Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor Fanpage] Toksemik


Toksemik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciej 
Wiek:16
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W trakcie lekcji po 4/5 godzin. Po lekcjach wchodze co 1godzine
Czy pracowałeś już na fanpage?: Tak wstawiłem posty na innych grupach z memami. Ale nigdy nie pracowałem na grupie wrzucając informacje z forum itp. 
Opisz siebie: Mam na imie Maciej, 11 dni temu skończyłem 16 wiosen. Interesuję się piłką nożną, piłka siatkową, grami komputerowymi oraz od 1 miesiąca trenuje MMA. 
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym spróbować się w owej roli oraz widzę, że nie ma zbytnio ludzi na tej randze. 
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):8,5
Kontakt: Steam, fb, pv forum, ts. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy plus za mma i piłkę nożną (dorzuć trochę siłki) - ale nie przemęcz się :)

Oczywiście poniekąd żartuje, jednak:

Moim zdaniem wymagania spełniasz, fajnie że już coś robiłeś na fb - czyli wrzucałeś jakieś tam memy, chcesz się rozwiać, więc czemu nie?

Młody, ale to dobrze świeże pomysły, mogłeś trochę podanie lepiej napisać ;) Jestem na TAK.

Edytowane przez kapsik

kapsik.png.0385a8a9547cd5bcc40c44c94ab2fa29.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Twoja posada na adminie na go modzie jest jedną wielką niewiadomą

2. Porywczy/ Prowokator.

3. Ciągle na tsie rozwiązuje jakieś konflikty związane z Tobą.

Jestem na nie, jesteś osobą zbyt porywczą, prowokuję Cię drobiazgi. Twoja Kultura ma sporo do życzenia.

 

@ Mrs.Fuksiara nie skreślam go całkowicie, obiecał poprawę, są postępy, jednak dla mnie tydzień to za mało. 
Sam  osobiście z nim rozmawiałem, jeśli będzie zachowywał się dłuższy okres czasu poprawnie, sam go poprę. 
Nie należę do ludzi którzy skreślają ludzi całkowicie.  Na szansę zasługuję każdy, jednak na szansę trzeba sobie zapracować.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Toksemik napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym spróbować się w owej roli oraz widzę, że nie ma zbytnio ludzi na tej randze. 

Czyli nie masz żadnych argumentów,  które za tobą przemawiają. 

 

Jedynym plusem jest jakieś doświadczenie. Mimo tego absolutnie nie nadaje do tego, w ogóle dziwię się,  że ktoś mu dał rangę na serwerze. 

Jest niedojrzałym chłopcem,  który nie wie kiedy należy się utkać. Prowokator, łatwo się wzburza o byle pierdoły i do tego człowiek bez kultury.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rola Menadżera Social Media, to posada która wymaga samej dojrzałości Ty będąc szczerym jej nie posiadasz.

Znam Ciebie doskonale, wiem jaki jesteś, no i niestety nie przemawia to w dobrą stronę. Nie jest to też wymagająca grupa forumowa, bo wystarczy jedynie wstawić coś każdego dnia.

Sam nie wiem co z tobą zrobić...

Podanie jak poprzednicy piszą nie jest w jakimś stopniu super, jest wiele negatywnych opinii na Twój temat. Wchodzisz w niepotrzebne spory, a Twój język młodzieżowy "to niewypał".

Może okres próbny, by pokazał czy zależy Ci na rozwinięciu bardziej Sieci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie a dlaczego ? 

- Myślę że jesteś zbyt mało ogarnięty jak na te stanowisko 

- Twoje zachowanie jakie pokazujesz na TS3 jest porównywalne czasem do rynsztoka. 

- Podanie słabo napisane 

- Dodam że dużo konfliktów miałeś wiec to również pokazuje kim jesteś . 

+/- Chęci 

Każdy był kiedyś młody i nie ukrywam i  ja się kiedyś tak zachowywałem, ale w końcu się zmieniłem by ludzie brali mnie na poważnie i jeśli chciałbyś żeby ludzie  brali Ciebie na serio  to Ty również musisz się zmienić.

Podsumowując zmień swoje podejście do ludzi i ogólnie ogarnij się w swoim zachowaniu wtedy będę na tak.

 

 

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Zastanawiam się czemu każdy patrzy przez pryzmat jego niedojrzałośći. 
Jeżeli byś naprawdę sprawdzał się na randzę redaktora FP i nic nie odwalał to myślę, że jestem skłonna dać Ci na tak.

Redaktor FP to nic trudnego, to nie jest ranga taka jak moderator. Jeżeli nie damy mu się sprawdzić, a skreślimy go przez jego zachowanie to no jak dla mnie będzie to głupie po prostu. 

Daje ci na Tak, żebyś tej sławy mogł się pozbyć. Tylko się ogarnij trochę człowieku 
+ Doświadczenie 

+ Chęć pomocy 

- Podanie


Redaktor wstawia informacje, memy i ożywia dział. A nasz FP UMARŁ JUŻ DAWNO XD WIĘC MYŚLĘ, ŻE TOKSEM FAJNIE GO MOŻE OŻYWIĆ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

-twoje zachowanie na tsie karygodne

-kultura

-niedojrzały 

-wieczny prowokator

+doświadczenie

+jesteś w miarę pomocny

adaa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Opinie osób i Twoje zachowanie nie pozwala na przyjęcie tego podania. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie