Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Stasiu


EscobarR

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nick gracza składającego skargę: Escobar [banita team]

 

Nick gracza oskarżonego: admin Stasiu

 

Powód skargi: Zaczeło sie od tego ze jest bardzo kreatywny prowadzacy na mapie jail_gemisi i na 7 osób ktore były mowi do mnie po wygranej 1 reakcji "wybierz 2 osoby do zabicia" no i troche smiechłem z tego i mowie dobra nagle wszyscy mowia "nie zabijaj 2 za malo ich" z czego ja napisalem "nie no dal polecenie to juz niech nie zmienia"  potem poszlismy na mapke i zbuntowalem sie i napisalem jak padlem "no to zapowiada sie kreatywne prowadzenie" na co "kolega" stasiu dojrzaly admin 04 rocznik 16 lat (brawo Panowie otwieramy przedszkole w administracji od 13 do 16 roku zycia haha) zaczal wchodzic ze mna w zbedna dyskusje na temat tego ze gadam z kims tam bo jest cpunem i wali trutki na szczury z czego no ja sie zasmialem i obydwoje siebie prowokowalismy i na co szanowny kolega potem dal mi mute na mikrofon polecam obejrzec demko 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): pobierzcie hltv 

 

Czas zdarzenia: 11:10

 

edit- 

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  ostatnio do gangu chciales to dupskio lizales

[Dzikusy] [SVIP] *DEAD* Narkomanek :  stasiu kto

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  teraz cos mlaszczesz

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  do jakiego gangu chcialem

[CSXGuard] Currently not recording.
[CSXGuard] Currently not recording.
[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  i dupsko lizalem?

[CSXGuard] Currently not recording.
[CSXGuard] Currently not recording.
[CSXGuard] Currently not recording.
[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  HAHAHAHAHAH

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  HAHAHAHAHAHAHHA

[CSXGuard] Currently not recording.
[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  no a co robiles

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  hostek

[CSXGuard] "say /gang": (ST Blocked)
Player dropped
[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  gostek

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  pisalem "taki kolezka"

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  a ty mowiles ze dupe lizalem

Zapraszamy do skorzystania z /sklepsms
[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  wez czlowieku

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  jaki kolezka

[JB] 14 dni darmowego  SVIP  tylko dla KOBIET :) ! Csowicze.pl
[send nudes] [SVIP]

 

edit 2 -

1.10 Wdawanie się w kłótnie, prowokowanie do nich i podjudzanie innych będzie karane.
1.13 Zakaz utrudniania gry innym graczom typu blokowanie ich, mylenie żeby specjalnie popełniali błędy.

Admin popelnil 2 wykroczenia wiec dlaczego ukarany zostalem tylko ja? :)

 

edit 3- 

Zdałem se konsekwencje zeby nie pisac do debili.  - zdalem sobie sprawe* nawet nie potrafisz sie wypowiedziec gosciu w dodatku na tle forum mnie wyzywasz 

 

 

edit 4 -

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  stasiu

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  unmute

[CSXGuard] Currently not recording.
[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  prosze

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] : :)

[SVIP] *DEAD* Kr3dka :  a co miales mute na mape?

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  dalej cos tam placzesz?

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  no daj normalnie unmute

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  czlowieku

[SVIP] *DEAD* Kr3dka :  /rs

[CSXGuard] Currently not recording.
[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  no chcialem ci dac na mape

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  no to dales

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u .  ale napisales skarge wiec poczekasz 

 

edit 5- 

Ksiedzu nabijasz sobie ponownie posty szczegolnie ze Cie nie bylo na serwerze w dodatku kogo namawiam niby? skoro kredka sam napisal ze jak czytal ta skarge to mial brechte z tego jak pisze stasiu powinienes z automatu ksiedzu dostac ostrzezenie za nabijanie postow 

 

edit 6 - 

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  a wiesz

[send nudes] [SVIP] *DEAD* fra**r :D :  xDDD

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  rude oko

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  patrzy

[send nudes] [SVIP] *DEAD* fra**r :D :  bez kitu

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  on na mnie rude oko

[JB] Rekrutacja na admina ON.
[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  mowi

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] :  HAHAHAHAHHAAH

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  bo wiesz fra**r

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  mute dostaniesz

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  i skarge

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  napiszesz

[CSXGuard] Currently not recording.
[send nudes] [SVIP] *DEAD* fra**r :D :  raz juz dostalem

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  wiesz o co chodzi

[send nudes] [SVIP] *DEAD* fra**r :D :  xD

[send nudes] [SVIP] *DEAD* S t a s i u . :  XDD

[Elite Of Prisoner] [SVIP] *DEAD* Escobar [banita team] : po co prowokujesz Stasiu? 

 

Kolejna prowokacja i licze ze neutralny opiekun/wlasciciel rozpatrzy ta skarge 

Edytowane przez EscobarR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu lizałeś mi du**ę żebym Cię dodał do gangu, teraz jesteś w tym smiesznym ELite od prisoners, dlatego napisałem jak tam Ci idzie gadanie z ćpunem, pewnie beddac w gangu jestes tam u niego na ts. Zadawałem Ci pytanie nie mające ani prowokacje/urazenie "jak tam sie siedzi z cpunem" To się coś tam do nie splułeś, generalnie denerwowałeś już swoja gadką.

Spytałeś mnie ile mam lat, odpowidziałem CI jak normalny człowiek 16 lat, rocznik 04. oprocz normalnej reakcji był spam "XDDDDDDDDDD" na chacie, na mikrofonie cos sie tam smiales.

Prowokowales mnie tym smianiem z mojego rocznika bo nie lubie jak ktos mi piuerdoli "oo hihihi przedszkole, haha hiihihi 04 rocznik hahaha hihihi" oraz tym, ze cos gadam o cpunie majac 16 lat i cos tam o mamie mojej. A tutaj podeslę całą historie od tektsu "jak sie gada zcpunem" o0raz polecam obejrzeć demko :>

https://pastebin.com/C8fPQS0P

 

A i escobar, nie chce mi sie z toba dyskutowac poczekamy na decyzje wlascicieli/opiekunow :>

stasieksygna.png.876769f49b6e05d55949593c8a548db3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty chamie nie masz za gorsz kultury tak jak mowie jestes gowniarzem a piszesz jakies glupoty ze ktos jest cpunem wez ty sie zastanow dales mi mute na mikrofon a ty zadnych konsekwencji dla siebie z tego nie zrobiles 

 

polecam demko administracji  i tak jak napisalem w edit

1.10 Wdawanie się w kłótnie, prowokowanie do nich i podjudzanie innych będzie karane.
1.13 Zakaz utrudniania gry innym graczom typu blokowanie ich, mylenie żeby specjalnie popełniali błędy. 

zlamales oba punkty i nie bede edytowal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo wiem w tej sprawie.

Ale sie wypowiem Moim zdaniem rozmowy na Gangu nie powinny być brane pod uwage.. 

Escobar Caly czas spamue na u@ by go odmutować . Poinformowalem go by zgłosił sie do Admina Mutującego gdyż ja nie znam sytuacji i nie odmutje. 

Gdzie Escobar na Say pisze do wszystkich by wypowiedzieli sie w tej sprawie 

jest juz polowa drogiej mapy gdzie Escobar caly czas spamue na u@ 


[Elite Of Prisoner] [SVIP] Escobar [banita team] :  ykredka
[Elite Of Prisoner] [SVIP] Escobar [banita team] :  wypowiedz sie

 


[SVIP] Escobar [banita team] :  mute mi dal
[SVIP] Escobar [banita team] :  kur*a
[SVIP] Escobar [banita team] :  15 lat
[SVIP] Escobar [banita team] :  dzieciak

 

@ Kr3dka

Nie pisze klamstw tylko pisze to co jest na tabeli. 

 

Edytowane przez KsiadzTenSam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wpajasz kłamstwa do skargi? Escobar nie pisze do wszystkich, aby się wypowiedzieli w skardze. Napisał do mnie, odpowiedziałem mu, że nie jestem pewny czy byłem podczas tej sytuacji. Na prawdę, jak chcecie kogoś udupić to róbcie to normalnie, a nie z kłamstwami XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to bardziej Stasiu zawinął. Escobar dał niezłe przykłady ze Stasiu złamał regulamin i widać jak dolewa oliwy do ognia. 

Edit: wsm głupia kłótnia wyszła z tego że escobar napisał "no to zapowiada sie kreatywne prowadzenie” a Stasiu jak większość, nie ma dystansu do siebie. Wgl to większość nie ma dystansu i jak się coś głupiego napisze to już problem fest. Se napisał tak to po co mu odpowiadać? Przytaknij mu i tyle.🤷‍♂️

Edytowane przez reggin

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nie pierwsza sytacja gdy owy admin obraża i prowokuje graczy, tylko nikomu nie chce się pisać skarg na forum więc uchodzi mu to płazem.

 

Śmieszny adminek, który banuje za napisanie do kogoś fra**r ( ciul, że chłop ma taki sam nick) obraża kogoś i dostaje takiego samego bana jak ktoś kto napisze jego nick haha

 

Już nie będę wspominał o sytuacji kiedyś gdzie zmienił się regulamin a chłop slaynał gościa, że się nie buntuje bo niby 30 sekund na bunt >.<

 

EDIT bo dzbany nie rozumieją

 

Skoro napisanie padasz na strzała to prowokacja i za takie coś bany to za napisanie ez/łatwo itp też polecam banować, żeby tylko nikt sobie krzywy nie zrobił bo ktoś mu napisał, że łatwo itp >.<

 

Tak stasiu zmyślać to sobie możesz teraz bo nie pisałem " debi** jeban**" , tak przypominają mi się sytuacje bo już dawno powinieneś wylecieć za nieznajomość regulaminu

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mambaKRUL śmieszny jesteś, przypominają Ci się sytuacje sprzed 2/3 tygodni.

24 minuty temu, mambaKRUL napisał:

Śmieszny adminek, który banuje za napisanie do kogoś fra**r ( ciul, że chłop ma taki sam nick) obraża kogoś i dostaje takiego samego bana jak ktoś kto napisze jego nick haha

Czyli uwazasz ze slowa, ktore pisales "debilu je***y itp" byly skierowane do siebie? haha wez ty tez sie nie pograzaj gostek

stasieksygna.png.876769f49b6e05d55949593c8a548db3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc tak @ Stasiu.jest tu adminem, wdał się w zbędną gadkę z graczem oraz złamał regulamin  1 ostrzeżenie wpada na jego konto.

skarga_przyjeta.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie