Skocz do zawartości

Zablokowane [Skarga] StejN


Oktaawian

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick:OktaawianC₂₁H₃₀O₂

2. Nick oskarżonego: @ StejN

3. Kto zawinił? [admin/gracz]:Admin

4. Steam_ID oskarżonego:STEAM_0:1:176084767

5. Data i godzina zdarzenia: 01-24-21 00:44

6. Mapa:de_mirage

7. Opis sytuacji::A więc tak, zaczynając od tego, że pseudo administrator  @ StejN   dał mi niesłusznego muta (bez podanego powodu swoją drogą xD) za jak on to powiedział ,,nadużywanie mikrofonu''. Grając z @ takko na serwerze w pewnym momencie wszedł użytkownik o nicku ,,DashaPL'' która przez cały czas nadużywała mikrofonu( praktycznie cały czas miała wciśnięty przycisk). Wielokrotne prośby moje i @ takko na zareagowanie ze strony administratora kończyły się tekstem: ,,Nie nadużywa ''. Ewidetnie widać tutaj faworyzacje Administratora w stosunku co do graczy. A no i na sam koniec wspomnę, że ,,administrator'' nie przeczytał nawet regulaminu serwera. Sprawdzone za pomocą funkcji ,,Kto przeczytał temat?"

8. Dowody:http://w39.gotv.pro/srv67464/auto0-20210124-001704-525202858-de_mirage-________PL______CSowicze.pl______4_MAPS__SKINY_KOSY__THE_BEST_OF_POLAND__________TR128___1s1k.pl.dem.zip

Edit #1:

" Znajdą się czasem osoby, które nie lubią słyszeć danego gracza, od czego jest funkcja wyciszenia w grze." Owszdm to dlaczego nie reagowałeś na wielokrotne prośby moje i @ takko?

Nie jesteś obiektywny względem graczy, po to jest regulamin żeby go przestrzegać, nie zależnie czy łamie go osoba z uprawieniami czy zwykły gracz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie podpisać, mój mute rozumiem bo troszeczke mnie poniosło, ale użytkowniczka Dasha to chyba połozyła kamien na przuycis kdo mówienia, nie puscila ani na troche przycisku, Palearmo nadał mute samemu sobie co widać na załaczonym obrazk, pokazuje jako znaczki poniewaz palearmo ma w grtze nick specjalnymi znaczkami napisany, również admin naduzywal mikrofonu razem z uzytkowniczką DashaPL

image.png.86893d3fefddf281f993ceb37800a07c.png

 

@ StejN Demko mam cie rozpisać? nie puścila ani w jednej sekundzie nie puscila mikrofonu, cały czas trzymała, jeszcze nie reagowała na to że ktos ją ostrzega

 

 

Oj nie mordeczko, powiedzenie żeby ktoś sie zamknął, to jest obrażanie adminisratora oraz gracza DashaPL?

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mute-a dałem Ci za łamanie regulaminu dokładniej 7. Nadmierne przeklinanie= mute do 12h .DashaPL nie nadużywała mikrofonu tylko prowadziła konwersację z innymi graczami na serwerze. Przypominam, że jest na nim wiele osób, które lubią używać czatu głosowego, by rozmawiać na różne tematy.

38 minut temu, Oktaawian napisał:

. A no i na sam koniec wspomnę, że ,,administrator'' nie przeczytał nawet regulaminu serwera. Sprawdzone za pomocą funkcji ,,Kto przeczytał temat?"

Czytał regulamin mój kolega, z którym rozmawiałem na discordzie, więc tym samym zapoznałem się z nim.

Znajdą się czasem osoby, które nie lubią słyszeć danego gracza, od czego jest funkcja wyciszenia w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, takko napisał:

Chcialbym sie podpisać, mój mute rozumiem bo troszeczke mnie poniosło, ale użytkowniczka Dasha to chyba połozyła kamien na przuycis kdo mówienia, nie puscila ani na troche przycisku, Palearmo nadał mute samemu sobie co widać na załaczonym obrazk, pokazuje jako znaczki poniewaz palearmo ma w grtze nick specjalnymi znaczkami napisany, również admin naduzywal mikrofonu razem z uzytkowniczką DashaPL

image.png.86893d3fefddf281f993ceb37800a07c.png

 

@ StejN Demko mam cie rozpisać? nie puścila ani w jednej sekundzie nie puscila mikrofonu, cały czas trzymała, jeszcze nie reagowała na to że ktos ją ostrzega

@ takkoObejrzyj demko dokładnie, w momencie gdy poproszona o używanie czatu głosowego rzadziej zastosowała się do polecenia.

Edytowane przez StejN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ StejN24h na rozpiskę demka i odniesienia się do sytuacji poprzez rozpisane demo.  (czas, rudny itp) podaj

@ Parleamo 24h na rozpiskę demka, w którym "nadużywałeś mikrofonu" (czas, rundy itp) podaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ `mokasyneq

Czat głosowy

Słuszny mute dla gracza @ Oktaawian(7. Nadmierne przeklinanie)

Dany czas oraz rundy:

Runda/Czas:

Runda:3 Czas: 03:21/48:49 

Runda:10 Czas:14:50 ; 15:20

Runda:11 Czas:15:32

Runda:13 Czas:21:15 ; 21:25

Runda:15 Czas:24:55 ; 25:16

Czas jest podany przed wypowiedziami, wulgaryzmy.

 

Czat głosowy

Gracz @ takkonadmierne wulgaryzmy;obraza administratora oraz gracza @ DashaPL

Runda/Czas:

Runda:4 Czas:4:55 - Prosi mnie o bana (twierdzi, że używa wspomagaczy).

Runda:9 Czas:13:40

Runda:9/10 Czas:14:00

Runda:10 Czas:14:40

Runda:11 Czas:15:37 ; 16:10

Runda:13 Czas:21:27 - sporo wulgarnych słów na raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a więc tak. Moim zdaniem i takko i dasha powinni dostać muta, dasha za nadużywanie mikrofonu a takko za to, że dał się wyprowadzić z równowagi i tak samo za nadużywanie mikrofonu + liczne obrazy "zamknij łeb"... No nie wiem czy to jest odpowiednie zachowanie opiekuna serwera i dobre traktowanie płci przeciwnej. Jakbyś miał trochę szacunku do kobiet oraz byłbyś opanowany to po prostu byś sobie ją wyciszył i nie mówił do niej, żeby zamknęła łeb, iż to była już lekka przesada. Mute dla Oktawiana moim zdaniem nie był słuszny, iż zdarzyło mu się parę przekleństw ale nie rzucał mięsem na lewo i prawo. Ale zachowanie Oktawiana też było takie sobie, iż sycił się tym, że napisze, że macie skargę. Moim zdaniem nie powinniście takko i oktawian robić takiej afery z tego, ponieważ tylko waszej dwójce to przeszkadzało, że dasha dużo gadała, po prostu mogliście ją zmutować, nikt inny oprócz z was nie miał z tym problemu. Dopiero pod koniec mapy ( jakoś lekko po 40minucie) jeden użytkownik też zwrócił uwagę jej i adminowi parleamo, żeby się opanowali i przestali tyle gadać. Admin potem sam siebie zmutował, choć to było dziwne, iż po prostu mógł przestać gadać a nie się mutować, no ale cóż co się stało się nie odstanie. Podsumowując mute byłby słuszny dla takko oraz dashy za nadużywanie mikrofonu, rozumiem, że serwer to nie dc czy ts, że można gadać 24/7 no ale tylko oktawian i takko mieli z tym problem oraz jeden gracz pod koniec mapy. Powinniście sobie ich po prostu wyciszyć i nie byłoby żadnego problemu. Stejn oraz parlelamo dostaną ostrzeżenie słowne, Stejn za nie wykonanie waszej prośby, żeby ją zmutował a parleamo za nadużywanie mikrofonu i wyciszenie samego siebie. Ale takko również powinien dostać jakieś ostrzeżenie od właściciela swojego serwera za brak opanowania, emocje tobą kierują oraz brak szacunku do kobiet, jak nie umiesz sobie poradzić z emocjami to po co jesteś opiekunem? albo zacznij brać jakieś tabletki na uspokojenie lub sobie meliskę pij i powinna ci pomóc ;)Skargę odrzucam z powodu, iż tylko wam to przeszkadzało, nikt inny nie miał nic do tego tylko wy. Ale to nie zmienia tego, że admini dostaną ostrzeżenie słowne, jak sytuacja się powtórzy będę musiał im dać po +1 do ostrzeżeń, na razie mają ostrzeżenie słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie