakom

Wydaje mi się że pisałeś na szybko to podanie i nie do końca czytałeś co piszesz. Powtarzasz słowa a na dodatek nawet nie wiesz że na tej posadzie nie ma dwóch chłopaków a jeden i jedna kobieta. Piszesz że w dwójkę ciężko ogarniać wszystko a tu za bardzo nie ma co ogarniać tylko trzeba dawać od siebie. 

 

Co do reszty chyba nie mam zarzutów ale raczej nie jestem skłonny Ci dać mojego poparcia. Mimo wszystko życzę powodzenia! :D 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Poraz kolejny ktoś ze mnie zrobił faceta. 

Zmieniam płeć 😂 

Masz minusa za brak dokładnych informacji. Games support musi dobre info dawać 😂

 

Co do podania...

+ chęć pomocy 

+ Doświadczenie gdzies tam posiadasz, ale nie na tej posadzie.

+ Ogarnięty jako tako 😂

 

Można dac Ci szanse. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że chcesz, starasz się. Jednak również mam mieszane uczucia co do Twojego podania.

Wymagania spełniasz poniekąd, Games Support czyli osoba pisząca przeważnie teksty (dłuższe/krótsze), ale jednak napisać je trzeba umieć, a najlepiej bez ,,wkopiuj/wklej,, - więc potrzebna jest umiejętność i znajomość ortografii, interpunkcji. Mimo wszystko jestem za okresem próbnym, każdy zasługuje na szanse, nie każdy ją wykorzysta :)

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Twoje podanie jest mało przekonujące oraz dość nieestetyczne, a pisałeś je na posadę @ GamesSupport gdzie pisanie tekstów to jest podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie