Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Redaktor Fanpage] Ksiądz


KsiadzTenSam

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Maciej
Wiek: 23
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: hm na forum jestem co dziennie po kilka godzin gdyż jestem Strażnikiem JB od Kaczorka i jest to moim obowiązkiem śledzenie Forum co się dzieje czy skargi czy coś w tym stylu. Na forum także staram się udzielać . 
Czy pracowałeś już na fanpage?: Oczywiście. Tak ze próbowałem zrobić nowego ale zauważyłem że już jest ale mało najwidoczniej osób się nim zajmuje  "Facebook"
Opisz siebie:

Jestem Maciek mam 23 lata mam Synka który ma 5 miesięcy raczej go widzieliście. 

Jestem strażnikiem na JB . Jestem miły, szczery staram się pomagać innym. :)
Dlaczego akurat Ty?: Nie chce pisać tu jak większość że chciałby pomóc bo już się to nudne robi. 

Poprostu myślę że nadaje się na to i tak większość czasu siedzę na forum jak i na Facebook więc zawsze mógłbym coś dodać od siebie  :)
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):

Myślę że będzie na 6/10 Ale to jeśli bedzie na Tak oczywiście żadnych błędów nie bedzie popełnianych. :)
Kontakt: Forum oraz FB / TS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie? Czemu by nie dać Ci szansy

 

+ aktywny na sieci

+ pracowałeś już na fanpage

+ chęci

+ wiek

 

Szczerze mówiąc brakuje nam osoby, która zaopiekowałaby się naszym FanPage.

 

Powodzonka

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

 

+ wiek

+ aktywność i doświadczenie

+ chęci, zapał do pracy 

 

Powodzenia! 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem negatywnie nastawiony co do Twojego podania.
- Jesteś w gorącej wodzie kąpany
- Wpychasz swoje uwagi w działy i tematy w których nie powinieneś się wypowiadać.
- Często niektórych spraw nie można Ci przegadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pan się nie nadaje, ponieważ widzę kupę błędów w samym podaniu. Wszędzie popełnia  błędy ortograficzne, interpunkcyjne i logiczne.

 

Nie potrafi też przyjąć krytyki,  wystarczy spojrzeć na reakcję pod postem @ polkes

 

Często łamie regulamin i pisze tam gdzie nie powinien, w myśl zasady "nie było mnie tam, nie wiem, ale się wypowiem".

 

Jedynym plusem, który widzę jest duża aktywność, co należy docenić.  Jednak to za mało.

  Nie chciałbym aby mój fp reprezentowała osoba, która zna pisownię na poziomie 4 klasy podstawowej. Tak więc należy odrzucić to podanie.

 

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Opinia użytkowników ma duży wpływ na status rozpatrywania podań. Popracuj nad pisownią, zdobądź uznanie wśród użytkowników i spróbuj ponownie za jakiś czas. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie